Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
UK, Szkocja, Edynburgh
Autor Wiadomość
przemo691 

Wiek: 42
Skąd: Edinburgh
Wysłany: 24-09-2011, 12:17   UK, Szkocja, Edynburgh

Siemanko,jestem nowy na forum i na tej stronce,fanem Milanu od jakis 20stu lat,mam pytanko jest ktos moze ze stowarzyszenia na wyspach,szkocji,w ednyburghu,fajnie bylo by czasem pogadac, spotkac. Spoznilem sie na zapisy,ale chcialbym jakos w miare czynnie miec kontakt z czlonkami stowarzyszenia,za odpowiedz z gory dzieki!!! pozdro!!
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 25-09-2011, 14:09   

Oficjalnie nie mamy żadnego Członka MCP mieszkającego w Szkocji, ale niektórzy z 'Wyspiarzy' podali polskie adresy do korespondencji, więc teoretycznie może ktoś być ;)
 
 
 
WolfShadow 

Nr legitymacji: MCP 672
Wiek: 42
Skąd: Leeds
Wysłany: 30-07-2013, 17:42   

Odnawiam i podbijam, dobrze byłoby się czasem " zlecieć " na Wyspach.
Wie ktoś może ilu fanów Milanu znajduje się w UK ?
Ewentualnie ktoś chętny na jakiś weekendowy wypad połączony z integracją ?:)

Ja niestety chyba na zlot do Polski nie dam rady pojechać,
jeśli ktoś ma podobny problem, to może chociaż tutaj się pobawmy,
w któryś weekend :D

Ja piszę się bankowo.
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 02-08-2013, 13:54   

Zapisy wciąż trwają, ale na chwilę obecną składkę opłaciło 19 wyspiarzy. Problem ze spotkaniami polega na tym, że ludzie są porozrzucani po różnych częściach Wysp: jedni bliżej Londynu, inni bliżej Manchesteru, ktoś tam w Walii, ktoś inny w Szkocji plus kilka osób po drugiej stronie Morza Irlandzkiego. Najłatwiej spotkać się przy okazji jakiegoś meczu na Wyspach - niekoniecznie Milanu. W przeszłości były już małe wspólne wyjazdy na mecze reprezentacyjne, więc kto wie... ;)
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-08-2013, 14:05   

najprościej najbliżej i chyba najtaniej-jeśli ktoś byłby wogółe zainteresowany to 15 pazdziernika Wembley Anglia-Polska :)
choc po cichu licze że jeśli awansujemy do LM los znów uśmiechnie się do nas I obdarzy wyjazdem do Manchesteru lub Londynu :)
 
 
gregor 

Nr legitymacji: MCP 050
Skąd: 4 walls
Wysłany: 16-08-2013, 23:04   

http://www.nufc.co.uk/art...2281670_3332167 wybiera sie ktos moze ?
 
 
krisu 


Wiek: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-01-2017, 00:15   

Widzę że post prawie tak stary jak ostatnie scudetto :-/

A teraz poważnie: Siedzę w UK już od 3lat i od dłuższego czasu zastanawiałem się czy są w mojej okolicy jacyś Milaniści? Ze znajomych anglików nikt nie kibicuje jednej konkretnej drużynie, raczej lubią oglądać dobrą piłkę i nie lubią "nadmuchanych gwiazdeczek", ale udało mi się parę razy wyjść do baru i obejrzeć w towarzystwie mecz. Jednak to nie to samo co usiąść z zapalonym fanem i mieć masę wspólnych tematów.
Tak więc szukam osób które chciałyby od czasu do czasu (bo pracuje na zmianie weekendowej więc regularne spotkania odpadają) spotkać się gdzieś, czy to na mecz, czy zwyczajnie żeby pogadać na temat Milanu przy kufelku piwa. Ja mieszkam w Nottinghamshire więc generalnie wszędzie daleko :-/ ale jak już mówiłem chodzi mi raczej o spotkania od czasu do czasu, powiedzmy raz w miesiącu, więc dojazd wchodzi w rachubę, a do Londynu mam ok.2h drogi pociągiem, niewiele mniej do Edynburga.
_________________
#FORZAMILAN!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl