Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Austria Wiedeń - Milan
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 27-08-2017, 16:21   Wyjazd na Austria Wiedeń - Milan

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=434
 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 27-08-2017, 21:35   

lekki dramat, że nie idzie zorganizować wyjazdu wspólnego na tak bliską odległość :/
 
 
 
noel 

Skąd: Katowice
Wysłany: 27-08-2017, 21:44   

Siema, jest ktoś może z okolic Katowic co wybiera się na mecz samochodem?
 
 
kukiss 

Skąd: Ostrów Maz
Wysłany: 27-08-2017, 22:08   

Wybiera się ktoś samochodem z Warszawy? Albo ogólnie z Warszawy? We dwóch zawsze raźniej.
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 27-08-2017, 23:23   

Wybiera się ktoś z trójmiasta ?
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 27-08-2017, 23:27   

Roman poszedł przelew, tylko w tytule po prostu WIEDEŃ bo komunikat że w tytule przelewu nie może być znaku ". Nie wiem jak w innych bankach. Taka pierdoła. Forza.
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
Skyler 


Skąd: małopolska
Wysłany: 28-08-2017, 09:59   

Wybiera się ktoś z Krakowa/Katowic? Jakby się zebrała wieksza ekipa to moglibyśmy wynająć busa.
 
 
kermit5b 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 28-08-2017, 12:37   

Jeżeli załapie się na bilet to jade z Katowic/Mysłowic
 
 
NieSzczesny 

Wiek: 29
Skąd: Wodzisław Śl/Opole
Wysłany: 28-08-2017, 12:51   

Jeśli załapie się na bilet to mam zamiar jechać z okolic Rybnika/Wodzislawia Śląskiego autem. wyglądało by to tak, ze wyjechalibyśmy z rana 14.09 a powrót zaraz po meczu, zainteresowanych zapraszam na priv
 
 
dawidb77 

Nr legitymacji: MCP 842
Skąd: Małopolska
Wysłany: 28-08-2017, 13:30   

Jadę z Krakowa (ewentualnie mogę z Katowic). Gdyby ktoś miał wolne miejsce w aucie to śmiało pisać.

W innym wypadku Flixbusem Kraków-Wiedeń 7:30-14:30.
Po meczu Polskim Busem Wiedeń-Kraków 23:45-6:25.

Może ktoś będzie chciał dołączyć się?
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 28-08-2017, 21:52   

blazej napisał/a:
lekki dramat, że nie idzie zorganizować wyjazdu wspólnego na tak bliską odległość :/



paradoksalnie dziala to tak, ze im blizsza odleglosc tym trudniej o wspolny i zorganizowany wyjazd.

Organizacja wspolnego wyjazdu nie jest bowiem oplacalna, dlatego tez (pomijajac bardzo krotki okres czasu na przygotowanie wyjazdu) zdecydowalismy sie na zorganizowanie tego na obecnej zasadzie. Za wspolny wyjazd kazda z osob musialaby zaplacic przynajmniej ok. 250zl za sam przejazd. Dla mieszkanców południowej Polski, byłoby to całkowicie nieoplacalne, ponieważ autami osobowymi lub innymi środkami mogą dojechać do Wiednia za mniej niz 100zł, a koszt autobusu trzeba na wszystkich rozłożyc równo, nie ważne czy wsiadaliby w centralnej Polsce, czy w Katowicach.

W chwili obecnej dosc sporo osób planuje jechać pociągiem Intercity relacji Warszawa - Wiedeń 13/09 o godz. 21 i powrót 15/09 o godzinie 08:09.
Trzeba sprawdzac na infolinii lub w kasach bo bilety mozna dostac w promocyjnej cenie 29 eur w jedna strone.

Mamy takze zgloszenia od osób jadących Flixbusem oraz Polskim Busem z Krakowa czy z Warszawy. Ceny są cały czas bardzo atrakcyjne, a dodatkowo można się porozumieć z osobami jadącymi własnymi samochodami.
 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 29-08-2017, 11:25   

SonaR napisał/a:
blazej napisał/a:
lekki dramat, że nie idzie zorganizować wyjazdu wspólnego na tak bliską odległość :/



paradoksalnie dziala to tak, ze im blizsza odleglosc tym trudniej o wspolny i zorganizowany wyjazd.

Organizacja wspolnego wyjazdu nie jest bowiem oplacalna, dlatego tez (pomijajac bardzo krotki okres czasu na przygotowanie wyjazdu) zdecydowalismy sie na zorganizowanie tego na obecnej zasadzie. Za wspolny wyjazd kazda z osob musialaby zaplacic przynajmniej ok. 250zl za sam przejazd. Dla mieszkanców południowej Polski, byłoby to całkowicie nieoplacalne, ponieważ autami osobowymi lub innymi środkami mogą dojechać do Wiednia za mniej niz 100zł, a koszt autobusu trzeba na wszystkich rozłożyc równo, nie ważne czy wsiadaliby w centralnej Polsce, czy w Katowicach.

W chwili obecnej dosc sporo osób planuje jechać pociągiem Intercity relacji Warszawa - Wiedeń 13/09 o godz. 21 i powrót 15/09 o godzinie 08:09.
Trzeba sprawdzac na infolinii lub w kasach bo bilety mozna dostac w promocyjnej cenie 29 eur w jedna strone.

Mamy takze zgloszenia od osób jadących Flixbusem oraz Polskim Busem z Krakowa czy z Warszawy. Ceny są cały czas bardzo atrakcyjne, a dodatkowo można się porozumieć z osobami jadącymi własnymi samochodami.


Oczywiście tylko na wszystko można również spojrzeć z innej strony.

Fan Club Milanu ma z założenia łączyć kibiców, umożliwiać im wspólne wyjazdy, imprezy itd. Tutaj jest to pośrednio zrobione bo niby na meczu będą razem, ale jednak dojechać trzeba osobno. Oczywiście rozumiem, że każda osoba musiałaby dopłacić do wyjazdu, ale to się z tym chyba każdy liczy. Nie jest również powiedziane, że trzeba jechać z centralnej polski bo można jechać z Katowic ( nic się nikomu nie stanie by dojechać do Kato tym bardziej, że biorąc po uwagę porę meczu i krótki czas przejazdu ( plus minus 6 godzin busem) to wyszłoby, że Katowicach wyjazd mógłby być przykładowo 8-9 rano. Oczywiście można dojechać z Katowic czy z innych miast śląska za mniej niż 100 złotych pod warunkiem, że ktoś ma auto i zbiorą się 3-4 osoby ale takiej gwarancji nie mamy bo raz, że może być teoretycznie losowanie biletów, dwa może akurat trafi ( w co wątpie, ale może akurat), że z tego śląska nikt nie będzie chciał jechać itd. i to jest niewiadoma niestety.

Więc myślę, że dla niektórych lepiej byłoby już dopłacić te 200 złotych za dojazd busem i mieć z tym spokój aniżeli martwić się czy ktoś się zbierze na wyjazd, jechać jeszcze autem prowadząc i kombinować. Oczywiście rozumiem, że ktoś powie ja tam wole autem, mam taniej i szybciej ale czasem to nie oto chodzi. Czasem trzeba się poświęcać dla grupy by większości pasowało i było fajnie.

Myślę, że kazdy zrozumie, że lepiej dopłacić na wspólny wyjazd by koledzy mieli lepiej bo sory ale co to za wygoda siedzieć w pociągach czy busach pół dnia a potem jeszcze pół nocy czekać na powrót we Wiedniu gdzie zanim tam ten bus przyjedzie to bylibyśmy już w Katowicach a przy dobrych wiatrach niektórzy to by już mogli być w warszawie co jest pewnie dla niektórych ważne bo środek tygodnia.

Szanuje wszystko to co robisz ( robicie ) dla nas, chce się czuć częścią tego i staram się, ale czasem naprawdę mam wrażenie, że jest to robione po najmniejszej linii oporu. Żeby nie było, nie mam żadnych pretensji o taką formę, to wy organizatorzy decydujecie co jest najlepsze i jak to zorganizować a mój wpis ma jedynie sprawić, że może przy następnym wyjeździe inaczej spojrzycie na pewne aspekty.
 
 
 
ACMilka 

Skąd: Łódź
Wysłany: 29-08-2017, 15:56   

Jeżeli uda mi się otrzymać bilet planuje jechać PolskimBusem z Łodzi
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 29-08-2017, 20:18   

Ja wybieram się rowerem ze Słupska. Zapraszam do wspólnej podróży
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 29-08-2017, 20:38   

blazej napisał/a:
SonaR napisał/a:
blazej napisał/a:
lekki dramat, że nie idzie zorganizować wyjazdu wspólnego na tak bliską odległość :/



paradoksalnie dziala to tak, ze im blizsza odleglosc tym trudniej o wspolny i zorganizowany wyjazd.

Organizacja wspolnego wyjazdu nie jest bowiem oplacalna, dlatego tez (pomijajac bardzo krotki okres czasu na przygotowanie wyjazdu) zdecydowalismy sie na zorganizowanie tego na obecnej zasadzie. Za wspolny wyjazd kazda z osob musialaby zaplacic przynajmniej ok. 250zl za sam przejazd. Dla mieszkanców południowej Polski, byłoby to całkowicie nieoplacalne, ponieważ autami osobowymi lub innymi środkami mogą dojechać do Wiednia za mniej niz 100zł, a koszt autobusu trzeba na wszystkich rozłożyc równo, nie ważne czy wsiadaliby w centralnej Polsce, czy w Katowicach.

W chwili obecnej dosc sporo osób planuje jechać pociągiem Intercity relacji Warszawa - Wiedeń 13/09 o godz. 21 i powrót 15/09 o godzinie 08:09.
Trzeba sprawdzac na infolinii lub w kasach bo bilety mozna dostac w promocyjnej cenie 29 eur w jedna strone.

Mamy takze zgloszenia od osób jadących Flixbusem oraz Polskim Busem z Krakowa czy z Warszawy. Ceny są cały czas bardzo atrakcyjne, a dodatkowo można się porozumieć z osobami jadącymi własnymi samochodami.


Oczywiście tylko na wszystko można również spojrzeć z innej strony.

Fan Club Milanu ma z założenia łączyć kibiców, umożliwiać im wspólne wyjazdy, imprezy itd. Tutaj jest to pośrednio zrobione bo niby na meczu będą razem, ale jednak dojechać trzeba osobno. Oczywiście rozumiem, że każda osoba musiałaby dopłacić do wyjazdu, ale to się z tym chyba każdy liczy. Nie jest również powiedziane, że trzeba jechać z centralnej polski bo można jechać z Katowic ( nic się nikomu nie stanie by dojechać do Kato tym bardziej, że biorąc po uwagę porę meczu i krótki czas przejazdu ( plus minus 6 godzin busem) to wyszłoby, że Katowicach wyjazd mógłby być przykładowo 8-9 rano. Oczywiście można dojechać z Katowic czy z innych miast śląska za mniej niż 100 złotych pod warunkiem, że ktoś ma auto i zbiorą się 3-4 osoby ale takiej gwarancji nie mamy bo raz, że może być teoretycznie losowanie biletów, dwa może akurat trafi ( w co wątpie, ale może akurat), że z tego śląska nikt nie będzie chciał jechać itd. i to jest niewiadoma niestety.

Więc myślę, że dla niektórych lepiej byłoby już dopłacić te 200 złotych za dojazd busem i mieć z tym spokój aniżeli martwić się czy ktoś się zbierze na wyjazd, jechać jeszcze autem prowadząc i kombinować. Oczywiście rozumiem, że ktoś powie ja tam wole autem, mam taniej i szybciej ale czasem to nie oto chodzi. Czasem trzeba się poświęcać dla grupy by większości pasowało i było fajnie.

Myślę, że kazdy zrozumie, że lepiej dopłacić na wspólny wyjazd by koledzy mieli lepiej bo sory ale co to za wygoda siedzieć w pociągach czy busach pół dnia a potem jeszcze pół nocy czekać na powrót we Wiedniu gdzie zanim tam ten bus przyjedzie to bylibyśmy już w Katowicach a przy dobrych wiatrach niektórzy to by już mogli być w warszawie co jest pewnie dla niektórych ważne bo środek tygodnia.

Szanuje wszystko to co robisz ( robicie ) dla nas, chce się czuć częścią tego i staram się, ale czasem naprawdę mam wrażenie, że jest to robione po najmniejszej linii oporu. Żeby nie było, nie mam żadnych pretensji o taką formę, to wy organizatorzy decydujecie co jest najlepsze i jak to zorganizować a mój wpis ma jedynie sprawić, że może przy następnym wyjeździe inaczej spojrzycie na pewne aspekty.


po wielu latach organizacji wyjazdow i pracy w MCP moge Ci powiedziec z wielka pewnoscia, ze niewiele by sie znalazlo osob, ktore byloby skore doplacic te 200zl zeby jechac wspolnie w grupie. Zawsze bylem i jestem pierwszy, ktory stawia na wyjazdy grupowe, ale niestety nie zawsze da sie to tak zrobic.

Organizacja wyjazdu na mecz to jest zlozony proces, ktory sklada sie z kilku etapow i na ktory trzeba sporo czasu. Bardzo ciezko jest zorganizowac wyjazd na mecz, ktory jest za 3 tygodnie. Z boku wyglada to prosto i latwo jest napisac, ze idzie sie po najmniejszej linii oporu, ale tak naprawdę jest zupełnie inaczej. O meczu w Wiedniu dowiadujemy sie w piatek 25 wrzesnia, kiedy jestesmy na zlocie. Mamy wiec tam sporo innych zajęć i chcielibysmy sie tam na przyklad pobawic jak inni, ale mimo wszystko już wtedy podejmujemy działania prowadzące do organizacji tego wyjazdu, bowiem do meczu jest zaledwie 19 dni i kazdy dzien sie liczy. Zamiast wiec tanczyc przy ognisku myslimy jak zorganizowac wyjazd na mecz, wszystko dokladnie sprawdzamy i kalkulujemy i dzieki temu juz w niedziele wieczorem moglismy ruszyc z zapisami na mecz. Przeliczylismy koszty wyjazdow autobusem, grupowo pociagiem, busami oraz prywatnymi autami z roznych czesci Polski. Koszt wyjazdu autobusem wynosilby ponad 250zl za osobe i nie wazne czy ta osoba jechalaby z Cieszyna, Bialegostoku czy z Warszawy i naprawde nie sadze, by osoba z Cieszyna, ktora moze pojechac za 70zł chciałaby dopłacic 180zl, zeby jechac w grupie. Można zrobić wyjazd z Katowic? Pewnie, że można, ale to nie obniży ceny wyjazdu. Autobus bowiem musi do tych Katowic dojechac, a firmy przewozowej z rejonu Katowic nie mamy. Dlaczego? Dlatego, że znalezienie firmy przewozowej również nie jest proste. Statystycznie na 10 wysyłanych maili do firm przewozowych, jeśli jest to zapytanie o wyjazd kibiców na mecz i to za granice, to 7 firm w ogóle nawet nie odpisze, bo widzi w tym kłopoty i chce ich po prostu uniknąć. Jeśli organizujesz wyjazd na mecz na 19 dni przed jego terminem to praktycznie niemożliwe jest znalezienie nowego przewoźnika. Niemożliwe i mija się również z celem, bo jest to także zwyczajnie ryzykowne. Nawet jeśli znajdziemy to jest to nowy przewoźnik i nie wiem, czy po wyjeździe nie będzie do mnie wydzwaniał przez dwa miesiące twierdząc, że muszę dopłacić podwójną stawkę za zarzygane fotele, rożne napisy markerem i zapchany kibel. Od 8 lat jeździmy z tą samą firmą nie dlatego, że się kochamy, ale dlatego, że jest to pierwsza firma w historii, która po wyjeździe do nas nie dzwoni z żalami i nie każe dopłacać, a do tego dzięki długoletniej współpracy jest konkurencyjna cenowo.

Wyjazd grupowy o 8-9 rano? To również jest niemożliwe. Po pierwsze dlatego, że przy takich wyjazdach 95% ludzi chce być tam wcześniej, bo oprócz meczu chce także zwiedzić miasto, w którym rozgrywany jest mecz. Mało tego, 30% z tych osób mecz nawet mało interesuje, bo najbardziej zajarani są właśnie zwiedzeniem tego miasta i imprezą w tym mieście, żeby już nie napisać melanżem. Mecz jest dla nich tylko jakimś dodatkiem i nie ma w tym raczej nic dziwnego. Po drugie jest to niemożliwe dlatego, że jadąc autobusem kierowcy i tak muszą zrobić 9-godzinną pauzę, dlatego musisz wyjechać wieczorem, żeby w ciągu dnia móc tę pauzę wykonać i wyruszyć później w drogę powrotną.


Poza tym, z tych 19 dni tak naprawdę musisz jeszcze odjąc jakieś 10-15 dni, bowiem mniej więcej na tyle wcześniej musisz mieć gotową listę wyjazdowiczów i już wtedy musisz mieć wszystko dopięte. Tak naprawdę więc na organizację tego wyjazdu zostaje Ci jakieś 5-7 dni w ciągu, których musisz wszystko załatwić i tutaj zwyczajnie nie ma czasu na eksperymentowanie i szukanie nowych rozwiązań. Używa się wtedy przetartych i sprawdzonych schematów, które zdają egzamin, a większość uczestników wyjazdu i tak będzie podróżować razem, bo oprócz tych co jadą własnymi autami, to reszta korzysta praktycznie i tak z tych samych rozwiązań, albo zaproponowane przez nas PKP, albo Polski Bus. W Wiedniu wszyscy spotykamy się rano i już od godzin porannych będziemy w jednej grupie bo zdecydowana większość będzie na miejscu już od rana, właśnie po to, by zwiedzić miasto i wspólnie spędzić czas. Kto chce wracać po meczu to może wracać Polskim Busem, a kto chce jeszcze skorzystać i poznać uroki Wiednia nocą ten może wracać pociągiem w piątek rano i już po południu jest na miejscu. Nie jest to typowo grupowy wyjazd, ale daje więcej indywidualnych możliwości co również jest zaletą. W tak licznym Stowarzyszeniu nie jest możliwe, by każdorazowo zadowolić wszystkich, bo zawsze każdy chciałby inaczej. Być może, gdyby ten mecz był w październiku i mielibyśmy więcej czasu na jego zorganizowanie, to nawet mimo kosztów byłby to wspólny wyjazd autokarem, ale w tym przypadku ze względu na opisane wyżej problemy i przede wszystkim krótki okres czasu, zdecydowaliśmy się na wyjazd w tej formie, która również cieszy sporym uznaniem wśród wielu osób.
 
 
 
NieSzczesny 

Wiek: 29
Skąd: Wodzisław Śl/Opole
Wysłany: 31-08-2017, 14:18   

Panowie mam jeszcze dwa miejsca w aucie,wyjazd z okolic Rybnika, ale również kolega przyjeżdża z Katowic także można się dogadać :)
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 31-08-2017, 20:23   

Zgadza się to co pisał Roman. Przykładowo, 2 sezony temu był wyjazd na Frosinone-Milan. Spotkaliśmy się pod Rzymem i świetnie się bawiliśmy \o/
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 01-09-2017, 21:43   

Wszystkie bilety sa potwierdzone. Do Wiednia udajemy sie w 50 osobowym skladzie.

Na mailach macie juz potwierdzenie tej informacji.
Reszta szczegolow na mniej wiecej tydzien przed meczem.

Forza Milan
 
 
 
Shady_ACM 


Nr legitymacji: MCP 988
Wiek: 38
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 02-09-2017, 15:35   

Hej !!

Ma ktoś może miejsce w aucie... lub czy mogę przyłączyć się do jakiejś grupy/osoby żeby nie podróżować do Wiednia samemu ? Wszystko jedno autobus czy pociąg ;)
 
 
Arturo 

Skąd: Poznań
Wysłany: 03-09-2017, 12:58   Wyjazd z Poznania

Witam, mam 2 miejsca w aucie na wyjazd z Poznania do Wiednia. W zależności o której będzie odbiór biletów pod stadionem o tej godzinie wyjedziemy. Wstępnie jeśli odbiór będzie o 15:00, wyjeżdżamy koło 4 rano 14ego. Dlatego najwygodniej byłoby, gdyby odbiór biletów zorganizowano koło 16-17 godziny, ale to już oczywiście w kwestii organizatorów i dostosujemy się do wymaganej godziny. Wracam dopiero w niedziele wiec wtedy tez mogę kogoś zabrać spowrotem. Koszt to 90-100 zł do paliwa w jedna stronę +20zł do winietki. Pozdrawiam

EDIT -NIE MAM JUŻ MIEJSC!
Ostatnio zmieniony przez Arturo 05-09-2017, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 03-09-2017, 19:37   

co do pociagow to mozliwe ze sa jeszcze bilety PKP w promocyjnej cenie. polecam dzwonic i sprawdzac bo mozna naprawde dojechac wygodnie i w bardzo dobrej cenie.
Calkiem spora czesc ekipy jedzie wyjezdza w srode o 21:00 z Warszawy. Z Katowic ten pociag odjezdza o godzinie 23:54.

tak jak mowie trzeba dzwonic i sprawdzac bo cena promocyjna pojawia sie, znika i znowu sie pojawia. trzeba po prostu probowac.
 
 
 
pippo3 

Skąd: Katowice
Wysłany: 04-09-2017, 14:20   

Sonar dzięki za odpowiedź
 
 
Jacek83ACM 

Wiek: 40
Skąd: Myślenice
Wysłany: 05-09-2017, 17:46   

Uwaga - Wyjazd zorganizowany z Krakowa i okolic.

Istnieje możliwość wynajęcia busa 8 osób + kierowca do Wiednia. Koszt wynajęcia z kierowcą (przejazd, opłaty drogowe, kierowca) przy 8 osobach to ok 150 zł.

Aktualnie są 4 osoby, jeśli ktoś jest chętny to proszę o szybką odpowiedź.

Wyjazd w dniu meczu ok 5:00, tam ok 10:30, zwiedzanie miasta do 15:00-16:00, później zbiórka przed meczem z grupą MCP, po meczu wyjazd ok 22:00 i powrót do Krakowa na godzinę ok 3:00.

Istnieje możliwość wynajęcia busa bez kierowcy (250 zł mniej na całości a w przeliczeniu na osobę mniejszy koszt o ok 32 zł) tylko wtedy ktoś musi nie pić alkoholu, znać trasę i parkingi w Wiedniu.

Proszę o info wszystkie osoby z małopolski jak zamierzają dotrzeć na mecz? Może istnieje inny lepszy, tańszy sposób?

Pozdrawiam
Jacek
721012116
 
 
Jacek83ACM 

Wiek: 40
Skąd: Myślenice
Wysłany: 05-09-2017, 21:08   

Pomysł wyjazdem na mecz busem 8 osobowym upadł ... wszyscy zdecydowaliśmy się na transport autokarem POLSKI BUS

Do Wiednia:
Odjazd 04:40 - 14.09.2017
Kraków Malopolski Dworzec Autobusowy
Przyjazd 11:35 - 14.09.2017
Wiedeń Busbf Südtiroler Platz

Powrót do Krakowa:
Odjazd 23:45 - 14.09.2017
Wiedeń Busbf Südtiroler Platz
Przyjazd 06:25 - 15.09.2017
Kraków Malopolski Dworzec Autobusowy

Cena w 2 strony to tylko 70 zł i wszyscy mogą się napić nie martwić o winiety czy parking :)
 
 
kermit5b 

Wiek: 42
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 06-09-2017, 12:22   

Jedzie ktoś z Katowic Polski Bus? Wyjazd 6:00-11:35
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl