Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej kibiców - Kalwaria
Autor Wiadomość
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-01-2009, 19:25   

Czemu nie gramy choinką? :D
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 04-01-2009, 19:49   

bo jednak piłką lepiej grać ;)
Bubu jako CF? bez jaj :P
_________________

 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 04-01-2009, 21:01   

no ja też preferuję piłkę od choinki ;) jak nie znajdzie się ktoś kto bardzo dobrze gra lewą nogą to ja mogę się poświęcić :) nie jestel mańkutem, ale dla dobra zespołu.... w końcu jedziemy wygrać :)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 04-01-2009, 21:24   

Bubu napisał/a:
Czemu nie gramy choinką? :D


Bubu bedziemy grac tak jak zdecydujemy razem.. to rozstawienie jest tylko w celu zorientowania sie kogo mamy, a na jakich grajkow jest zopotrzebowanie...

Marcu napisał/a:
jak nie znajdzie się ktoś kto bardzo dobrze gra lewą nogą to ja mogę się poświęcić :)


Marcu to dobrze sie sklada, bo ja wogole sie nie czuje na lewo... zreszta moja technika pilkarska pozostawia sporo do zyczenia- jednak mysle, ze nadrabiam kondycja, szybkoscia i zaangazowaniem- wiec jak juz mam operowac to prawa noga... wtedy sobie daje rade... ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 05-01-2009, 20:48   

W tym momencie mamy pelny sklad - 10 osob... gdyby jeszcze znalezli sie jacys chetni to prosze o info, bede tworzyl liste rezerwowych... gdyby ktos przez jakis nieszczesliwy wypadek wypadl ze skladu...

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)
5. stejuk - MF
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF
7. Bubu - CF
8. electric01 - CB/CF
9. Sebinkho - XMF/XF
10. baker - wszystko procz GK

i tak tylko orientacyjnie ustawienie na boisku, ktore pewnie zmodyfikujemy przed turniejem...

---------------------------bajer------------------------ GK
---------------------------------------------------------
--------------electric01-----------carlo--------------- CB
---------------------------------------------------------
-dondamajk----------------------------------baker---- WB
--------------------------Sebinho---------------------- DMF
---------------stejuk-------------Marcu--------------- CMF
---------------------------------------------------------
--------------------------taktyk------------------------ AMF
---------------------------------------------------------
--------------------------bubu------------------------ CF

Chlopaki z LFC chyba maja troche nieogarniety jeszcze temat, bo nie dostalem narazie zadnej odpowiedzi na zapytania (a troche juz minelo), ale pospiechu nie ma takze cierpliwie czekam... i jak tylko bede cos wiedzial, to napisze na forum i na PW...

Pozdro600 i do zobaczenia na Fiore (jak mnie wylosuja)! ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-01-2009, 21:00   

Do stwierdzenia ze sklad jest pełny bym sie wstrzymał. Poł roku jeszcze do turnieju wiec wiele moze sie wydarzyc. Tak czy siak zmiany są konieczne wiec chlopaki ze Sląska i okolic mobilizowac sie!
pepe69, socha, Dawid :)
Ja porozmawiam z Kamilem-wysoki obronca wskazany.
Pozdro
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-01-2009, 22:21   

mysle ze ludzie wiedza jak graja jesli ktos bedzie twierdzil ze gra dobrze na bramce wtedy ustapie i koniec :P no chyba ze nie ma wsrod fanow Milanu dobrego GK wtedy zrobie co moge, w koncu Kalac tez mial swoje 5 minut w Milanie a z moja forma jest mniej wiecej jak z jego, albo dobrze albo tragedia, zalezy od dnia :) ale jesli bedzie wsparcie ze strony obrony wtedy zrobie co moge zeby stanac na wysokosci zadania :)

a tak w ogole trzeba sie spotkac na jakims treningu przed turniejem zeby sie zgrac :P
 
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 05-01-2009, 22:50   

mysle ze lepiej bronisz niz Kalac(oczywiscie z calym szacunkiem dla niego ) ogolnie to ciekaw jestem jak to wypadnie poki co to nawet was na oczy nie widzialem a co dopiero wspolpraca na boisku hehe :D chyba ze zoorganizujemy zgrupowanie :D?
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 06-01-2009, 08:28   

GK CB DMF AMF i inne CF-y obstawione, kto będzie CA? ;)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 06-01-2009, 11:35   

Bubu napisał/a:
Do stwierdzenia ze sklad jest pełny bym sie wstrzymał. Poł roku jeszcze do turnieju wiec wiele moze sie wydarzyc. Tak czy siak zmiany są konieczne wiec chlopaki ze Sląska i okolic mobilizowac sie!


Bubu... na jakiej podstawie stwierdzasz, ze zmiany sa konieczne?? ;-DD

A co do "pelnosci".. narazie jest komplet, rozne rzeczy moga sie wydarzyc przez 5 miesiecy, ale kazdy ma rozum i jak mu cos wypadnie to chyba da znac jak najszybciej i zdazymy znalezc zastepstwo...

konrad_acm napisał/a:
kto będzie CA


konrad a co... chcesz byc naszym carletto?? ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-01-2009, 14:40   

Stwierdzam tak gdyz ewentualne zgrupowanie dzien wczesniej w jednym z lokalnych pubow znaczaco wplynie na nasza kondycje :D
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 06-01-2009, 15:05   

taaaaaaa to zdecydowanie nas pobudzi i dodac zapalu do grania :)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-01-2009, 17:04   

dondamajk napisał/a:
Bubu... na jakiej podstawie stwierdzasz, ze zmiany sa konieczne?? ;-DD
ja jestem ciekaw w jaki sposob to bedzie wygladac bo druzyny sa 10osobowe a maksymalna ilosc zawodnikow to 10, co w przypadku jakiejs, czego nikomu nie zycze, kontuzji? :) ktos na rezerwe byc powinien moim zdaniem, tych z LFC trzeba spytac co w takim przypadku
Sebinho napisał/a:
mysle ze lepiej bronisz niz Kalac(oczywiscie z calym szacunkiem dla niego )
nie pozostaje mi nic jak tylko nie zawiesc, do maja pocwicze nad forma w pilce halowej :)
 
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 06-01-2009, 21:41   

no rezerwowi musza byc poniewaz :
-nie wiadomo jak z kondycja jeszcze ktos pluca wypluje czy cos :D ( ciekawe w jakim wymiarze czasowym rozgrywany bedzie mecz )
-odpukac kontuzje
-nie moc jakogies zawodnika ( brak formy ze tak to nazwe )

wiec spokojnie mysle ze ze 4 -5 osob na lawke trzeba dac

Bajer cwicz bo masz fajna pozycje i wrazie czego bedziemy dziekowac jak cos nie pojdzie :D
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 06-01-2009, 22:07   

bajer napisał/a:
ja jestem ciekaw w jaki sposob to bedzie wygladac bo druzyny sa 10osobowe a maksymalna ilosc zawodnikow to 10, co w przypadku jakiejs, czego nikomu nie zycze, kontuzji? :) ktos na rezerwe byc powinien moim zdaniem, tych z LFC trzeba spytac co w takim przypadku

Sebinho napisał/a:
no rezerwowi musza byc poniewaz


Panowie zgadzam sie z tym co mowicie i tez o tym myslalem... oczywiscie zamierzam o to zapytac, ale pisali, ze 10 osob w ekipie to jak narazie max... ale z tego co wiem sprawa jest in progress... jak zaczna odpisywac na maile i bedzie z nimi opcja normalnej komunikacji (bo narazie sa busy), to napewno sie dowiem co i jak i jak oni widza gre bez rezerwy...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 07-01-2009, 07:59   

Może się mylę, ale Panowie z Liverpoolu napisali "drużyny 10 osobowe"... nie wiem czy jest to jednoznaczne z 10 osobami na boisku. Może 10 osób to np. bramkarz 5 w polu i 4 na rezerwie... Tak na marginesie, nie wróżę sukcesu, bo widzę że Taktyk będzie grać ;)
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-01-2009, 14:08   

kuba1899 napisał/a:
Tak na marginesie, nie wróżę sukcesu, bo widzę że Taktyk będzie grać ;)

On podobno jest kontuzjogenny wiec nie wszystko stracone ;)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
taktyk 

Nr legitymacji: MCP 022
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-01-2009, 14:11   

a ja myślę, że wygramy, ale tylko pod warunkiem, że Kuby nie będzie wtedy w Kalwarii, nawet na trybunach (pecha przyniesie ze sobą) :P
a najlepiej niech z domu wtedy w ogóle nie wychodzi ;)

co do kwestii liczebności drużyn itp. - polecam wątek na stronie stowarzyszenia LFC. wygląda na to, że kwestie liczebności ekip oraz liczba piłkarzy występujących na boisku są dopiero w trakcie uzgodnień. i o ile dobrze zrozumiałem, to głównie rozchodzi się o koszty imprezy i nasze możliwości porozumienia się z Pielgrzymami :D.

klik!

a Ty Bubu nie fikaj, bo piłki nie powąchasz nawet na boisku :P
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 07-01-2009, 15:16   

taktyk napisał/a:
klik!


Czytalem ten temat, ale zadne konkrety jeszcze nie padly, takze nie pisalem nic u nas... ale tak jak wiekszosci na tamtym forum srednio mi sie widzi stacjonowanie w domu pielgrzyma, bo to sie wiaze z stosowaniem sie do zapewne dosc restrykcyjnego regulaminu... ;-DDD

kuba1899 napisał/a:
drużyny 10 osobowe"... nie wiem czy jest to jednoznaczne z 10 osobami na boisku. Może 10 osób to np. bramkarz 5 w polu i 4 na rezerwie...


Tu masz slusznosc... jednak z tego co wyczytalem (chyba, ze mi sie przywidzialo- a jest to mozliwe) mamy grac na trawie, wiec chyba nie po 5-6... ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
taktyk 

Nr legitymacji: MCP 022
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-01-2009, 16:15   

po 5 to może nie, ale jak np. dojdą do wniosku, żeby pełnowymiarowe boisko podzielić na 3 części i zagrać na bramki tzw. trampkarskie (coś pośredniego między normalnymi a tymi małymi z asfaltowych boisk szkolnych), to pewnie gralibyśmy po 6 + bramkarz. dużo amatorskich lig właśnie jest w ten sposób rozgrywanych.

no nic, pozostaje czekać co ustalą.

PS. polecam z tego wątku na forum LFC wypowiedź naszego dobrego znajomego juvelucka, prezesa juvepoland :)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-01-2009, 18:29   

taktyk napisał/a:
PS. polecam z tego wątku na forum LFC wypowiedź naszego dobrego znajomego juvelucka, prezesa juvepoland :)
rzeczywiscie zachowal sie jak prawdziwy kibic :P ale mimo to Juventus startuje, niezaleznie od prezesa
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-01-2009, 08:36   

Bylo cos tam wiecej? Bo tylko cytat krotki tam teraz jest...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 08-01-2009, 08:48   

Niestety Taktyk muszę Cię zmartwić, lecz pocieszyć zarazem :) Niestety nie będę siedział w domu, ale na pewno też nie przyjadę na turniej :) W tym czasie gramy mecz w Pucharze Europy w Serbii, więc ciężko byłoby mi pogodzić te 2 czynności... A co do kontuzjogenności kolegi Taktyka, to wszystko zależy od "obozu kondycyjnego" dzień wcześniej ;) Wyjście z grupy - spoko... ew. finały w niedzielę... heh... może to wyglądać jak nasza jazda gokartami lub strzelanie z łuku :P
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 08-01-2009, 09:00   

kuba1899, mógłbyś zagrać na pozycji ''gattuso'', ktoś z piłką biegłby tylko za Tobą :)
Ostatnio zmieniony przez konrad_acm 08-01-2009, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-01-2009, 09:42   

pragne zaznaczyc tylko, ze kuba kiedy gra!! pilke trzyma w reku... a chyba nie o to chodzi :P
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl