Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 17/18: 861
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 56
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 26
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2017/18
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

3. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu

Milan Club Polonia, jako obrońca trofeum, został zaproszony na "3. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu", który w tym roku odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2017 we Włoszech, w przepięknie położonej miejscowości Arco nad jeziorem Garda.

Całość imprezy będzie trwała 3 dni i uczestniczyć w niej mogą również osoby, które nie będą brały udziału w samym turnieju. Będzie więc to znakomita okazja do nawiązania znajomości z członkami innych europejskich fan klubów Milanu, a także do relaksu i wypoczynku przy malowniczych krajobrazach słynnego jeziora Garda.

Uczestnicy imprezy będą ulokowani w HOTELU ALBERELLO w miejscowości Riva del Garda. Na terenie ośrodka oprócz wygodnych pokoi znajdują się między innymi restauracja, bar, parking oraz otwarty basen.

PROGRAM IMPREZY

PIĄTEK 16/06/2017:
Samodzielny przyjazd do miejscowości Riva del Garda i zameldowanie się w hotelu Alberello. Wieczorem powitalna kolacja w restauracji La Prateria di Nago.

SOBOTA 17/06/2017:
Po śniadaniu odbędzie się 3. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu na boiskach w miejscowości Arco. Na miejscu dostępny serwis barowy posiadający w ofercie: wodę, piwo, napoje gazowane oraz ciepłe posiłki. Dodatkowo ośrodek sportowy jest bogaty w zielone tereny, na których będzie można się relaksować i bawić wraz z rodziną, a także brać udział w specjalnie przygotowanych przez organizatorów atrakcjach. Dodatkowo jeśli ktoś będzie miał ochotę na odrobinę orzeźwienia i kąpiel… piękne i malownicze jezioro Garda znajduje się parę minut od boiska.
Wieczorem po wręczeniu nagród, odbędzie się kolacja w restauracji Ai Sapori di Arco oraz specjalna loteria, podczas której do wygrania będą różnorodne oficjalne gadżety Milanu.

NIEDZIELA 18/06/2017
Śniadanie oraz wykwaterowanie uczestników imprezy.

Całkowity koszt imprezy wynosi 480zł (słownie: czterysta osiemdziesiąt złotych). W opłacie zawierają się:
- dwa noclegi w hotelu Alberello.
- dwa śniadania i dwie kolacje

UWAGA: W przypadku gdyby ktoś chciał zameldować się w hotelu wcześniej lub też zostać dłużej, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na adres: kontakt@milanclubpolonia.pl celem sprawdzenia dostępności miejsc. Dodatkowa noc powinna kosztować około 30 €/osobę wraz ze śniadaniem.

Dzieci poniżej 3 roku życia – gratis
Dzieci od 3 do 6 roku życia - 90zł
Dzieci od 7 do 11 roku życia - 400zł.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz udział zawodników w samym turnieju.

Termin zakończenia zapisów ustalony został na środę 10 maja 2017.

Aby zapisać się na imprezę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać opłaty w kwocie 480zł na konto przesłane w mailu potwierdzającym zgłoszenie na 3. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu.


Zawodnicy, którzy będą reprezentowali na turnieju Milan Club Polonia, zostaną wyselekcjonowani przez kapitana drużyny MCP, w oparciu o uczestnictwa we wcześniejszych turniejach fan klubów drużyn zagranicznych oraz turniejach na zlotach MCP. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w imprezie również osoby, które nie będą brały udziału w turnieju. Dla osób chętnych planujemy także zorganizowanie wspólnego przejazdu busami do Włoch i z powrotem. Szczegółowe informacje zostaną ustalone na forum pomiędzy zainteresowanymi osobami. Chętni, którzy chcą wziąć aktywny udział w turnieju i reprezentować na nim MCP, proszeni są o kontakt z kapitanem drużyny MCP na FORUM lub pod adresem slask@milanclubpolonia.pl

Relacje z turniejów w poprzednich latach

2016 – MIEJSCE: POLSKA, ŁÓDŹ. Zwycięzca - Milan Club Polonia
2015 – MIEJSCE: SŁOWACJA, ZARNOVICA. Zwycięzca - Milan Club PoloniaDodano: 2017-04-09

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
Dante Alighieri
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka