Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy w sezonie 2008-09
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-10-2008, 09:13   

nie wiem czy zauwazyles, ale wydaje mi sie, ze poprzednikom bardzie chodzilo o lokalizacje meczu, niz sam fakt wyjazdu na wyjazd w PU
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 22-10-2008, 10:41   

pomysł wyjazdu na Milan-Udinese jak najbardziej słuszny, po pierwsze że na San Siro :) a po drugie myśle, ze na taki mecz z biletami nie powinno byc problemu i mozna liczyc na wieksza pule, tak czy inaczej ja bym sie pisal :)
 
 
tom_n 

Nr legitymacji: MCP 007
Wiek: 44
Skąd: Świdnik
Wysłany: 22-10-2008, 11:28   

A może by tak pomyśleć o wyjeździe jednocześnie na mecze Milan - Wolfsburg i Milan - Udinese? Są one kolejno po sobie: z Wolfsburgiem 17 grudnia w środę (20:45), a z Udine 21 grudnia w niedzielę (20:30). Na pewno koszt takiego wyjazdu będzie o wiele wyższy od standardowego wyjazd-mecz-powrót, bo dochodzą koszty noclegu i wyżywienia na miejscu, ale będzie bardzo dużo czasu na zwiedzanie miasta, można pójść spokojnie do muzeum na San Siro, a może nawet zobaczyć Milanello. Chętni na taki dłuższy wyjazd na pewno by się znaleźli. Ja na przykład z przyjemnością bym pojechał. Pytanie tylko jak to rozwiązać logistycznie.

EDIT: OK, przeczytałem ;) W każdym bądź razie ja bym się pisał na taki wyjazd ;)
Ostatnio zmieniony przez tom_n 22-10-2008, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 22-10-2008, 12:10   

tom_n: przeczytaj wczoraj dodanego newsa na stronie MCP :-)

http://www.milanclubpolon...p?id=00&news=97

i zapraszamy do dyskusji!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-10-2008, 12:31   

tom_n napisał/a:
Na pewno koszt takiego wyjazdu będzie o wiele wyższy od standardowego wyjazd-mecz-powrót, bo dochodzą koszty noclegu i wyżywienia na miejscu
do tego dochodzi rowniez kwestia transportu!!
autokar?? ciekawy jestem ile kosztuje wynajecie autokaru na tyle dni...
samolot?? by byla to opcja ekonomiczna, bilety nalezaloby kupic juz teraz!! a wiemy ile bedzie biletow... niestety nie :/
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
tom_n 

Nr legitymacji: MCP 007
Wiek: 44
Skąd: Świdnik
Wysłany: 22-10-2008, 12:45   

Nie sądzę, aby z biletami na te dwa mecze był większy problem. Jak nie dostaniemy tylu, ile chcemy, to bez problemu można resztę dokupić na miejscu w kasie. Przecież to "tylko" Wolfsburg i Udinese, kompletu widzów na pewno nie będzie ;)

Chyba, że mówisz o biletach na samolot ;)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-10-2008, 12:53   

oczywiscie!!
kwestia, KTO kupi biliet na samolot w ciemno - nie wiedzac czy dostanie sie na stadion i przede wszystkim, czy mcp zaryzykuje taki wyjazd ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-10-2008, 15:53   

Wyjazd byłby fajny tylko ile osób będzie chciało przed świętami i sylwestrem wydać tyle pieniędzy? Jakby nie było to pisałbym się na jeden mecz z tych dwóch bo na dwa raczej nie będzie mnie stać. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Pozdrawiam
 
 
Penio(Przemek) 

Nr legitymacji: MCP 560
Wiek: 33
Skąd: Opole
Wysłany: 22-10-2008, 17:13   

Ja także byłbym chętny raczej na jeden mecz, a dokładnie z Udinese.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 22-10-2008, 21:15   

ja chętnie zrobiłbym sobie taki prezent na Święta i mam nadzieję, że do tego czasu troszkę kasy by się zebrało :) ciekawa propocyzja takie dwa mecze obejrzeć no i sam wyjazd należy do niezłej przygody :)

chętnie dołożyłbym do tego także wypad do Milanello między tymi dwoma meczami, zobaczyć jak Nasi przygotowują się do meczu z Udine :)

czekamy na wstępne informacje i odkładamy kasę :D

FORZA!
 
 
 
fabio 

Nr legitymacji: MCP 584
Wiek: 33
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 22-10-2008, 23:52   

Ja również zrobiłbym sobie taki prezent przed świętami :) Oba mecze dość ciekawe, ale chyba jednak mecz z Udinese jest ciekawszy i na ten mecz chętnie bym pojechał.

Co do dwóch meczów.. Ta opcja jest trochę nie na rękę, ponieważ oba mecze są kilka dni przed świętami, a jak wiadomo każdy w tym okresie ma dużo wydatków i chyba większość się zgodzi na jeden mecz.

Nie pozostaje nic innego jak odkładać pieniądze :D
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 23-10-2008, 12:11   

wyjazd na dwa mecze to było by coś ale tak jak piszecie wydatek spory a okres świąteczny to same wydatki :D ale na jeden mecz jak najbardziej się pisze.
 
 
adamus1977 

Nr legitymacji: MCP 333
Wiek: 46
Skąd: Hajnówka/Warszawa
Wysłany: 23-10-2008, 12:15   

Proponowałbym podanie "orientacyjnie" ewentualnych kosztów wyjazdu na "dwumecz". Pomogłoby to wielu zaplanowac budzet przed swietami i wtedy mozna byłoby zebrac osoby chetne na taki wyjazd. Prosiłbym zarząd o podanie takich informacji.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-10-2008, 17:43   

hm, jesli koszty zmiescilyby sie w 500zl (wiem ze to nierealne przy 4dniowym wyjezdzie) wtedy moze moglbym liczyc na to ze zrobie sobie taki prezent na swieta w sensie dostane kase od rodzicow z okazji Gwiazdora :P poza tym mozna wybrac sie takze na 1 mecz i wtedy na Udine chetnie bym pojechal, przeciwnik w miare solidny a zainteresowanie mniejsze niz normalnie wiec raczje pula zadowalajaca by byla :)
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24-10-2008, 22:14   

Na tyle na ile sie orientuje to koszt biletow na mecz oraz noclegow nie powinien przekroczyc 100-120 Euro (100=bilety po 20 euro)
Dochodzi kwestia lotu + to co sie wyda na miejscu.
pozdro
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 25-10-2008, 09:08   

jesli euro spadnie znowu do okolicy 3,3 to moze bede w stanie uzbierac na te dluzsza wycieczke, trzeba liczyc na wzmocnienie zlotego w takim razie i wtedy mozecie liczyc na moja obecnosc przynajmniej w losowaniu :)
 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 26-10-2008, 10:06   

Jestem zdecydowanie za meczem u siebie z Udine. :) ;)
 
 
 
zielony_acm 

Nr legitymacji: MCP 362
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 27-10-2008, 05:55   

na jeden z tych meczy chętnie bym się wybrał. niestety w okresie świątecznym na 100% nie będę mógł sobie pozwoli na dłuższą wycieczkę z 2 meczami ;/
 
 
 
adamus1977 

Nr legitymacji: MCP 333
Wiek: 46
Skąd: Hajnówka/Warszawa
Wysłany: 03-11-2008, 22:46   

Witam!! Chciałbym zadac pytanie naszym "przełożonym" czy wiadomo coś juz w sprawie wyjazdu 4 - dniowego?? Jeżeli bedziemy to odkładac w czasie, to jest źle. A jesetem pewien ze byłoby duzo osób zainteresowanych takim wyjazdem. Prosiłbym o jakąkolwiek odpowiedź w tej sprawie. Pozdr. Adam
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2008, 08:20   

bajer napisał/a:
jesli koszty zmiescilyby sie w 500zl (wiem ze to nierealne przy 4dniowym wyjezdzie)
Sam sobie udzieliłeś odpowiedzi :)
adamus1977 napisał/a:
czy wiadomo coś juz w sprawie wyjazdu 4 - dniowego?
Ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte, biorąc jednak pod uwagę wypowiedzi w tym temacie, wyjazd czterodniowy raczej tym razem nie dojdzie do skutku ze względu na bliskość świąt i wydatków z tym związanych. Na pewno jednak będziemy się starali zorganizować wyjazd na jeden z dwóch wspomnianych meczów, a mając na uwadze atrakcyjność rywala i przystępność terminu, prawdopodobnie będzie to Udinese.

Pozdrawiam!
 
 
puszu55 

Wiek: 31
Skąd: police
Wysłany: 04-11-2008, 20:27   

ja mam sprawę ??? kiedy można sie zapisać i czy osoby które nie należna do stowarzyszenia też mogą jeździć na mecze Milanu???
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 04-11-2008, 22:39   

osoby nienależące do stowarzyszenia nie mogą jeździć na mecze Milanu razem z MCP, odpowiedź na pierwsze pytanie w tym wypadku jest moim zdaniem niewiele znacząca :)
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2008, 23:36   

puszu55 napisał/a:
kiedy można sie zapisać
Zapisy organizujemy raz w roku - przed nowym sezonem ligowym. Więcej szczegółów na stronie głównej w sekcji ZAPISY.

Pozdrawiam!
 
 
Edisonek 

Nr legitymacji: MCP 456
Wiek: 44
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: 05-11-2008, 20:11   

A może by tak wybrać się w połowie stycznia na mecz kończący runde jesienną Milan - Fiorentina????? I wydaje się że byłby to dogodniejszy termin niż tuż przed świętami na Udinese.

Pozdrawiam
Edisonek
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 06-11-2008, 08:50   

Edisonek, jestem jak najbardziej za, ale tylko ze względów finansowych, które w tym roku nie pozwolą mi na wyjazd. Gdyby nie to, to Udinese bądź Wolfsburg też wydają się bardzo atrakcyjnymi rywalami.
Pozostaje liczyć na kolejne dobre posunięcia zarządu i ... 40 baniek w totku ;)
Jak wygram stawiam wszystkim MCPowiczom tygodniowe wakacje w Mediolanie ;))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl