Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 21/22: 622
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 74
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 36
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2021/22
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Wyjazdy MCP

Akcja "Dollarumma"

Powiedzieć o tej akcji, że była udana to tak jakby nic nie powiedzieć. Wczoraj dokonaliśmy czegoś naprawdę wielkiego, co odbiło się szerokim komentarzem w najważniejszych mediach na całym świecie. Efekt naszej pracy przerósł nasze oczekiwania i dostarczył nam tysiące wiadomości od kibiców Milanu z Włoch, Polski, ale także z Maroka czy z Peru. Nigdy nie dostaliśmy tylu wiadomości z gratulacjami. Dziękujemy wszystkim za dobre słowa i jesteśmy przekonani, że tym protestem wyraziliśmy odczucia olbrzymiej ilości milanistów na całym świecie, którzy czują się mocno zranieni. Nasz protest był całkowicie pokojowy, ironiczny i jednocześnie z bardzo konkretnym przesłaniem. Mimo naszej złości udało się uniknąć wulgarnych treści na transparentach, a deszcz pieniędzy jaki spadł na Donnarummę, niech będzie przestrogą nie tylko dla niego, ale i dla wielu jego rówieśników, którzy stawiają pieniądze ponad wartości takie jak przywiązanie do klubu, szacunek do kibiców i barw, okazując przy tym jednocześnie kompletny brak wdzięczności za wychowanie i zapominając przy tym także, o swoich wcześniejszych obietnicach.

W Milanie nie ma miejsca dla zdrajców ani dla tych którzy w pierwszej kolejności zamiast o klubie, myślą o własnych interesach finansowych. Jeśli się obiecywało miłość wobec klubu to trzeba słowa dotrzymać, szczególnie jeśli oferuje się kontrakt na poziomie 5 mln euro rocznie, osobie która dopiero zaczyna przygodę z prawdziwym futbolem i ma 18 lat. Absurdalne są słowa Raioli, który twierdzi, że Donnarumma chciał przedłużyć kontrakt, ale nie przedłużył bo... Milan chciał przedłużyć za bardzo. Absurdalne są zarzuty o naciskach i wywieraniu presji. Jeśli ktoś będzie chciał nas naciskać oferując nam 5mln euro to chętnie się takim naciskom poddamy. Poddamy się nawet jeśli w ofercie będzie "marne" 100 tysięcy euro.

Nadszedł czas, by głos w sprawie zabrał sam Donnarumma i odstawił na bok swojego agenta, który na chwilę obecną wyrządził jedynie krzywdę Donnarummie, tworząc obraz zawodnika, który nie ma za grosz wdzięczności i rozgląda się jedynie za pieniędzmi. Jesteśmy gotowi przyjąć go z powrotem, jeśli zacznie myśleć i wypowiadać się samodzielnie i przede wszystkim jeśli zmieni agenta, z którym nie ma możliwości dalszej współpracy. Jeśli faktycznie chce zostać w Milanie to czas najwyższy osobiście i samodzielnie całemu światu to pokazać.

CAMBIA IL PROCURATORE
SE HAI IL MILAN NEL CUORE.

Wielkie brawa należą się także nowemu Zarządowi Milanu, który nie dając się szantażować, w oparciu o podstawowe zasady i wartości, buduje nowy Milan.

FORZA MILAN
FORZA VECCHIO CUORE ROSSONERO

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka