Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 21/22: 622
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 74
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 36
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2021/22
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Wyjazdy MCP

AC Milan - Celtic Glasgow

2007-12-04

Jedenasty już raz Milan Club Polonia podjął się organizacji wyjazdu na mecz Milanu, tym razem - podobnie jak podczas marcowego wyjazdu - wybór padł na Celtic. W czasie dwóch tygodni poprzedzających mecz otrzymaliśmy 41 zgłoszeń od osób chętnych do udziału w wyjeździe. Ostatecznie w wyprawie do świątyni futbolu wzięło udział 39 milanistów, w tym aż osiemnastu, którzy po raz pierwszy wzięli udział w wyjeździe organizowanym przez MCP.

czytaj całość

AC Milan - Celtic Glasgow

2007-03-11

Wyjazd na derby Mediolanu wysoko zawiesił poprzeczkę, a do tego kolejna wyprawa miała być dziesiątą w historii Milan Club Polonia. By godnie uczcić ten skromny jubileusz postanowiliśmy zaczekać na wyniki losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Los przydzielił Milanowi za przeciwnika szkocki Celtic Glasgow, z Maciejem Żurawskim i Arturem Borucem w składzie. Zapadła decyzja - jedziemy.

czytaj całość

AC Milan - Inter Mediolan

2006-10-28

Derby Mediolanu były wyjazdowym celem numer jeden Milan Club Polonia od momentu założenia fan klubu. Ze względu na ogromne zainteresowanie tym spotkaniem we Włoszech każdorazowo napotykaliśmy na problem w postaci braku lub bardzo skromnej puli biletów. Taki stan rzeczy nie mógł jednak trwać wiecznie i w końcu na dwa tygodnie przed jesiennymi derbami A.D. 2006 otrzymaliśmy z AIMC potwierdzenie 40 biletów. Takiej okazji nie mogliśmy przegapić.

czytaj całość

AC Milan - Bayern Monachium

2006-03-08

Po Schalke przyszedł czas na obejrzenie kolejnej niemieckiej drużyny stawiającej czoła Milanowi. Tym razem nie udaliśmy się jednak za naszą zachodnią granicę, lecz do Mediolanu, gdzie w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Milan w pięknym stylu rozprawił się z Bayernem 4:1. Świadkami tego wydarzenia było 37 członków MCP.

czytaj całość

Schalke 04 - AC Milan

2005-09-28

We wrześniu 2005 roku udaliśmy się na pierwszy wyjazd zorganizowany po przyznaniu Milan Club Polonia statusu oficjalnego fan klubu Milanu. Do Gelsenkirchen na spotkanie z Schalke pojechało 25 osób.

czytaj całość

AC Milan - AC Fiorentina

2004-12-12

Na kolejny wyjazd przyszło nam czekać aż do grudnia, jednak jak się okazało cierpliwość popłaciła. Spotkanie z Fiorentiną obfitowało w bramki rossonerich, kończąc się rekordowym wynikiem w historii wyjazdów MCP. Hernan Crespo na dobre zaskarbił sobie sympatię kibiców Milanu, zaś Sheva postawił kropkę nad 'i' udowadniając, że Złota Piłka trafiła w godne ręce.

czytaj całość

AC Milan - AS Roma

2004-05-02

1 maja Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, tego też dnia Milan Club Polonia ponownie ruszył w drogę. Celem niekoniecznie było zweryfikowanie czy sam dowód osobisty wystarczy do przemieszczania się po kontynencie, lecz mecz Milan - Roma, który miał przesądzić o losach mistrzowskiego tytułu. Zanosiło się więc na wspaniałą przygodę.

czytaj całość

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka