Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Program XII Zlotu MCP

Zapraszamy do zapoznania się z programem XII Zlotu Członków Milan Club Polonia, który odbędzie się w dniach 25-28.08.2011, w ośrodku wypoczynkowym „Kusy Dwór” w Czaplinku.

Tegoroczny Zlot będzie wyjątkowy ponieważ podczas jego trwania będziemy świętować 10-lecie Milan Club Polonia.

- Zapisy tylko do 12 sierpnia - informacja tutaj -
- Zamówienia na jubileuszową koszulkę tutaj -

Poniżej ramowy program spotkania:

DZIEŃ I czwartek 25 sierpnia

zakwaterowanie od godziny 13:00
Uczestnicy Zlotu zostaną skierowani w recepcji do odpowiednich domków. Zakwaterowani zostaną w pokojach 5 i 3 osobowych.

od godziny 20:00 - wieczór integracyjny
Tradycyjnie pierwszego wieczoru osoby, które pierwszy raz uczestniczą w Zlocie MCP, będą miały okazję, aby poznać szerokie grono regularnych bywalców corocznych spotkań.

DZIEŃ II piątek 26 sierpnia

do godziny 16:30 czas wolny, zakwaterowanie
Osoby, które zdecydowały się przyjechać na Zlot w piątek, będą miały czas na zakwaterowanie się w domkach oraz aklimatyzację w Ośrodku. Ośrodek Wypoczynkowy „Kusy Dwór” posiada bezpośredni dostęp do jeziora Drawsko z własną plażą i pomostami. Położony jest w centrum Drawskiego Parku Krajobrazowego. Zwolennicy czynnego wypoczynku mogą uprawiać sporty wodne i przyjemnie spędzić czas w Ośrodku, który oferuje szereg atrakcji. Gorąco zachęcamy do zwiedzenia niezwykle ciekawych okolic Czaplinka. Szczegółowe informacje na temat ośrodka można znaleźc na stronie internetowej www.kusydwor.pl

godzina 17:00 - Walne Zgromadzenie Członków MCP
Po południu w jednej z sal konferencyjnych Ośrodka „Kusy Dwór” odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Milan Club Polonia, w trakcie którego podsumowana zostanie działalność Milan Club Polonia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy oraz przedstawione zostaną plany na przyszłość. Odbędzie się również głosowanie nad bieżącymi uchwałami.

od godziny 21:00 - grill i ognisko
Wszystkich uczestników zapraszamy na wieczorną imprezę w Chacie Grillowej. Podczas wieczornego spotkania czeka nas uczta złożona z takich przysmaków jak szaszłyki czy boczek w miodzie. Wszystkich uczestników czeka zabawa karaoke. Zostaną też rozegrane mecze kwalifikacyjne do finałów turnieju w grę FIFA 2011 na konsoli PS3 oraz odbędzie się losowanie grup na sobotni turniej piłkarski. Wszystkich zainteresowanych udziałem w turnieju FIFA 2011 zapraszamy na forum MCP, gdzie odbywają się zapisy.

DZIEŃ III sobota 27 sierpnia

do godziny 12:00 - czas wolny
W tym roku postanowiliśmy zrezygnować z niespodzianki. Tegoroczny Zlot będzie wyjątkowo obfity w atrakcje i z pewnością nikt nie odczuje braku tradycyjnej niespodzianki :)

Fundusze przeznaczone na atrakcję niespodziankę wzbogacą dodatkowo ofertę cateringową podczas wieczornej imprezy przy ognisku. Zawodnicy biorący udział w turnieju piłkarskim powinni poświęcić ten czas na regenerację przed turniejem. Kibice natomiast mogą nabrać sił do głośnego wspierania naszych zawodników podczas zmagań turniejowych.

godzina 12:00-17:00 Turniej piłkarski
Zgodnie z coroczną tradycją zostanie rozegrany turniej piłkarski. Drużyny podzielone na 2 grupy rozegrają mecze w systemie „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału i będą walczyć o grę w finale. Boisko "Orlik" na którym odbędą się wszystkie mecze, znajduje się w Czaplinku, ok. 4km od Ośrodka. W turnieju gościnnie wystąpi również reprezentacja oldbojów lub juniorów miejscowego Lecha Czaplinek.

godzina 18:00-20:30 Uroczyste obchody 10-lecia Milan Club Polonia
W czasie tego spotkania, które odbędzie się w jednej z sal konferencyjnych Ośrodka Kusy Dwór, wezmą udział zagraniczni goście zaproszeni na XII Zlot Milan Club Polonia. Gościem specjalnym będą przedstawiciele Milanu, którzy odwiedzą nas wraz z Pucharem Champions League zdobytym w roku 2007 w Atenach. Trofeum będzie specjalnie wyeksponowane i każdy będzie mógł sobie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. Zostaną też wręczone nagrody zwycięskim drużynom biorącym udział w turnieju. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji.

godzina 20:30 - wspólne oglądanie meczu 1. kolejki Serie A Cagliari-Milan oraz impreza w Chacie Grillowej i ognisko
Po wspólnym obejrzeniu pierwszego w tym sezonie meczu Milanu podobnie jak poprzedniego wieczoru zapraszamy na spotkanie w Chacie Grillowej, gdzie będzie można wymienić się wrażeniami z całego dnia. Zapraszamy wszystkich do świętowania 10lecia Milan Club Polonia na Milan Club Party czyli „discoteca rossonera” :) Czekają nas też ogromne emocje, ponieważ zostaną rozegrane finały turnieju FIFA 2011, a zwycięzca rozgrywek zostanie nagrodzony oficjalnym plecakiem AC Milan ufundowanym przez sklep kibica ISS-sport.pl oferujący oryginalne koszulki piłkarskie.

DZIEŃ IV niedziela 28 sierpnia

Niedziela jest ostatnim dniem zlotu. Godziny przedpołudniowe będzie można spędzić korzystając z licznych atrakcji Ośrodka oraz żegnając się z uczestnikami Zlotu.W przypadku dodatkowych pytań związanych z programem pobytu na Zlocie prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem spotkania: agata@milanclubpolonia.pl


Nagrody w turnieju piłkarskim oraz w turnieju FIFA 2011 funduje sklep kibica ISS-sport.pl oferujący oryginalne koszulki piłkarskie.

Dodano: 2011-08-10

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka