Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

MCP wciąż rośnie!

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że Milan Club Polonia po raz kolejny pobił rekord pod względem ilości zrzeszonych członków. Możemy ogłosić oficjalnie, że w sezonie 2011/12 nasze Stowarzyszenie liczyć będzie aż 605 osób! Ten znakomity wynik tegorocznej rekrutacji jest pięknym akcentem przy okazji 10-lecia MCP.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wciąż utożsamiają się z Milan Club Polonia i zapisały się na nowy sezon, aby wspólnie szerzyć dobre imię naszego zespołu. Witamy również pokaźną liczbę nowych członków i mamy nadzieję, że wszyscy będą aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia.

Jednocześnie prosimy o pilny kontakt Członków MCP o następujących numerach legitymacji: 178, 258, 265, 302, 407, 479, 665, 694, 796 i 920. Osoby te dokonały terminowej wpłaty składki, ale nie wypełniły formularza przedłużenia członkostwa. Z uwagi na to, że po raz pierwszy przeprowadzaliśmy zapisy poprzez Panel MCP, w drodze wyjątku postanowiliśmy przedłużyć członkostwo wspomnianym kibicom.

Konta tych osób pozostaną jednak na razie nieaktywne, co oznacza, że nie będzie można z ich pomocą zapisać się na zlot, wyjazdy, a także złożyć zamówienia na karnet ligowy oraz mini-karnet na Ligę Mistrzów.

Wymienionych powyżej milanistów prosimy więc o jak najszybszy kontakt na adres mailowy zapisy@milanclubpolonia.pl w celu aktywacji kont, aby mogli w pełni cieszyć się z korzyści, jakie oferuje członkostwo w Milan Club Polonia. W mailu należy zawrzeć swoje imię, nazwisko oraz numer pesel.

Wszystkich zrzeszonych zachęcamy do uczestnictwa w XII letnim Zjeździe Członków MCP, który odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia w Czaplinku. Wszystkim obecnym na Zlocie, którzy zmieścili się w pierwszej pięćsetce wpłat na nowy sezon, zostaną wówczas rozdane nowe mini flagi MCP. Pozostałe flagi zostaną wysłane pocztą we wrześniu.

Na co dzień zaś zapraszamy wszystkich na FORUM DYSKUSYJNE, gdzie można porozmawiać z fanami AC Milan zrzeszonymi w naszym fan klubie oraz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia.

Dodano: 2011-07-25

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka