Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na mecz Milanu - prosze o kilka odpowiedzi
Autor Wiadomość
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-02-2010, 14:50   

BodzioKSG napisał/a:
miałem zapytac o to jak reagować na kibiców interu a dokladnie czy w dniu meczu kreci sie ich duzo po miescie (barw napewno nie sciagne o to jestem spokojny). Jak to wygląda we wloszech pod tym wzgledem

na derbach jak siedzieliśmy to wokół obok siebie siedzieli kibice Interu i Milanu, to samo pod stadionem, nie było żadnych problemów ani zaczepek ;) także za barwy nikt ci nic nie zrobi i ty nikomu też nie rób, szkoda zachodu na Interistów :P
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 07-02-2010, 22:41   

Nie ma żadnych zaczepek dopóki interista nie zasiądzie w sektorze nad Tobą (derby) i nie zacznie w Ciebie pluć, rzucać śmieciami czy racami. Ot, Dziki Zachód :)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-02-2010, 09:11   

to ja nie wiem, obok nas, przed nami i za nami siedzieli na derbach Interiści i nikt nikogo nie zaczepiał, pełna kultura była :P więc chyba zależy na kogo się trafi :D Interista Interiście nierówny
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 08-02-2010, 09:43   

Zwróć uwagę, że nie napisałem o interistach obok, z przodu czy z tyłu. Tacy są nieszkodliwi, bo możesz im w razie czego odpłacić pięknym za nadobne. Mówię o interistach NAD sektorem, którzy to - wykorzystując grawitację - okazują swoją wielką siłę i niechęć do czerwono-czarnych barw. Po meczu natomiast idą spokojnie z Milanistami do domów, ponieważ jak powszechnie w Polsce wiadomo, we Włoszech jest pełna kultura jeżeli chodzi o kibicowanie :)
 
 
BodzioKSG 

Wiek: 40
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 09-02-2010, 13:30   

Ja niestety niejade na derby tylko na mecz z Catanią więc omijam problem interistów "nademna" :P . Macie moze jakies porady dla kogos kto jedzie pierwszy raz na szpil (mecz) do wloch. - bylbym wdzieczny, każda pomoc sie przyda (jezyka już sie ucze - znaczy podstawowe zwroty, liczebniki itp).
_________________
FORZA MILAN !!!
Ostatnio zmieniony przez BodzioKSG 10-02-2010, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-02-2010, 14:26   

BodzioKSG napisał/a:
Macie moze jakies porady dla kogos kto jedzie pierwszy raz na szpil (mecz) do wloch
a w ogole przeczytales SWOJ watek w calosci??

to co chcesz tam sobie pozwiedzac, to tak naprawde twoja sprawa... no offens :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
BodzioKSG 

Wiek: 40
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 10-02-2010, 12:32   

Dzieki za wszelkie info. Jestem usatysfakcjonowany wszelką pomocą którą otrzymałem. Dzieki wielkie Grazzie Mille !!!!
_________________
FORZA MILAN !!!
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 19-02-2010, 11:10   

W miarę na bieżąco sledzę tematy o wyjazdach i jestem jak najbardziej 'za' zrobieniem czegoś w rodzaju poradnika. Każdy mógłby się dopisać np. polecając konkretny hotel czy przewoźnika.

Mam tez pytania od siebie (chyba ich nie zdubluję):
- Jak wyglada sytuacja z dziećm na san Siro? (8 lat), ceny biletów, bezpieczeństwo itd.
- Czy Ryanair wyliczając mi podróż (dla 3 dorosłych i 3 nieletnich) za ok.300 euro powrót 100 zaskoczy mnie jeszcze dodatkowymi opłatami na lotnisku? przy odprawie online.
- Czy na moją kartę Cuore Rossonero mogę rezerwować już bilety i czy może być ich sześć? chodzi o mecz z Fiorentiną na majówkę ;)

z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 19-02-2010, 11:41   

konrad_acm napisał/a:


Mam tez pytania od siebie (chyba ich nie zdubluję):
- Jak wyglada sytuacja z dziećm na san Siro? (8 lat), ceny biletów, bezpieczeństwo itd.
- Czy Ryanair wyliczając mi podróż (dla 3 dorosłych i 3 nieletnich) za ok.300 euro powrót 100 zaskoczy mnie jeszcze dodatkowymi opłatami na lotnisku? przy odprawie online.
- Czy na moją kartę Cuore Rossonero mogę rezerwować już bilety i czy może być ich sześć? chodzi o mecz z Fiorentiną na majówkę ;)

z góry dzięki za odpowiedzi :)


Ponizej masz ceny biletow, na samym dole jest informacja o zniżkach i tak dzieci od 7-15 maja bilety REDUCED, czyli za pol ceny. A dzieci do lat 7, z doroslym posiadajacym wazny bilet, wchodza na bilet specjalny za 2 euro.
http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=92038

Ryanair jedyne czym Cie jeszcze moze zaskoczyc to zmiana terminow (u nich to czeste), a skad lecisz bo jak z Krakowa to ja bym rozwazyl jednak WizzAir z Katowic (sa zwykle ok. 2 razy tansi).

Carta CR nic Ci w tym przypadku nie daje, jedynie oplacone czlonkostwo Noi del Milan daje taka mozliwosc. Jak oglosza (o ile to w ogole zrobia) sprzedaz internetowa na Fiorentine to tam beda terminy i wtedy bedziesz mial pewnie mozliwosc kupic bilety z tydzien wczesniej niz zwykli zjadacze chleba.

Pozdro
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 19-02-2010, 12:12   

marobufaro, ja z Berlina, mam do lotniska 100km.
Chcemy usiąść na pomarańczowej na dole, jak bedzie to się okaże.
dzięki
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 19-02-2010, 16:49   

konrad_acm napisał/a:
- Czy Ryanair wyliczając mi podróż (dla 3 dorosłych i 3 nieletnich) za ok.300 euro powrót 100 zaskoczy mnie jeszcze dodatkowymi opłatami na lotnisku? przy odprawie online.

Ryan od pewnego czasu wprowadził odprawy online obowiązkowe, kiedyś było to jedną z opcji, teraz nie mając wydruku z odprawy online na lotnisku dopłacasz 160zł od osoby (sprawdzone na własnej skórze) więc polecam tego nie przegapić bo czasem koszt wzrasta o 100% :)
 
 
MOLU 

Nr legitymacji: MCP 783
Wiek: 43
Skąd: Gorzów, P-ny, Luton
Wysłany: 19-02-2010, 17:15   

konrad_acm napisał/a:
marobufaro, ja z Berlina, mam do lotniska 100km.
dzięki

To ja Ci polecam z Berlina Schoenefeldu lecieć easy jetem.
_________________
AC Milan , PSV Eindhoven ,Arsenal Londyn ,Luton Town...
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 20-02-2010, 08:26   

MOLU, wychodzi 100 euro drozej, ale ladujemy w Mediolanie więc mozna to przemyśleć.
Dlaczego ich polecasz?
 
 
 
MOLU 

Nr legitymacji: MCP 783
Wiek: 43
Skąd: Gorzów, P-ny, Luton
Wysłany: 20-02-2010, 15:33   

konrad_acm napisał/a:
MOLU
Dlaczego ich polecasz?

Od ponad 3 lat korzystam z tych lini i lotniska w Berlinie i zawsze jest wszystko ok. Linie te były najtańsze ,choć faktycznie ostatnio trochę podrożały... Przede wszystkim chodziło mi o bliskość od Ciebie do lotniska (tańszy transport i krótszy czas)...
_________________
AC Milan , PSV Eindhoven ,Arsenal Londyn ,Luton Town...
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 20-02-2010, 17:19   

Sprawdziłam loty z Berlina do Mediolanu. Terminy są elastyczne. Ale bilety są dość drogie. Mam na myśli, że za granicą 60 euro to pestka dla wszystkich. Co innego w kraju.

Jest inna alternatywa. Połączenie W-wa - Mediolan.

Czy zdarzają się duże opóźnienia ? Nigdy nie leciałam lotem, wiec to mnie zastanawia.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-02-2010, 12:59   

jak 2 tygodnie temu sprawdzalem, to przelot w obie strony w terminie meczu z judaszem w maju, byl w cenie 89pln... taniej to chyba juz sie nie da ;)

EDIT: teraz podrożalo do 160pln ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 25-02-2010, 14:30   

Kiepura wylot z Warszawy?
Czy piszesz się na taki wypad? Cena 160 zł w obie strony i tak zajebista, a mecz hitowy :D.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-02-2010, 22:03   

tak, z warszawy, ale przypuszczam, ze z pyzowic na dzien dzisiejszy beda w podobnej cenie :)
z mila checia bym sie wybral, lecz raczej spasuje tym razem.
moze w ostatniej chwyli...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Voltrex 

Nr legitymacji: MCP 606
Wiek: 36
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-03-2010, 21:26   

Nie zakładam nowego tematu bo mam tylko jedno pytanie. Mianowicie wybieram się na mecz Milan-Juventus ze znajomymi, a jest to ostatni mecz w sezonie, do tego prestiżowy, więc mam obawy co do dostępności biletów w kasach. Wiem, że na ligę nie przychodzi pełny stadion, ale... właśnie, jak myślicie? Lepiej rezerwować czy liczyć na kasy w dzień meczu? I jeżeli miał bym rezerwować z jak długim wyprzedzeniem można to zrobić?
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 04-03-2010, 22:10   

Z tego co się orientuję to na mecze z Juve i Interem oraz czasami na Rome i Fiorentine biletow w kasach brak. Na 99% kilka dni przed meczem na stronce bedzie komunikat sold out, ale to nie znaczy ze biletow nie kupisz. Kazdy konik w Milano ma jakichs slupow z cuore rossonero i kupuje po kilka biletow na kazda z CR, więc od konia na relaksie kupisz. Ja na Milan - ManU zaplacilem za bilet 80 (normalnie wart 20) plus 10 euro za zmiane nazwiska. Tak wiec u konia kupisz na pewno, a normalnie musisz polowac na stronce czy sie czasem nie pojawia (sprawdzaj zarowno angielska jak i wloska wersje bo sie sporo roznia trescia).
Pozdro
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 04-03-2010, 23:18   

Witam:)

Ja również zastanawiam się nad tym. W tych dniach mam Kortowiadę. I chętnie bym się z kimś wybrała, bo sama nie. Kto jest chętny? ;P
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 05-03-2010, 08:16   

z Gdańska wizzair oferuje lot do Bergamo 14 maja za 69zł i powrót 17 maja za 179zł. Z powrotnym lotem troszkę pałę przeginają chyba... :)
też pasuję raczej ...
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-03-2010, 08:32   

dolicz jeszcze 20pln roznych oplat :)

z warszawy (jak pisalem w innym watku) wlot niedziela, przylot poniedzialek - koszt laczny 160pln (spokojnie z miesiac ta cena sie utrzyma)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-03-2010, 09:06   

Kiepura, od paru dni jest już 220pln
 
 
 
Aurora 

Nr legitymacji: MCP 482
Wiek: 36
Skąd: Słupsk/ Olsztyn
Wysłany: 05-03-2010, 09:33   

Ja tez chcę z Warszawy. Cena jest atrakcyjna. To tylko na jedna noc. Z Gda wylot nie opłaca się, bo tylko stracicie dużo euro na noclegi ;p chyba, że pod namiotem.

Kto jest zainteresowany opcją lotem z W-wy ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl