Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na SPAL - Milan

Milan Club Polonia informuje, że istnieje możliwość zapisania się na wyjazd na mecz 38. kolejki Serie A SPAL - Milan, który odbędzie się w niedzielę 26 maja o godzinie 20:30 na stadionie Paolo Mazza w Ferrarze. Ostateczna data meczu nie została jeszcze potwierdzona przez Lega Calcio i trzeba brać pod uwagę, że może on zostać przełożony na inną godzinę lub też na sobotę. Wszystko zależy od dalszego przebiegu walki o 4 miejsce, a ostateczną datę poznamy prawdopodobnie na tydzień lub dwa przed meczem. Zapisy na wyjazd potrwają do czwartku 16 maja 2019, do godziny 16:00

Ze względu na charakter spotkania, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć na wskazane miejsce zbiórki na własną rękę, a dalej grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator. Sugerujemy natomiast skorzystanie z lotów linii Wizzair lub RyanAir do Bergamo, a następnie przejazd do Ferrary za pomocą wspólnie wynajętego na lotnisku auta. Koszt wynajęcia auta z paliwem powinien wynieść nie więcej niż 200zł na osobę w konfiguracji 5 lub 9 osób w aucie. W zależności od liczby zgłoszonych osób, możliwe jest również zorganizowanie wspólnego wyjazdu busem z Polski. MCP oferuje również pomoc w zakupie biletów lotniczych, a do ewentualnego umawiania się na wspólny lot, wynajęcie auta oraz nocleg, zachęcamy na forum MCP, co zdecydowanie ułatwi organizację wspólnej podróży.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na ten mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. W związku z powyższym należy liczyć się z tym, że zamawianie lotu przed ostatecznym potwierdzeniem biletu, wiąże się z ryzykiem.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 160zł (słownie - sto sześćdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Podana cena stanowi przewidywany koszt biletu na mecz.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "SPAL”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest czwartek 16 maja, do godz. 16:00. Milan Club Polonia zastrzega sobie prawo do skrócenia terminu zapisów w przypadku restrykcji oraz ograniczeń czasowych ze strony Lega Calcio lub włoskiej policji.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o niezgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Do wzięcia udziału w wyjeździe NIE JEST potrzebna karta Cuore Rossonero.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl.

Dodano: 2019-05-08

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka