Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej kibiców - Kalwaria
Autor Wiadomość
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 21-05-2009, 09:12   

dondamajk napisał/a:
takze meldujemy sie wszyscy (no prawie) w Piatek w Kalwarii i mam nadzieje, bez problemu, ogarniemy temat.

Ogarniajcie temat powoli i bezpiecznie :) Ja niestety nie dam rady, a chętnie bym przyjechał, wierzcie mi. Niestety dziennikarskie i małżeńskie obowiązki zmuszają mnie do przyjazdu w sobotę. Taktykę ustalcie, ważne żeby się nastawić na grę drużynową, choć będzie ciężko, bo chyba w tym zestawieniu pojawimy się pierwszy raz. Ja tam swoje trzy grosze mogę dołożyć. Z tego co wiemy gramy w systemie 5+1 to proponuje zagrać 1-2-1-2 (taka taktyka przyniosła mi na studiach dwukrotnie sukces, na UŚ jest "Liga 6", grałem dwukrotnie w dwóch ekipach zawsze docierając do "Final Four", a faworytami nie byliśmy ;) ). Jeśli zagramy 4+1, to tutaj prosta sprawa 1-2-2. Tak gramy w futsalu i na amatorskim poziomie, a wierzę że taki tam będzie możemy spokojnie to kultywować. Komplikacje zaczną się przy tym wcześniejszym systemie. Będziemy musieli bardzo wybieganego człowieka dać do środka, od niego naprawdę wiele zależy, ale jeśli się uda to wierzcie mi, możemy wiele osiągnąć niezależnie od klasy rywali.
Domyślam się, bo nie wiem na 100% (może ktoś z Was wie), że w niektórych ekipach będzie dwóch-trzech mocnych grajków i takich ludzi trza wyłączyć z gry. Jeśli będzie inaczej to pomyślimy na miejscu.
Myślę i mam nadzieję, że dyskusja na forum da nam jakiś ogólny obraz w sytuacji naszej ekipy i dojeżdżając na miejsce będziemy mądrzejsi o kilka rzeczy. Wiecie, niby podwórkowe kopanie, ale pomysł trzeba mieć :) Mam nadzieję, że się zgodzicie.
Myślę też, że warto za wczasu ustalić kapitana naszej drużyny, kandydaci pewnie są (a może tylko jeden ;) )
Pozdro
P.S.
Pasiaka zakupiłem :)
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 21-05-2009, 11:45   

Kargool napisał/a:
Ogarniajcie temat powoli i bezpiecznie :) Ja niestety nie dam rady, a chętnie bym przyjechał, wierzcie mi.


Spoko... wiemy, to bylo do pozostalych...

Co do systemu gry, to absolutnie sie z Toba zgadzam... i z tego co wiem, to napewno gramy 5+1... takze 1-2-1-2, to bedzie to... trzeba tez bedzie ogarnac system zmian, zeby kazdy gracz z pola sie odpowiednio wybiegal... wielu nas nie ma bo 7+1, wiec mysle, ze nie bedzie z tym problemu. ;-D

Kargool napisał/a:
Będziemy musieli bardzo wybieganego człowieka dać do środka


Odnosnie tego zawodnika, to zglaszam sie na ochotnika.. bo na boisku pilki noznej.. wybieganie to moj glowny atut... jak jeszcze myslalem, ze gramy na duzym boisku, stawialem siebie na prawym skrzydle obrony, bo to jest dla mnie najlepsza pozycja... jednak osobiscie uwazam, ze na srodek obrony mam troche za male umiejetnosci... za to gryze trawe i biegam za 3... ;-D
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 21-05-2009, 12:06   

Kargool, prawie jak Ancelotti
dondamajk, prawie jak Gattuso
Tak więc MCP prawie ma Puchar \o/

;) powodzenia :)
 
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21-05-2009, 12:29   

co do swojej osoby to gralem i nadal gram w srodku pola od 17 lat ( choc ost rok przerwy spowodowanej kontuzja ) wiec pojecie mam i mysle ze moge rozegrac pile choc co do biegania to zdrowia juz tyle nie mam ale na takim malym boju dam sobie rade :) wiec spokojnie moge pograc w srodeczku a co do kapitana byloby mi bardzo milo w tej roli tez mam jakies doswiadczenie ( 5 lat gralem z opaska na reku ) ale decyzje pozostawiam druzynie wazne dla mnie by zagrac z wami i bysmy mieli stroje Milanu to jest najwazniejsze :)

co do ustawienia to mozna pisac i pisac ale kazdy mecz bedzie inny i musimy poprstu zalozyc jak chcemy grac i po co przyjechalismy chodzi mi o to ze mozna grac 'kopnij biegnij' i tak moze byc dobrze bo domyslam sie ze tam spolonych nie bedzie.. choc wole grac DUZO pilka i patrzec jak rywale biegaja a co do kwesti zawodnikow przeciwnej druzyny to wyjdzie w praniu jacy oni beda i jak beda sie prezetowac w pojedynke meczu sie nie wygra..
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 21-05-2009, 12:54   

Sebinho zdecydowanie masz rację, że wszystko zależy od rywali, ale jako że rywali nie będziemy znali... lepiej mieć coś przygotowane, tak mi się wydaje, aczkolwiek wszystko przed nami. Dobrze że grasz w środku pola i chcesz to dźwignąć. Jeszcze Dondamajk się oferuje, to widać że mamy tą pozycję opanowaną i to piękne jest.
ogólnie myślę, że mamy teraz ten tydzień na poznanie się kto, jak i gdzie gra. Myślę, że się przyda.
Ja osobiście gram na obronie i tutaj się widzę najlepiej. Z racji moich niewyraźnych warunków fizycznych (174/60) nie należę do ludzi, którzy przyjmują ludzi "na siebie", raczej zabieram się do wyprzedzania piłki. Stąd moja sugestia, że przyda nam się w tej formacji ktoś o słuszniejszych rozmiarach również (taki duet tworzę w lidze futsalowej i dobrze nam się gra).
dondamajk napisał/a:
rzeba tez bedzie ogarnac system zmian, zeby kazdy gracz z pola sie odpowiednio wybiegal...
Słusznie prawisz. DO tego musimy się właśnie wszysscy poznać, potem podyskutujemy kto za kogo. Każdy z nas, jak się domyślam i widzę, gra w piłkę i zna swoje możliwości. Trza się tylko dotrzeć wzajemnie, ubrać w nasze trykoty i jazda:) Zabawa przede wszystkim, a jak dobrze się bawiąc wrócimy z Pucharem :D
konrad_acm napisał/a:
Kargool, prawie jak Ancelotti
Prawie robi różnicę :D
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 21-05-2009, 15:19   

Kargool napisał/a:
Jeszcze Dondamajk się oferuje, to widać że mamy tą pozycję opanowaną i to piękne jest.

Tak... tylko ja odrazu zastrzegam, ze moja pierwsza dyscyplina, to koszykowka i jesli chodzi o warunki fizyczne (183/84), szybkosc i kondycje to sobie doskonale daje rade.. ale technika napewno odstaje od Sebinho... i napewno nie gram wiele pilka, umiem ja przetrzymac, ale preferuje gre podaniem i duzo walki fizycznej.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2009, 19:18   

a moze by tak nie zdradzac na OGOLNYM forum waszej niedoszlej taktyki ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
juluspro 

Wiek: 35
Skąd: Owczarnia/k.Warszawy
Wysłany: 21-05-2009, 21:12   

hahahaha Kiepura trafna mysl:D
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 21-05-2009, 22:32   

No bez przesady... przy 5 w polu wiele sie wymyslic nie da... bo pewnie wiekszosc teamow zagra 2-2-1 albo 2-1-2... watpie zeby tu wystapilo jakies szpiegostwo... hehe ;-D

I tak najwazniejsze, zeby za kazdym razem "wjechac w nich na takiej k****, zeby roz**** ich pierwszym p*****" ;-DDD
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 21-05-2009, 22:50   

No widzę ciekawa dyskusja się wywiązała. Oczywiście jak zauważył Kiepura, nie możemy zdradzać wszystkiego, żeby czymś zaskoczyć naszych przeciwników, ale z drugiej strony istnieje niebezpieczeństwo że jeśli teraz nie omówimy podstawowych kwestii to nasze piątkowe spotkanie może się zanadto przedłużyć i forma może nagle wyparować ;)

Ja siebie widzę w roli obrońcy. Myślę że z bakerem i Kargoolem stworzymy mur nie do przebycia, dondamajk i Sebinho zapewnią nam przewagę w środku pola, natomiast o strzelanie bramek zadbają Taktyk z Pippo. Dla julusapro nie przewiduje jakiejś większej roli (należy się spodziewać że będzie raczej bezrobotny przy takim składzie osobowym obrony;)) jednak będzie musiał zachować czujność i umiejętnie kierować linią defensywną.

Panowie, jedziemy po puchar!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 22-05-2009, 00:06   

carlo napisał/a:
Panowie, jedziemy po puchar!


carlo wszystko pieknie... ale zapomniales dodac, ze...

carlo napisał/a:
Panowie, jedziemy po puchar!


...splendor, slawe i dziewice... ;-PPP

A tak juz powazniej, to bardzo podobaja mi sie bojowe nastroje... obysmy sie nie "zlamali" w piatkowa noc... ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22-05-2009, 07:51   

no i jeszcze ja musze tam dojechac a tego sie boje :P hehe
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 22-05-2009, 08:29   

dondamajk napisał/a:
obysmy sie nie "zlamali" w piatkowa noc...

jak przyjade w sobotę rano i mnie oddechem postawicie w stan nietrzeźwości to karze obiec całą kalwaryjską górkę 15x :D
Co do taktyki to racja, że wiele nie wymyślimy, więc możemy sobie tu opowiadać. Może fali innych klubów się bawią w szpiegostwo, ja tam na inne fora nie wchodze. Myślę że sobie poradzimy, mamy ograną ekipę (co prawda nigdy razem), więc Joga Bonito i do przodu:) A czy będzie puchar...myślę, że pierwszy cel to wyjść z grupy, potem podziałamy:)
Będzie dobrze, mówię Wam :) Atmosfera się tworzy, team się buduje jeszzce przydałby się wypad do Milanello na małe doładowanie, może Ci co jadą teraz do Mediolanu pogadają z Łysym :) Ewentulanie możecie przywieźć komplet koszulek z "3" na plecach, jak dobrze powkręcacie to jeszcze nas zasponsorują i zagramy dla uczczenia Paolo :D
P.S.
Jak się dodaje nr legitymacji w opisie?? (to tak nie w temacie).
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-05-2009, 08:55   

Cytat:
Jak się dodaje nr legitymacji w opisie?? (to tak nie w temacie).
Trzeba napisać prywatną wiadomość (PW) z podstawowymi danymi osobowymi i numerem legitymacji do użytkownika Ewa - rejestracja daje też dostęp do pokoju "Panel dyskusyjny MCP".
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 22-05-2009, 09:01   

Dzięki:)
 
 
Kargool 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 22-05-2009, 11:48   

Przejrzałem konkurencyjne fora i powiem Wam, że niewiele znalazłem. Listę uczestników miał tylko Tottenham, Arsenal i Inter to nie wiedzieli nawet gdzie jadą :) Może się dobrze ukrywają, ale z ich forum to niewiele wiadomo, posmiać się można. Zagadką jest WHU bo się trzeba rejestrować, a tego mi się nie chce. Tak więc my się uzewnętrzniamy i powiem Wam, że to dobrze, bo przynajmniej organizacja jakaś jest :)
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 23-05-2009, 18:57   

Elo !
Jest jeszcze jakaś szansa na mój udział w turnieju ?
Dopiero dziś w pracy dowiedziałem się że będę wolny w sobote.
Do Kalwarii mam "rzut beretem" tak więc napewno przyjade pokibicować. :-)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 23-05-2009, 20:01   

KluchaMO napisał/a:
Elo !
Jest jeszcze jakaś szansa na mój udział w turnieju ?
Dopiero dziś w pracy dowiedziałem się że będę wolny w sobote.
Do Kalwarii mam "rzut beretem" tak więc napewno przyjade pokibicować. :-)


Ciezki temat.. bo juz wyslalem przelew do organizatorow i ostateczna liste graczy... bylo juz troche problemow z naszym zgloszeniem (nie wazne czy to z winy organizatorow czy naszej)... i nie chcialbym, zebysmy znow wychodzili na losi... no ale jesli bardzo Ci zalezy na udziale w turnieju to moge jeszcze zapytac o dodatkowa osobe... takze czekam na jakies info...

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 24-05-2009, 10:52   

Jeśli możesz to zapytaj. Gram od 7 roku życia w piłke. Co tydzień 2 mecze to forma i pojęcie o grze jest. :-)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 24-05-2009, 19:01   

Regulamin_Podeslany_Przez_Organiatorow napisał/a:

I Ogólnopolski Turniej Polskich Fanklubów Zagranicznych Drużyn

Regulamin

1. Mecz trwa 2 x 15 minut = 30 minut (z pięciominutową przerwą).
2. Obowiązują przepisy piłki nożnej (F.A BOARD, PZ.P.N.)z jednym wyjątkiem:
- jako rozstrzygnięcia „ostateczne” w razie awansu z grupy - obowiązywać będzie „rzut monetą” a potem ”losowanie”.
3. Zakaz gry w twardym obuwiu, czyli tzw. „wkrętów”.
4. Wymiany zawodników – tzw. „hokejowe”
5. Każda z drużyn będzie mieć kapitana (opaska).
6. Prowadzeniem zawodów zajmować się będą uprawnieni sędziowie piłkarscy.
7. Kary dla graczy:
- żółta kartka (2 minuty): w trakcie odbywania tej kary drużyna zdekompletowana tracąca gola uzyskuje możliwość powrotu na boisko jednego gracza.
- czerwona kartka : Piłkarz nie zagra już w danym meczu i dopiero po 5-ciu minutach może drużyna uzupełnić brakujące miejsce innym graczem bez względu na to ile goli utraci.
8. Do fazy finałowej awansują 8 ekip:
a) zwycięzcy grup: A,B,C,D,
b) drużyny zajmujące drugą lokatę z grup: A,B,C,D,
c) przy równych ilościach punktów zebranych przez drużyny w grupie o zajmowanej kolejności decydować będzie:
- największy bilans bramkowy,
- większą ilość strzelonych goli,
- „rzut monetą” – między zainteresowanymi drużynami .Dwa rzuty: pierwszy zwycięzca rzutu określa wybór strony monety do „ostatecznego rzutu”,
- dodatkowe marginalne rozwiązanie dotyczy losowania w przypadku trzech zainteresowanych drużyn : wyciągnięcie poprzez losowanie awansującej drużyny.
9. Rozstrzygnięciem remisu w fazie finałowej są karne:
- po trzech graczy,
- do pierwszej przewagi przy równej ilości strzelców.
10. Potrzeba wypełnienia przez drużyny formularza nazwisk piłkarzy w celu wyłonienia najskuteczniejszego strzelca turnieju.
11. W zależności od wymiarów boiska , decyzja w sprawie ilości graczy uczestniczącej w jednej drużynie podczas meczu, zapadnie przy losowaniu.
12. Przy nietypowych sytuacjach, decyzję podejmować będzie grono sędziowskie.

_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 26-05-2009, 19:33   

Wszystko fajnie, pięknie ale koledzy z FCL mogliby się uczyć organizacji tego typu przedsięwzięć choćby od naszych czeskich kolegów albo choćby od samego MCP ;)

Na dzień dzisiejszy ekipa w składzie (prawdopodobnie): ja, taktyk, baker, pippo wyrusza w piątek wieczorem z Krakowa w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej, tylko właśnie zasadnicze pytanie: gdzie konkretnie się wybieramy, od której mamy się ewentualnie meldować, czy jest w planie jakaś ogólne spotkanie zapoznawcze czy musimy organizować coś sami na własną rękę? Jeśli chodzi o turniej: ile ekip potwierdziło udział? jest znany jakiś grafik spotkań? Tych pytań znalazłoby się dużo, dużo więcej. Mówiąc szczerze brak tak podstawowych informacji ze strony organizatorów na 3 dni przed turniejem nie nastraja optymistycznie i może się tak zdarzyć że impreza okaże się kompletną klapą.

W związku z tym prośba do Michała (czy też Michaela;)) żeby spróbował uzyskać przynajmniej informacje gdzie mamy się w piątek meldować. Ja osobiście mogę poczekać z taką informacją do piątku do wieczora, ale widzę paru kolegów ma jednak troszkę dalej i pewnie chcieliby wiedzieć na czym stoją :)
 
 
juluspro 

Wiek: 35
Skąd: Owczarnia/k.Warszawy
Wysłany: 26-05-2009, 20:11   

Panowie a czy nie znalazloby sie tam u was jeszcze jedno miejsce w samochodzie?Ja w pt pare minut po 19 bede na dworcu głownym w Krakowie i powiem szczerze ze wolalbym jechac z wami zamiast tluc sie PKS'em :D:D
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 26-05-2009, 21:25   

Witam Panowie...

Co do skladu personalnego... wciaz jest nas 8 ale zmienila sie 1 osoba... wypadl Pippo i w jego miejsce przyjedzie KluchaMO... witamy!

carlo napisał/a:
pippo wyrusza w piątek wieczorem z Krakowa w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej

Pippo nie wyrusza wypadly mu jakies egzamy niestety i zrezygnowal w ostatniej chwili...

carlo napisał/a:
ja, taktyk, baker

Panowie jedziecie furka...?? Ja w jedna strone jade pociagiem i dotre solo do samej Kalwarii ok 14:30 (z przesiadka na osobowy w KrK).. ale w 2 strone mam tragedie bo jedyne pasujace polaczenie obejmuje 4 przesiadki i ponad 18h podrozy... czy bylaby mozliwosc zeby zabrac sie z Wami do Krk bo z tamtad mam bardziej ogarniete polaczenia do Szczecina..? To by mi uratowalo tylek... bo bez tego jestem w czarnej dupie... ;-DD

Odnosnie pytan, to wszystko b.szybko ustalilem z pewna Pania, ktorej wisze piwo, bo jest jedyna ogarnieta osoba z organizatorow:

carlo napisał/a:
gdzie konkretnie się wybieramy


Hotel Radwanita
ul. Adama Mickiewicza 16
Kalwaria Zebrzydowska

carlo napisał/a:
od której mamy się ewentualnie meldować


w PT od 13 do wieczora (wiekszosc spodziewana jest okolo 15)

w SOB do 9:30 (o 10:00 jest losowanie grup, o 10:30 start turnieju)

carlo napisał/a:
czy jest w planie jakaś ogólne spotkanie zapoznawcze czy musimy organizować coś sami na własną rękę?


"Bedziemy sie integrowac od pierwszych wspolnych minut, do jakiejs rozwaznej godziny, zeby dnia nastepnego kazdy byl w stanie stawic sie na turnieju. Budzet imprezy nie obejmuje tego wieczoru, wiec o 'atrakcje' kazdy musi zadbac sam we wlasnym zakresie.

Znajac zycie to pojdziemy do jakiejs pizzerii/pubu, pozniej zaopatrzymy sie w browary i posiedzimy w swietlicy w radwanicie."


carlo napisał/a:
ile ekip potwierdziło udział?


12 - z tym, ze Juve zostalo wykluczone, bo nie wplacili kasy i zamiast nich wystapi mlodziezowka kalwarianki...

carlo napisał/a:
jest znany jakiś grafik spotkań?


Co do grafiku, to jeszcze nie jest znany.

Jest tez prosba od organizatorow o wziecie w miare mozliwosc jakichs spiworow... na wszelki wypadek, gdyby wypadly jakies komplikacje z noclegiem... a sami widzicie jak to narazie wyglada, wiec jak macie to cos tam wezcie... ;-D

Did I fulfill your expectations? :-DDD

Pozdrawiam
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 26-05-2009, 22:31   

No oczywiście, oczywiście, pełniejszej odpowiedzi nie mogłem uzyskać. Teraz jestem dużo spokojniejszy. Tak w ogóle dzięki śliczne za ogarnięcie tematu, gdyby nie Ty to raczej nic z tej imprezy by nie wyszło. Zresztą jeszcze będzie okazja żeby się odwdzięczyć i to dość szybko (może nawet Ci damy zagrać z nami w turnieju! ;))

Co do powrotu do Krakowa to nie powinno być problemu, jakoś się na pewno dogadamy ;)

juluspro napisał/a:
Panowie a czy nie znalazloby sie tam u was jeszcze jedno miejsce w samochodzie?Ja w pt pare minut po 19 bede na dworcu głownym w Krakowie i powiem szczerze ze wolalbym jechac z wami zamiast tluc sie PKS'em :D:D


Wobec absencji Pippo, nie widzę żadnego problemu, żebyś się z nami zabrał. Co do szczegółów zapraszam na priv.
Ostatnio zmieniony przez carlo 26-05-2009, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebinho 

Nr legitymacji: MCP 605
Wiek: 39
Skąd: Gdynia
Wysłany: 26-05-2009, 22:37   

nie ukrywam ze tez bym chcial sie z kims zabrac bo kompletnie nie mam pojecia gdzie mam jechac .. bez kitu mowie teraz do Krakowa dojade bez klopotu a co dalej??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl