Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej kibiców - Kalwaria
Autor Wiadomość
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 14-05-2009, 16:18   

Kargool napisał/a:
Witam,
Jak ma się lista obecnych/rezerwowych?? Jakby co proszę mnie dopisać i dać znać czy będzie miejsce:)
Pozdro


Siemanko... mysle, ze bez problemu znajdzie sie dla Ciebie miejsce, bo coraz wiecej ludzi rezygnuje... prosze o kontakt na kom, to szybciej sie dogadamy- 601 935 397

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 14-05-2009, 16:41   

Mamy kolejne wplaty... Panowie... lecicie z tematem... bo czas nas goni. ;-D

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. Sebinho
6. ...

baker, Bubu... co z Wami... odebraliscie PW... i zadnego info... ani wplacilem... ani mam wbite- nie jade... pamietajcie, ze czekam na PW do piatku, a potem otwieram wplaty dla innych zainteresowanych...

Brakuje nam jeszcze 2 osob do zamkniecia minmialnego skladu.
Pozostalo jeszcze 5 wolnych miejsc.

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 14-05-2009, 23:22   

Sorki, coś pochrzaniłem z numerem:) albo Ty. jutro z rana robię wpłatę, chyba że się coś zmieni ze strony reszty zgłoszonych:)

EDIT: Dobra, to ja pochrzaniłem numer. Zadzwonie z rana sie spytac o stan uczestników:)
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 16-05-2009, 12:23   

Ludzie, co jest z tymi wpłatami? Misza wyznacz termin koncowy wplat. Albo jedziemy albo nie.
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 16-05-2009, 12:47   

Pippo napisał/a:
Ludzie, co jest z tymi wpłatami? Misza wyznacz termin koncowy wplat. Albo jedziemy albo nie.


Pewnie, ze jedziemy, to nie podlega zadnej watpliwosci!!
Sorry, ze nie updatuje na bierzaco, ale jestem na "wyjezdzie" w Poznaniu i mam ograniczony dostep do neta..

Aktualna lista wyglada juz bardziej przekonwyujaco..

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. Sebinho
6. Kargool
7. baker
8. taktyk
9. ...

Pozostaja jeszcze 2 wolne miejsca... jesli ktos ma jeszcze ochote do nas dolaczyc, to ma czas do poniedzialku do 12:00, zeby sie ogarnac z przelewem i PWkiem do mnie...

Po tym terminie zglaszam liste i kazdy, kto sie spozni bedzie musial zalatwiac temat we wlasnym zakresie.


Pozdrawiam i do zobaczenia na turnieju!!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-05-2009, 15:47   

Postaram się wpaść w sobotę lub niedzielę pokibicować. Ca cały weekend nie dam rady, ale spróbuję przyjechać chociaż na parę godzin.

pozdrawiam!
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 18-05-2009, 09:58   

No to widzę, że się rzeczy klarują:) Mam pytania teraz kwestii technicznej: jakie stroje bierzemy ze sobą (ja się przyznam, że posiadam nasze trykoty w trzech wersjach: czarna, czerwona i biała, nie mam pasiaka...), gramy rozumiem piłką "5" na trawie (tak mi się kojarzy, ale wolę się upewnić), czy ktoś jedzie ze Śląska (możemy się zabrać razem, samochód jest), nie wiem jak będę dostępny w niedzielę (mam rocznicę ślubu i zawody World Tour w plażówce w Mysłowicach, a akurat jestem tam dziennikarzem).
pozdro
MK
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-05-2009, 17:18   

ja mam wszystkie 3 z tego sezonu ale proponuje bysmy wzieli pasiaki i biale zebysmy prezetowali sie jako Milan !
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 18-05-2009, 17:19   

Prezentowali jako Milan z LM 2003 i Serie A 2004 :P
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-05-2009, 18:22   

ale my bedziemy grac lepsza pilke :D tylko musze jakos tam dojechac a nie mam pojecia gdzie to nawet :D
 
 
juluspro 

Wiek: 35
Skąd: Owczarnia/k.Warszawy
Wysłany: 18-05-2009, 21:28   

hahaha Sebinho to tak jak ja:D a jade z Warszawy;p:D
Ja na szczescie nie mam tego prblemu bo bede gral na bramce w koszulce Didy;p,ale wezme orginalnego pasiaka to zaloze go na koronacji i odbieraniu glownej nagrody przez nasz team:D
 
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-05-2009, 21:48   

no beka beka ale bez kitu czarno to widze z mojej strony niby fajnei sie mieszka w Gdyni ale jednak jesli chodzi o wyjazdy badz jakies inne imprezy to nie za ciekawie .. tylko nie rob takich bledow jak Nelson to bedzie dobrze :P
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 19-05-2009, 22:24   

Ostateczna i juz zamknieta lista naszych reprezentantow na truniej LFC to:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. Sebinho
6. Kargool
7. baker
8. taktyk


Gratulacje dla wszystkich, ktorzy sie zdecydowali i ogarneli... trzymacje za nas kciuki!

Wczoraj otrzymalem od organizatorow maila, ponizej istotne dla nas wycinki:

Turniej LFC napisał/a:

Witam,

Przesyłam kilka informacji/ogłoszeń/próśb do Uczestników.

Sprawa pierwsza, to aktualne listy zawodników/kibiców. Prosimy o jak najszybsze przysłanie list osób, które przybędą na turniej /jeśli są jakieś zmiany w stosunku do tych wysyłanych kilka tyg. temu/.

Drużyny zainteresowane przyjazdem w piątek i noclegiem więcej proszone są o kontakt ile tych osób będzie. Najprościej będzie przesłanie aktualnych list zawodników/kibiców wraz z zaznaczeniem kto z tych osób jest zainteresowany przybyciem w piątek.

UWAGA!
Z racji dużego zainteresowania przybyciem wcześniej, przyjazd ten wiąże się z dodatkową opłatą.

Jest to 40 zł bądź 30 zł, w zależności czy pokój ma być z łazienką, czy bez (ta na korytarzu). Prosimy nie zwlekać z decyzjami kto kiedy, bo ilość miejsc nie jest nieograniczona. Nie potrafimy na dzień dzisiejszy powiedzieć ile dokładnie osób jest zainteresowanych noclegiem od piątku, gdyż nie spłynęły do nas wszystkie listy chętnych, dlatego apelujemy o jak najszybsze rozwiążanie kwestii.

Sprawa czwarta, na dniach pojawi się plan turnieju, czyli co gdzie kiedy, poza tym, że w Kalwarii :)

Łączę wyrazy szacunku
Grzegorz Wierzbicki


Co to wszystko dla nas oznacza... biorac pod uwage to co ustalilem jeszcze z jedna z organizatorek (zeby wszystko uscislic):

- LFC zapewni nam od 4 do 5 darmowych noclegow z PT na SOB
- kazda osoba powyzej tych 4 - 5 albo bedzie musiala kimac w jakiejs swietlicy albo w hotelu (http://www.noclegi.kalwariazeb.pl/ - cena za pokoj z lazienka na zewnatrz - 30PLN od osoby)

1. czy bedzie 4 czy 5 darmowych noclegow zalezy od ilosci przybylych osob z innych druzyn
2. narazie 7 z nas zadeklarowalo przyjazd w PIATEK, jedna osoba (Kargool) w SOBOTE, takze jest to glownie info dla wszystkich oprocz Kargoola
3. mamy 2 opcje:
- zredukowac liste osob, ktore pojawia sie w piatek (przejzyjcie polaczenia i zobaczcie czy macie mozliwosc dojazdu na 10:00 w sobote) - jest to opcja najbardziej pozadana przez ogranizatorow
- przyjechac w w PT w liczbie przekraczajacej to 4 - 5, ale wtedy podzielic koszty noclegu tych osob, ktore sie nie zmieszcza w darmowym noclegu na cala 7emke zawodnikow przyjezdzajacych w PT

Czekam na Wasze opinie i info... poniewaz wyslalem Wam wszystkim informacje SMSem o tym poscie, wiec czekam na szybki odzew- napiszcie (najlepiej tutaj w poscie) czy...

1. rezygnujecie z przyjazdu w PT czy nie
2. macie jakies uwagi
3. zgadzacie/nie zgadzacie sie na podzial kosztow w wypadku wiekszej ilosci

I prosze o naprawde szybka reakcje, bo musze podac ostateczna liste (wraz z deklaracja opcji spania PT/SOB/ND czy SOB/ND) organizatorom

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Ostatnio zmieniony przez dondamajk 20-05-2009, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 19-05-2009, 23:16   

nie dostalem zadnego esa ... a co do tego to mi wygodniej w pt poniewaz bede smigac z gdyni a to troche daleko i sam musze ogarna dojazd a nie bedzie to latwe... jak bedzie trzeba doplacic to sie doplaci wazne by byla cala ekipa i proponuje sie dogadac miejsce spotkanai i wymienic sie nr tel tak bedzie latwiej a no i jeszcze kwestia strojow ja proponuje bysmy wzieli sprzet Milanu najlepiej pasiak bo kazdy pewnie go ma a jesli macie biale to tez dobrze :) wiec czekam na dalesze info co i jak
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 19-05-2009, 23:29   

Sebinho napisał/a:
nie dostalem zadnego esa ...


bo puszcze je dopiero jutro... pozno domknalem wszystkie potrzebne informacje i nie chcialem ludziom truc po 22 SMSami...

Sebinho napisał/a:
a co do tego to mi wygodniej w pt poniewaz bede smigac z gdyni a to troche daleko i sam musze ogarna dojazd a nie bedzie to latwe


spoko.. doskonale Cie rozumiem... mam ten sam case- chodzilo mi tylko o to, zeby sie kazdy ustosunkowal do informacji, ktora wypuscili organizatorzy i podal potrzebne informacje- takze dzieki za szybkosc ;-D

Sebinho napisał/a:
jeszcze kwestia strojow ja proponuje bysmy wzieli sprzet Milanu najlepiej pasiak bo kazdy pewnie go ma a jesli macie biale to tez dobrze


Dokladnie... proponuje, zeby kazdy wzial pasiaka i biala (nie istotne z jakiego sezonu)... ja osobiscie wezme 2-3 pasiaki... wiec jesli ktos nie bedzie mial swojego, to zawsze bede mogl wspomoc. Mysle, ze pasiak jako podstawowa "szata", to najlepsza opcja. ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 20-05-2009, 07:32   

Ja wybieram dojazd w piatek... poniewaz nie usmiecha mi sie wstawac o 4-5 rano, zeby dojechac
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
juluspro 

Wiek: 35
Skąd: Owczarnia/k.Warszawy
Wysłany: 20-05-2009, 09:34   

ja rowniez deklaruje sie na PT wole dolozyc troche kasy:)
 
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 20-05-2009, 10:57   

Jak kto jedzie ze Śląska, tudzież przez Śląsk, to ja zabiorę do auta i pojedziemy razem:) Ja tam w piatek nie przyjeżdzam, biorę lekcję od Brazylijczyków i przed turniejem planuje noc spędzić...;)
A i nie pijcie za dużo, na kacu nie gra się najlepiej (wiem z doświadczenia, grałem mecz ligowy po moim kawalerskim)
Pozdro
 
 
juluspro 

Wiek: 35
Skąd: Owczarnia/k.Warszawy
Wysłany: 20-05-2009, 12:24   

czy moze ktos mi powiedziec o ktorej mamy zamair sie zawijac z turnieju?ktos planuje jakies pozniejsze wspolne swietowanie?bo nie wiem na ktory pociag mam zamawiac bilet powrotny na PKP i ewentualnie o ktorej bede mial busa do Krakowa;/
 
 
 
taktyk 

Nr legitymacji: MCP 022
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-05-2009, 13:36   

Ja jestem za tym, żeby koszt tych niedarmowych miejsc podzielić po równo na wszystkie osoby przyjeżdżające w piątek, czyli z wyłączeniem tych którzy jak Kargool przyjadą w sobotę.
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 20-05-2009, 14:36   

taktyk napisał/a:
Ja jestem za tym, żeby koszt tych niedarmowych miejsc podzielić po równo na wszystkie osoby przyjeżdżające w piątek, czyli z wyłączeniem tych którzy jak Kargool przyjadą w sobotę.


Tak- masz racje... o to mi chodzilo, ale sie "rabnalem" przy pisaniu.

Jak rozumiem taktyk przyjezdzasz w PT?
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
taktyk 

Nr legitymacji: MCP 022
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-05-2009, 17:17   

Tak, ja w piątek
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 20-05-2009, 17:51   

Jako że trafia się okazja na fajne spotkanie, więc trzeba wykorzystać czas do maksimum. Oczywiście melduje się w piątek
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-05-2009, 23:32   

jedzie z was ktos na Milan roma ?? tzn chodzi mi o ekipe ktora wybiera sie na turniej
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 21-05-2009, 01:04   

Ok... baker co prawda sie nie wypowiedzial, ale zakladam, ze jesli nikt nie zmienil decyzji, to pewnie i on tego nie zrobi...

takze meldujemy sie wszyscy (no prawie) w Piatek w Kalwarii i mam nadzieje, bez problemu, ogarniemy temat.

Cytat:
jedzie z was ktos na Milan roma ?? tzn chodzi mi o ekipe ktora wybiera sie na turniej


Ja niestety nie... wisi nademna magisterka... i trzeba bylo cos wybrac.. w jakis weekend musze cos popisac... ;-P

Pozdrawiam i jak bede mial jakies newsy to bede pisal na forum... jesli jakies istotne z pkt widzenia organizacji to dodatkowo bede pisal Wam SMSy...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl