Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 17/18: 861
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 56
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 26
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2017/18
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Cagliari - Milan

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz ostatniej kolejki Serie A 2016/17, Cagliari – Milan, który wstępnie planowany jest na niedzielę 28/05/2017. Ostateczna godzina meczu oraz jego data nie została jeszcze potwierdzona przez Lega Serie A, co oznacza, że może on się przesunąć o +/- 1 dzień. Zapisy na wyjazd potrwają do piątku 05/05/2017, do godziny 16:00.

W związku z tym, iż Milan rozgrywa ten mecz na wyjeździe, jest on dostępny TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA POSIADACZY KART CUORE ROSSONERO. Osoby, które nie posiadają karty Cuore Rossonero nie mogą uczestniczyć w danym wyjeździe. Informujemy jednak, że jest jeszcze czas na wyrobienie karty Cuore Rossonero online poprzez oficjalną stronę klubową. Instrukcję wyrobienia karty możecie znaleźć TUTAJ

Ze względu na charakter spotkania, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć na miejsce zbiórki na własną rękę, a na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator. Miejscem zbiórki jest Cagliari, w którym trzeba będzie się stawić najpóźniej na 4 godziny przed meczem.

Obecnie dostępne są loty liniami RyanAir w sobotę 27/05 o godzinie 13:00 z Warszawy Modlin bezpośrednio do Cagliari oraz powrót w środę 31/05 o godzinie 09:30.

Koszt hotelu za 4 noce powinien się kształtować w okolicach do 500zł na osobę. Wspólny hotel zostanie zamówiony przez MCP po zakończeniu zapisów. W ramach czasu wolnego w planach będzie zwiedzanie Cagliari oraz odpoczywanie i wspólna integracja na słonecznych plażach Sardynii.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 160zł (słownie – sto sześćdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP.

W cenę wyjazdu wliczone są: bilet na mecz oraz ubezpieczenie.
Cena nie obejmuje kosztów dojazdu oraz hotelu.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, „CAGLIARI”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 5 maja do godziny 16:00. Milan Club Polonia zastrzega sobie prawo do skrócenia terminu zapisów w przypadku restrykcji oraz ograniczeń czasowych ze strony Lega Calcio lub włoskiej policji.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji w jaki konkretnie sposób zamierzają dostać się na miejsce zbiórki i kiedy tam dotrą oraz na jak długo planują zostać. Prosimy także o przesłanie imienia, nazwiska, numeru karty Cuore Rossonero, miejsca i daty urodzenia oraz aktualnego numeru telefonu. W TEMACIE MAILA PROSIMY O WPISANIE „CAGLIARI”. Informacje prosimy przesyłać na adres: kontakt@milanclubpolonia.plPrzypominamy, że w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową – kontakt@milanclubpolonia.pl

!!! DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYJEŹDZIE WYMAGANA JEST KARTA CUORE ROSSONERO !!!

Dodano: 2017-04-14

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
Dante Alighieri
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka