Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej kibiców - Kalwaria
Autor Wiadomość
smyku 


Skąd: Pionki
Wysłany: 26-12-2008, 11:10   Turniej kibiców - Kalwaria

Witam,

Nie wiem czy dobry temat (jeśli nie, proszę o przeniesienie do odpowiedniego).

Otóż - reprezentuję Stowarzyszenie Fan Klub Liverpool FC Polska. Kilka miesięcy temu korespondowaliśmy z Władzami Milan Club Polonia w sprawie uczestnictwa Stowarzyszenia w turnieju jaki organizujemy. Teraz mamy kolejne informacje, ale te chyba do Was nie dotarły, tudzież nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Dlatego zdecydowałem się zamieścić informację tutaj na forum. (Email na adres kontaktowy podany na stronie również został wysłany)

Oto treść:

Cytat:

Piszę w imieniu Stowarzyszenia Fan Klub Liverpool FC Polska w sprawie udziału fanów AC Milan w ogólnopolskim turnieju piłkarskim dla polskich kibiców zagranicznych drużyn.


W drodze debaty i rozmów między Członkami Stowarzyszenia LFC Polska ustaliliśmy, że turniej odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej (miejscowość oddalona 20 km od Krakowa, posiadająca własny dworzec kolejowy), w terminie 30-31 maj 2009 (sobota-niedziela) jako część majówki organizowanej przez tą miejscowość.


Stowarzyszenie LFC Polska zapewni nocleg i catering uczestnikom turnieju za niewielką opłatą, która zmieści się w granicach 30 - 60 zł. Istnieje możliwość opcjonalnego noclegu z piątku na sobotę dla chętnych osób.


Ogólny zarys turnieju w naszych planach wygląda następująco:

Sobota:
Przedpołudnie – otwarcie turnieju i mecze grupowe
Obiad
Popołudnie – mecze grupowe c.d.
Impreza integracyjna
Niedziela:
Przedpołudnie – rozgrywki finałowe
Ok. godz. 14 – zakończenie turnieju


Przypominamy, że cel imprezy to głównie sportowa rywalizacja i dobra zabawa. Spotkanie pozwoli również nawiązać współpracę miedzy oficjalnymi polskimi fanklubami i ułatwi organizację tego typu imprez w przyszłości.


Z informacji dodatkowych:

- mecz na boisku trawiastym, niepełnowymiarowym,
- drużyny 10 osobowe (jednolite stroje wymagane),
- patronat medialny: TVP Kraków, Nasz Dziennik,
- koszty turnieju częściowo pokryte zostaną z budżetu miasta (noclegi, boisko, nagrody,
posiłki),
- turniej będzie częścią "majówki" w miejscowości w której rozegramy zawody,
- wieczorem impreza integracyjna uczestników turnieju (z soboty na niedzielę).



Ilość miejsc na ów turniej jest OGRANICZONA. Maksymalna liczebność ekip przyjezdnych to 10 osób. W przypadku większej liczby zgłoszeń (drużyn), decydować będzie data zgłoszenia.

Zainteresowani przybyciem już w piątek proszeni są o podanie tego faktu w emailu zwrotnym.


Prosimy o jak najszybsze deklaracje drużyn zainteresowanych udziałem w turnieju. W przypadku pytań, niejasności proszę śmiało pisać na email kontaktowy poniżej.



Wyrazy szacunku
Grzegorz Wierzbicki
Email kontaktowy: turniej@fanklublfc.pl
http://www.fanklublfc.pl
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 26-12-2008, 13:54   

Ciekaw jestem co wiekszosc na to, bo ja bylbym czyms takim bardzo zaintersowany.. nawet jak zarzad nie bedzie mial czasu, zeby to ogarniac, to zawsze 10 mozna zebrac.. moze Ronaldinho ze mnie nie jest, ale zawsze bardzo chetnie posmigam po skrzydelku za pilka... ;D

Bede musial pochwalic mojego kumpla z FK LFC Polska za inicjatywe, bo pomysl super... do tego znalezienie finansowania, to kolejny powod do gratulacji... ;-)
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 27-12-2008, 00:03   

Jak najbardziej za :)
Nie ma to jak zdobyc Mistrzostwo Polski fan clubów w urodziny :]
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 27-12-2008, 11:17   

i ja chętnie wspomogę MCP :)
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 27-12-2008, 13:44   

fajna inicjatywa to np. turniej fan clubów Milanu, gdzie takie MCP mogłoby zagrać z jakimś fc z Niemiec itd, ale imprezy integracyjne z jakimiś kibicami Interu choćby? dajcie spokój...
_________________

 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-12-2008, 14:22   

inicjatywa interesujaca, mogloby to wygladac ciekawie a kazda druzyna gralaby w barwach klubu z ktorym sympatyzuje, taki interesujacy turniej by to mogl byc :) choc powyzsza propozycja Krzyska tez ciekawa tylko kto by sie podjal organizacji czegos takiego? ;) to juz by drozsza impreza byla, za droga
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 27-12-2008, 20:43   

krzysiekACM napisał/a:
fajna inicjatywa to np. turniej fan clubów Milanu, gdzie takie MCP mogłoby zagrać z jakimś fc z Niemiec itd, ale imprezy integracyjne z jakimiś kibicami Interu choćby? dajcie spokój...


Krzysiak a Ty zawsze w ta sama nute... a kto napisal, ze mamy sie z nimi bratac... mamy wejsc na boisko i skroic im tylki (jesli pozwola nam na to nasze umiejetnosci), a pozniej ewentualnie napic sie z nimi piwa jesli bedziemy mieli ochote na integracje... ja osobiscie mam kumpla interiste i pozatym, ze jest interista nic do niego nie mam, bo jest spoko koles... co nie zmienia faktu, ze za przywiazanie do niepoprawnych barw sie jedziemy... obustronnie...

To co mamy zbierac sami jakas ekipe czy ktoz zarzadu to zkoordynuje?? Ekhm... Ekhm.. Executive Board Representatives..??
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 27-12-2008, 21:03   

z interistami rowniez mozna sie swietnie bawic.

ja osobiscie popieram te inicjatywe, jednak z zarzadem zadnej dyskusji na ten temat jeszcze nie bylo.

widze, ze juz na forum deklaruje sie kilku chetnych takze mysle ze ekipa zbierze sie bez problemu.
 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-12-2008, 02:39   

jestem jak najbardziej za!:)
_________________

 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 28-12-2008, 13:45   

SonaR napisał/a:
z interistami rowniez mozna sie swietnie bawic.

ja osobiscie popieram te inicjatywe, jednak z zarzadem zadnej dyskusji na ten temat jeszcze nie bylo.

widze, ze juz na forum deklaruje sie kilku chetnych takze mysle ze ekipa zbierze sie bez problemu.


Mysle, ze juz nikt z nami do rozmow siadac nie bedzie... wyslali nam zaproszenie mailem i tutaj na forum i chyba czekaja na nasza inicjatywe... teraz mysle, ze to kwestia ustalenia czy wybieramy jedna osobe z zainteresowanych (ja moge byc wolontariuszem), ktora zbierze 10 PEWENYCH CHETNYCH +1-2 REZERWY i zglosi ich do turnieju... czy zajmie sie tym ktos z wladz stowarzyszenia w imieniu calego mcp... bo szkoda by bylo z takiej okazji nie skorzystac i np spoznic sie ze zgloszeniem...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
taktyk 

Nr legitymacji: MCP 022
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-12-2008, 15:08   

też jestem za (i z Krakowa nie tylko ja:)

wstępnie widać, że zainteresowanie wśród członków MCP jest i ekipa do grania się zbierze, więc myślę, że Sonar (lub ktoś inny z Zarządu) może im spokojnie dać zna że się piszemy na to.

natomiast jeśli w ogóle chcemy zagrać, to potrzebne jest SZYBKIE zgłoszenie się do turnieju, z forum LFC wynika, że mają już 7 ekip....
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 28-12-2008, 15:11   

Bardzo fajna inicjatywa. Myślę że bez problemów powinniśmy zebrać jakiś sensowny skład. Z tego co przeglądałem forum LFC to mają już całkiem sporo chętnych fan klubów, dlatego warto by było, żeby zarząd w miarę szybko ustosunkował się do tej propozycji bądź przekazał sprawę koledze Michaelowi ;)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-12-2008, 16:14   

mysle ze chetni znajda sie na pewno do gry w tym turnieju, najlepiej byloby zglosic juz sie, zeby miec zaklepane miejsce a ustalenia co do skladu odbeda sie pozniej ;) no chyba ze trzeba od razu podac sklad ale wydaje mi sie ze to raczej niekonieczne, nawet na Mundial zglasza sie zawodnikow na niedlugo przed turniejem ;) a 10 z luzem sie znajdzie, chetnych pewnie byloby wiecej dlatego nawet sie nie zglaszam bo umiejetnosci mam bardzo przecietne ;)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 29-12-2008, 01:41   

Jako, że SonaR upoważnił mnie do ogarnięcia tematu turnieju, zgłoszenia i zebrania ekipy pozwoliłem sobie puścić następującego maila do przedstawiciela LFC Polska:

ZGLOSZENIE DO TURNIEJU - MILAN CLUB POLONIA

Witam...

W imieniu Milan Club Polonia chciałbym zgłosić nas do organizowanego przez Was turnieju... zostałem oddelegowany przez Prezesa do zajęcia się tym tematem, więc poproszę o kierowanie informacji do mnie, a ja będę puszczał je dalej.

Wstępny "rekonesans na forum" został zrobiony i o skład 10 osobowy nie ma się co martwić...

Jak narazie chciałbym się dowiedzieć następujących rzeczy:

1.Czy musimy podać wcześniej listę osób uczestniczących czy "poprostu przyjeżdzamy", jeśli musimy to do kiedy (i jakie dane powinna zawierać)?
2.Kiedy poznamy ostateczną kwotę dopłaty i jak z płatnością (przelew wcześniej czy na miejscu)?
3.Z jaką dopłatą będzie się wiązać przyjazd w piątek?

Jeszcze raz gratuluje incjatywy i znalezienia finansowania

Pozdrawiam i do usłyszenia

Co do osób chętnych- to poproszę o wiadomości na PW o treści:

TEMAT: TURNIEJ LFC

TREŚĆ:
Imię:
Nazwisko:
Preferowane pozycje na boisku:

Przemyślcie też chęć wyjazdu i nie zgłaszajcie się jeśli nie jesteście pewni, że będziecie mogli pojechać... termin jest odległy i dogodny, więc bez problemu można to zaplanować...

wg wiadomości, które dostanę utworzę 10 osobową reprezentacje, a kolejne osoby wciągne na listę rezerwową- wypadki chodzą po ludziach.

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 30-12-2008, 14:36   

Witam!

Otrzymalem potwierdzenie odebrania wiadomosci ze zgloszeniem, jednak wciaz nie otrzymalem odpowiedzi potwierdzajacej zapisanie nas do turnieju- gdy tylko taka otrzymam puszcze info w temacie, podobnie bede robill z wszelkimi newsami jakie do mnie dotra.

Jak narazie dostalem 4 zgloszenia, czekam na kolejne:

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Ostatnio zmieniony przez dondamajk 30-12-2008, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pepe69 


Nr legitymacji: MCP 073
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30-12-2008, 15:25   

Muszą przysłać swoje kompilacje i wtedy ocenimy kto stanie w bramce ;)
 
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 30-12-2008, 21:58   

jesli ten turniej wypali i dopisze mi zdrowie to chetnie pogram :) do maja troszq czasu wiec mam duzoczasu by odzyskac dyspozycje..
 
 
smyku 


Skąd: Pionki
Wysłany: 02-01-2009, 20:48   

dondamajk napisał/a:
Witam!

Otrzymalem potwierdzenie odebrania wiadomosci ze zgloszeniem, jednak wciaz nie otrzymalem odpowiedzi potwierdzajacej zapisanie nas do turnieju- gdy tylko taka otrzymam puszcze info w temacie, podobnie bede robill z wszelkimi newsami jakie do mnie dotra.

Jak narazie dostalem 4 zgloszenia, czekam na kolejne:

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)


Witam,

Proszę o wybaczenie, jasne, że jesteście na liście :) Możecie zbierać ekipę. Mejlowo opowiem, potwierdzę. Chwilowo mam młyn w robocie i po prostu wracam do domu i padam na łóżko.

Niebem odpiszę na wszystkie Wasze pytania.

pozdrawiam serdecznie już w nowym - 2009 :)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 02-01-2009, 21:32   

Dzięki bardzo za potwierdzenie tematu...

Ludziska... miejsce w turnieju mamy już zapewnione, więc teraz proponowałbym skompletować ekipę... narazie mam zgłoszone 4 osoby, także brakuje jeszcze kilku zgłoszeń... nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę!

Pozdrawiam i czekam na PWki... ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 03-01-2009, 18:59   

tak jak mowilem chetnie zagram ale ciezko stwierdzic jak bede sie czul w maju poki co czeka mnie rehabilitacja..
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 04-01-2009, 12:51   

1. dondamajk - RWB/RMF
2. carlo - CB/CMF
3. Marcu - RB/RMF/CMF
4. bajer - GK (bajer zaznaczyl, ze jesli zglosi sie lepszy GK, to on zrezygnuje.. zastanawiam, sie tylko na jakiej podstawie jestesmy w stanie stwiedzic kto jest lepszy..?? ;-D)
5. stejuk - MF
6. taktyk - AMF/RFC/LFC/CF
7. Bubu - CF
8. electric01 - CB/CF

Dotarly do mnie 4 kolejne PWki ze zgloszeniami... pozwolilem sobie tez ulozyc jakis tam zarys ustawienia wg waszych preferencji... poniewaz mamy grac w 10.. zdecydowalem sie na ustawienie 1-4-2-1-1... oczywiscie jest to tylko dla ogarniecia jakich pozycji jeszcze brakuje i wszystko moze ulec zmianie jesli uznamy, ze inne rozwiazania beda lepsze...

---------------------------bajer------------------------ GK
---------------------------------------------------------
--------------electric01-----------carlo--------------- CB
---------------------------------------------------------
-dondamajk-----------------------------------?LWB?- WB
---------------------------------------------------------
---------------stejuk-------------?CMF?--------------- CMF
---------------------------------------------------------
--------------------------taktyk------------------------ AMF
---------------------------------------------------------
---------------------------bubu------------------------ CF

Wg tego ukladu brakowaloby nam lewego oskrzydlajacego obroncy (LWB) i srodkowego pomocnika (CMF... ewentualnie DMF/AMF)...
Nie mniej jednak z tego trzonu, ktory juz sie zglosil, mozemy tez zagrac 3 obroncami, ale mysle, ze takie ustawienie jako "podstawa" jest dosc optymalne i mozna w nim mixowac do woli, bo kazdy zlgosil mozliwosc gry na roznych pozycjach...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-01-2009, 13:19   

CMF- pozycja dla mnie :D :) wiec sobie ja rezerwuje :)
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-01-2009, 17:27   

Taktyk! A spróbuj podawać niecelnie!
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 04-01-2009, 18:28   

to ja grzeje ławę?? takie życie ;)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 04-01-2009, 19:18   

Marcu napisał/a:
to ja grzeje ławę?? takie życie ;)


Sorry Marcu... jakos Cie przegapilem... wogole cos mi sie porabalo, bo wrzucilem 1 grajka mniej na dance floor... teraz wrzucilem 1 wiecej, bo jest alternatywa DMF/CF, w zaleznosci jak bardzo ofensywnie chcemy zagrac... potrzebny nam jeden lewy obronca (chyba, ze Marcu da rade...) i DMF albo CF... ;-P

---------------------------bajer------------------------ GK
---------------------------------------------------------
--------------electric01-----------carlo--------------- CB
---------------------------------------------------------
-dondamajk----------------------------------?LWB?- WB
--------------------------?DMF?----------------------- DMF
---------------stejuk-------------Marcu--------------- CMF
---------------------------------------------------------
--------------------------taktyk------------------------ AMF
---------------------------------------------------------
--------------------------bubu---------?CF?----------- CF
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl