Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej kibiców - Kalwaria
Autor Wiadomość
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-04-2009, 16:33   

Ok czyli turniej w dniach 30/31. Zakwaterowanie 29? :P
Mozna by te wszystkie informacje zebrac do kupy. + jakis dokladniejszy plan calego wypadu:)

p.s tiffosi ze Slaska sie wybieraja? Mozna cos razem pomyslec razem pojechac...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 17-04-2009, 18:19   

Bubu napisał/a:
Ok czyli turniej w dniach 30/31. Zakwaterowanie 29? :P


Yes...

Bubu napisał/a:
Mozna by te wszystkie informacje zebrac do kupy.


Mozna i to zebrac... ale po co jesli cale info jest w pierwszym poscie tematu i narazie niewiele wiecej ponadto wiem...

Bubu napisał/a:
jakis dokladniejszy plan calego wypadu:)


Co przez to rozumiesz?? :) Mam napisac propozycje jakichs gier i zabaw?? :D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-04-2009, 19:51   

Raczej myslalem od strony organizatorow. Kiedy start, co w trakcie, dokladne koszta itd itp. W sumie juz nieco ponad miesiac.


p.s czy nasz team trenuje czy planujemy wygrac rutyna i doswiadczeniem? :D
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 17-04-2009, 20:20   

wystarczy, zebys sie nie upil 29 ;P

Misza, proponuje stworzyc nowe ustawienie. Gramy 5 w polu + bramkarz :)
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 21-04-2009, 09:55   

niestety jak sygnalizowałem wcześniej wciąż nie mam pewności czy dam radę pojechać na turniej, w związku z tym, żeby nie rezygnować w ostatniej chwili postanowiłem zrobić miejsce komuś z listy rezerwowej, a sam na tą listę rezerwową wskoczyć, kto mnie zastąpi to decyzja Dondamajka ( myślę, że będzie to pierwsza osoba na liście rezerwowej).
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22-04-2009, 19:23   

prosilbym juz o dokladniejsze info co i jak z turniejem poniewaz musze zaplanowac sobie ten wyjazd a mam naprawde sporo na glowie a jak to bedzie na ost chiwle to nie bedzie mnie a bardzo bym chcial takze prosze o dokladniejsze info bede wdzieczny

a takze jesli ktos bedzie jechac z okolic 3city to prosze o info to sie zgadamy :)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 23-04-2009, 01:07   

Sebinho napisał/a:
prosilbym juz o dokladniejsze info co i jak z turniejem poniewaz musze zaplanowac sobie ten wyjazd a mam naprawde sporo na glowie a jak to bedzie na ost chiwle to nie bedzie mnie a bardzo bym chcial takze prosze o dokladniejsze info bede wdzieczny


Czy mozesz sprecyzowac o co chodzi...?

Bo moim zdaniem te wszystkie informacje, ktore juz znamy sa wystarczajace do zaplanowania... ale moze sie myle??

Turniej 30/31.05 (sob/niedz)
Zakwaterowanie (opcjonalne) 29.05 (piatek)
Koszty zakwaterowania ~50pln

Czasami chyba latwiej przeczytac... niz zapytac...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 23-04-2009, 18:16   

Z doświadczenia wiem, że takie pytania będą się mnożyć pomimo publikacji szczegółów, a im bliżej imprezy tym więcej osób może niespodziewanie z niej wypaść, także co mógłbym Ci zasugerować dondamajk to zebranie zaliczek na konto, co wskaże Ci kto naprawdę jedzie :-) powodzenia
 
 
juluspro 

Wiek: 35
Skąd: Owczarnia/k.Warszawy
Wysłany: 07-05-2009, 12:35   

Witam, mam kilka pytań do orgaanizatorów tego turnieju.Wiem ze jest juz troche poźno ale dopiero dzis podczas szukania osob chetnych na niedzielny mecz z Juve znalazlem ten temat o turnieju.Niestety nie jestem członkiem MCP. Prosze powiedzcie czy to jest jeden z warunków uczestnictwa w turnieju?Druga sprawa to to czy nie jest juz za poźno...
Bardzo chcialbym zagrac razem z Wami i jesli bylaby taka mozliwosc to ja bede na 100%.
Czekam na odp
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 08-05-2009, 14:20   

Witam!

Ponieważ turniej organizowany przez LFC zbliża się wielkimi krokami- chciałbym ostatecznie potwierdzić listę graczy i zamknąć ten temat, żeby nikt (ani Wy ani ja) nie pozostawał w niepewności. Najprostszym sposobem na ostateczne potwierdzenie wstępnych deklaracji jest moim zdaniem zebranie zaliczek na poczet kosztów wyjazdu. Ponieważ organizatorzy nie podali jeszcze pełnej i pewnej kwoty (przebąkiwali o jakichś 50-60PLN), zaliczka będzie wynosić 50PLN- ewentualne nadpłaty/niedopłaty [które zapewne wystąpią w przypadku osób, które zdecydują się na przyjazd w piątek] będziemy rozliczać po przyjeździe na miejsce.

Ponieważ doskonale rozumiem, że nie wszyscy będą chcieli mi zaufać i wpłacać pieniądze na moje konto, w porozumieniu z zarządem załatwimy sprawę poprzez konto MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia


TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Osoby wpłacające proszę także o PWka na którymkolwiek z foruów z krótką informacją:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... ."

Telefon jest potrzebny, żebym miał z Wami szybki kontakt, kiedy organizatorzy wkońcu przejdą do podowania faktów, a nie tylko insynuacji z ich domieszką.

Wpłaty proponuje realizować w 2 rundach:

8.05-15.05 - I runda - osoby którę są na liście podstawowej
18.05-19.05 - zamieszczam info o osobach, które wpłaciły i podaje liczbę wolnych miejsc
20.05-22.05 - II runda - osoby z listy rezerwowych i inni, którzy namyślili się na wyjazd

Lista podstawowa:

1. dondamajk RWB/RMF - Szczecin
2. carlo - CB/CMF - Kraków
3. Marcu - RB/RMF/CMF Mielec
4. WAKAT NA GK
5. Pippo - AMF/ST/CF - Rzeszów
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF - Kraków
7. Bubu - CF - Sosnowiec
8. electric01 - CB/CF - Szczecin
9. Sebinho - XMF/XF - Gdynia
10. baker - wszystko oprocz GK - Poznań

Lista rezerwowa:

11. Exar Kun - CMF/DMF OK!/NO! - Lublin
12. Lenox - Mikołów
13. PauloM
14. bajer - GK - Poznań
15. stejuk - MF - Bydgoszcz - ZWALNIA MIEJSCE (nie moze byc 2 dnia)

Ponieważ przedwczoraj z turnieju zrezgynował sawczen - nasz GK - mamy wakat na jego pozycje i jest to sprawa dość pilna... wszystkich ewentualnych chętnych na tą pozycję proszę o kontakt i będą oni wciągani na listę startową w pierwszej kolejności... poszukujemy bramkarzy:

Po 1 takich którzy umieją grać na tej pozycji i lubią na niej grać
Po 2 takich którzy umieją grać na tej pozycji
Po 3 takich którzy tylko lubią na niej grać
W wypadku braku GK uzupełnimy skład o osobę, z pola i już na samym turnieju będziemy musieli jakoś poradzić sobie z tym fantem.


Jeszcze raz podaje dla przypomnienia terminarz:

29.05 (piątek) - opcjonalne zakwaterowanie
30.05 (sobota) - faza grupowa turnieju
31.05 (niedziela) - faza pucharowa turnieju - planowane zakończenie turnieju ok godziny 14:00

Osobiście, jeśli organizatorzy nie wymyślą jakiejś głupoty, planuje stawić się w Kalwarii w piątek, żeby ogarnąć wszystkie tematy.
Wciąż nie wiemy ilo osobowe drużyny wybiegną na murawe- znamy tylko ograniczenie dotyczące ilości osób w składzie- 10.
Prawdopodobnie będziemy grać na murawie, na boisku wymiarowym, bądź wymiarowym podzielonym na dwa boiska.

Pozdrawiam i liczę na szybki odzew!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-05-2009, 16:10   

ja moge z gory poinformowac ze nie dam rady pojechac ze wzgledow finansowych i calkowitego splukania ;) takze niestety na mnie nie mozna liczyc i nie pomoge wam w sytuacji kryzysowej zwiazanej z obsada bramka
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-05-2009, 17:02   

Nieco ponad 20 dni a nie jest pewne po ilu bedziemy grac? :|
Mozna sie domyslac ze jak ograniczenie jest do 10 to nie zagramy na pelnowymiarowym tylko bedzie na pol.
Druga sprawa "przebakiwali oni" ze 50-60. Juz chyba ten czas ze powinno byc wszystko dograne na ostatni guzik i byc informacja pewną.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 08-05-2009, 22:19   

Bubu napisał/a:
Nieco ponad 20 dni a nie jest pewne po ilu bedziemy grac? :|
Mozna sie domyslac ze jak ograniczenie jest do 10 to nie zagramy na pelnowymiarowym tylko bedzie na pol.
Druga sprawa "przebakiwali oni" ze 50-60. Juz chyba ten czas ze powinno byc wszystko dograne na ostatni guzik i byc informacja pewną.


Heh Bubu... masz trochę racji... ale organizatorzy się chyba nie ogarniają... dzisiaj w odpowiedzi na (kolejnego) mojego maila z tymi samymi zapytaniami (o kasę, o ilość graczy itd...) dostałem 2 osobne maile...

w jednym pisali o kasie, żebyśmy JUŻ do nich przesyłali bo jest im potrzebna...

w drugim pisali o liczbie zawodników i noclegach... o które rzekomo już prosili 2 miesiące temu...

Oczywiście, żadne maile w tej sprawie do mnie nie dotarły i zrobiłem wielkie oczy... no ale napisałem do mistrza Grzegorza:

Cytat:

Grzesiu.. czy Ty jesteś poważny??

Nic nam nie przekazałeś... ani odnośnie WPŁAT ani odnośnie NOCLEGÓW- żadne mail w tym temacie do mnie nie dotarł.

Piszesz, że czekacie na kase... a nawet nie określiliście się ile dokładnie trzeba zapłacić za opcje pt-nd i sob-nd??

Nie pisaliście też o liście ostatecznej graczy i kibiców- kazaliście tylko podesłać jakąś wstępną potrzebną do rozmów z władzami miasta i to zrobiliśmy... uwierz mi, że jestem bardzo obowiązkową osobą i gdyby coś do mnie dotarło z informacją, to bym napewno zrobił to asap!!

Także czekam na info odnośnie kosztów i odnośnie list graczy i czy mamy się już odrazu wszyscy określić co do tego czy przyjeżdzamy od piątku czy od soboty... i poproszę to info szybko, bo właśnie jestem w trakcie zbierania kasy i ogarniania ostatecznego ludzi i chciałbym ich poinformować, o dodatkowych tematach.

Reasumując poproszę o info dot:
- cenę pt/nd
- cenę sob/nd
- do kiedy mam przesłać kasę (a mowa była o zbieraniu na turnieju, więc jesteście trochę niespójni)
- do kiedy mam podać listę zawodników i kibców (prawdopodobnie będzie nas 10 zawodników +1 kibic)
- po ilu zawondników będziemy grać i na jakim podłożu (buty??)

I proszę naprawdę zrób to szybko, bo ja robię wielką akcje na nasszych forach zbierania kasy i potwierdzania, a tutaj się nagle dowiaduje o takich niespodziankach...

Pozdrawiam


I mam nadzieję, że szybko się ogarnie i odpowie i wszystko będzie już jasne...

Pozdrawiam i zapewniam, że robię co mogę... ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Ostatnio zmieniony przez dondamajk 08-05-2009, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-05-2009, 22:21   

Ja Ci nic nie zarzucam. Ja tylko ostroznie do tego podchodze i z kazdym dniem mniej powaznie bo jak sie cos takiego duzego robi to pewne rzeczy powinny byc zaklepane przynajmniej ze 2 miesiace wczesniej a tak do dzis nie ma konkretow.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 09-05-2009, 20:57   

Misia, jakiś miesiąc temu prosiłem, żeby mnie na listę rezerwową przenieść bo nie jestem w 100% pewien czy dam radę przyjechać, tak więc kolejne miejsce się zwalnia choć nie ukrywam, że robię wszystko, aby jednak się stawić na turnieju
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 10-05-2009, 13:54   

Marcu napisał/a:
Misia, jakiś miesiąc temu prosiłem, żeby mnie na listę rezerwową przenieść bo nie jestem w 100% pewien czy dam radę przyjechać, tak więc kolejne miejsce się zwalnia choć nie ukrywam, że robię wszystko, aby jednak się stawić na turnieju


Spoko Marcu... masz absolutną rację... dzięki za info- nie wiem czemu mi to umknęło.

A informacji od LFC ani widu ani słychu...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 10-05-2009, 16:09   

Oglaszam wszem i wobec, ze naszym nowym bramkarzem zostal uzytkownik juluspro! :king:

Prosze tez o chwilowe wstrzymanie sie z przelewami... bo probuje dowiedziec sie o dokladna kwote... jesli do jutra do 12 nie otrzymam informacji na mail, to bede ich scigal telefonicznie.. do skutku!! Jutro najdalej o 16:00 podam pelne info o cenach na oba fora.

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 11-05-2009, 10:40   

Ok... mam dla Was dobre wiadomosci... dzisiaj po mojej wczorajszej akcji na forum LFC skontaktowala sie ze mna jedna z organizatorek... i o dziwo juz wszystko wiem...

KOSZTY:

- sob/niedz dla graczy - 20PLN
- pt/niedz - 20PLN + 0PLN dopłaty [ograniczona ilosc miejsc- opcja z noclegiem w piatek, jest tylko dla ludzi, ktory nie maja innej opcji i nie sa w stanie dotrzec na sobote na 10:00]
- sob/niedz dla kibicow - 30PLN + niestety nocleg nie jest w hotelu z graczami tylko w jakiejs swietlicy na jakichs materacach... takze raczej ciezko opcja- no ale organizatorzy tna koszty

GRA:

- połowa boiska 90x60
- jednocześnie będzie grało 5 osób + bramkarz

To chyba wszystkie najwazniejsze informacje mamy... teraz prosze Was o mobilizacje... bo co prawda to organizatorzy dali ciala, ale bardzo chca jak najszybciej kase [najlepiej do konca tygodnia], wiec jak juz wszystko wiemy, to zalatwmy szybko temat...

Lista osób, które poproszę o wpłaty w pierwszej kolejności:

1. dondamajk RWB/RMF - Szczecin
2. carlo - CB/CMF - Kraków
3. juluspro - GK
4. Exar Kun - CMF/DMF - Lublin
5. Pippo - AMF/ST/CF - Rzeszów
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF - Kraków
7. Bubu - CF - Sosnowiec
8. electric01 - CB/CF - Szczecin
9. Sebinho - XMF/XF - Gdynia
10. baker - wszystko oprocz GK - Poznań

Prosze zrobcie te przelewy [jedyne 20PLN] ASAP!

+ info dla mnie na PW:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... .
Przyjadę w piątek/sobotę."


Są to dla mnie niezmiernie ważne informacje, bo muszę o wszystkim poinformować organizatorów.

WAŻNE!!!

Nieprzekraczalnym terminem wysłania PWka jest PIĄTEK [15.05], a zaksięgowania przelewu na koncie MCP [18.05]- po tym terminie wciągam na listę ludzi z listy rezerwowych i pozostałych zainteresowanych.


i dla przypomnienia dane do przelewu:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia


TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
juluspro 

Wiek: 35
Skąd: Owczarnia/k.Warszawy
Wysłany: 11-05-2009, 20:49   

UWAGA !!!!!
Czy ktos z Was jadac na turniej nie bedzie przejezdzal przez Warszawei ewentualnie bedzie mial wolne miejsce w samochodzie:D??Chetnie sie zabiore:D
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 11-05-2009, 21:56   

Mamy pierwsze wplaty... licze na nastepne... Panowie... ogarniac sie prosze!!

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. ...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 13-05-2009, 18:24   

Poniewaz zrezygnowala kolejna osoba (Exar Kun) i zwolnilo sie kolejne miejsce... a osoby z listy podstawowej nie bardzo pala sie do wplat i zalatwienia tematu- zapraszam pozostale osoby z listy rezerwowej do wplat i potwierdzania przyjazdu:

11. Lenox
12. PauloM

Jak narazie jest nas 3... gramy 5+1... takze jeszcze troche brakuje, co mnie niezmiernie dziwi, bo chetnych bylo grubo ponad 10... takze innych zainteresowanych tez prosze o kontakt na PW/gg (2583548)/ kom (601935397)

Prosze o mobilizacje i pamietajcie o:

Prosze zrobcie te przelewy [jedyne 20PLN] ASAP!

+ info dla mnie na PW:

"Wpłaciłem, mój nr tel to... .
Przyjadę w piątek/sobotę."


Są to dla mnie niezmiernie ważne informacje, bo muszę o wszystkim poinformować organizatorów.

WAŻNE!!!

Nieprzekraczalnym terminem wysłania PWka jest PIĄTEK [15.05], a zaksięgowania przelewu na koncie MCP [18.05]- po tym terminie wciągam na listę ludzi z listy rezerwowych i pozostałych zainteresowanych.


i dla przypomnienia dane do przelewu:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, ul. Żeromskiego 2a/10a, 45-053 Opole


TYTUŁ PRZELEWU: login, imię i nazwisko, Turniej LFC

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 13-05-2009, 23:17   

Mamy kolejne wplaty... Panowie... lecicie z tematem... bo czas nas goni. ;-D

WPŁATY:

1. juluspro
2. dondamajk
3. carlo
4. Pippo
5. ...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Ostatnio zmieniony przez dondamajk 14-05-2009, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14-05-2009, 10:48   

kto mi powie jak ja mam z gdyni tam dojechac :D ??
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-05-2009, 13:09   

polecam ci pociag do Krakowa :P a jesli chodzi o dostanie do Kalwarii to ciezko bo tam tylko 1 pociag dziennie jezdzi wg rozkladu :P takze autostop albo niech taktyk lub carlo ktorzy sa z Krakowa cie podrzuca :P masz ekspres o 8:50 w piatek z Gdyni jesli chcesz byc w piatek a ostatecznie potem z Ogrodowej w Krakowie busy o 17:20 i 18 to tyle moge ci pomoc :P tylko podroz tym ekspresem 2 klasa kosztuje 110zl... to tak tylko informuje zeby niespodzianki nie bylo ;)
 
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 14-05-2009, 14:00   

Witam,
Jak ma się lista obecnych/rezerwowych?? Jakby co proszę mnie dopisać i dać znać czy będzie miejsce:)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl