Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Lazio - Milan 10/09/2017
Autor Wiadomość
Voltrex 

Nr legitymacji: MCP 606
Wiek: 36
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-08-2017, 21:48   Lazio - Milan 10/09/2017

Witam

10 września będę w Rzymie więc z chęcią wybrał bym się na mecz z Lazio. Właśnie zamówiłem duplikat Cuore Rossonero bo moja karta miała ERN na początku. Dalej mam pytania, jak to w ogóle wygląda z zamówieniem takiego biletu przez tą kartę, czy w ogóle da się załapać na taki mecz, czy będzie losowanie jak by przyjezdnych miał być full, czy gdzieś jest jakaś instrukcja etc. Może być po angielsku, po włosku niestety nie. Dodatkowo jeżeli ktoś się orientuje kiedy będzie znana godzina rozgrywania meczu, ponieważ akurat 10 września przylatuje do Rzymu około 17, więc mocno liczę na 20:45. Jeżeli z tym było by ciężko to zastanawiam się nad wybraniem się do Mediolanu pod koniec pobytu na mecz z Udinese tj. 17/09/2017, ale to jest opcja bardzo zapasowa bo jednak do Mediolanu trochę będzie nie po drodze.

pozdrawiam wszystkich
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 05-08-2017, 10:14   

14 wrzesnia Milan (prawdopodobnie) bedzie mial mecz w Lidze Europy wiec jest tez dosc wielce prawdopodobne, ze mecz Lazio - Milan przyspiesza na sobote 09 wrzesnia. Lega Calcio raczej idzie na reke druzynom, ktore graja w europejskich pucharach. Dokladny termin meczu z Lazio bedzie znany pewnie po losowaniu grup w europejskich pucharach.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl