Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na finał Pucharu Włoch

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na finałowy mecz o Puchar Włoch Juventus - Milan, który odbędzie się w środę 9 maja o godzinie 21:00 na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Zapisy potrwają do piątku 6 kwietnia.

Ze względu na charakter spotkania oraz trudności organizacyjno-logistyczne, Stowarzyszenie nie planuje organizacji wspólnego przejazdu dla całej grupy. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Rzymu na własną rękę, a na miejscu grupą wyjazdową zaopiekują się wyznaczeni przez MCP koordynatorzy.

Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. Priorytetem MCP będzie jednak zawsze uzyskanie biletów dla wszystkich osób zapisanych na wyjazd.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 280 zł (słownie – dwieście osiemdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Podana cena zawiera bilet na mecz, ubezpieczenie oraz specjalną koszulkę upamiętniającą wyjazd na mecz. O rozmiary koszulek będziemy zgłaszać się po zakończeniu zapisów na wyjazd.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, „FINAŁ”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 6 kwietnia, do godziny 16:00.

Przypominamy również, że wyjazdy organizowane przez MCP, dostępne są tylko i wyłącznie dla członków fanklubu, którzy mają opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymogami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

!!! KARTA CUORE ROSSONERO NIE JEST WYMAGANA !!!

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl

Dodano: 2018-03-29

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka