Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana miejsca wyjazdu na mecze

Czy chcesz aby wyjazdy na mecze odbywaly sie z Opola?
tak
42%
 42%  [ 22 ]
nie
57%
 57%  [ 30 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 20-05-2008, 23:04   Zmiana miejsca wyjazdu na mecze

chcialbym poruszyc ten temat na nowo, gdyz byla o nim kiedys mowa, ale jakos ucichlo


Oficjalnie z tego miejsca chcialbym zaprotestowac przeciwko wyjazdom z Opola. Jest to strasznie malo komunikacyjne miejsce i jesli chodzi jakos o przyjazdy to da sie to zrobic, ale zeby z niego wrocic to trzeba miec naprawde duzo szczescia i nie lada czlowiek sie musi nameczyc. Po meczu z Udinese zajechalem do domu w poniedzialek o godzinie 24 i to tylko ze pobilem wraz z moimi towarzyszami rekord swiata w biegu z parkingu w Opolu na dworzec PKP i udalo nam sie wskoczyc do odjezdzajacego juz pociagu. gdyby nie to, noc bym mial do spedzenia gdzies w Warszawie.

W MCP jest bardzo duzo czlonkow ktorzy jadac na mecz musza przejechac cala Polske i naprawde jest to bardzo uciazliwe, (Zwlaszcza jak jakas stara baba usiadzie obok ciebie w pociagu z kielbasa w torbie i ci cos pieprzy cala droge) dlatego proponuje przedyskutowanie tego tematu i rozwazenie zrobienia punktu startowego gdzies w centrum Polski, lub zrobienie np 2 zbiorek. Mam na mysli takie cos, ze pierwszy punkt zbiorki jest gdzies w centralnej Polsce i potem jedziemy dalej i zabieramy gdzies druga ekipe np ze Slaska.

tlumaczenie typu, ze zorganizowanie autokaru w innym miescie bedzie drozsze jest dla mnie nie do zaakceptowania poniewaz, zeby dojechac do Opola i wrocic musze wydac najmniej 120 zl. czyli to jest az okolo 1/3 kosztu calego wyjazdu z Opola do Mediolanu.


prosze o zabranie glosu w tym temacie zainteresowane osoby i zarzad MCP.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 20-05-2008, 23:37   

przede wszystkim warto uscislic dlaczego wyjazdy (autokarowe) byly/sa akurat z opola. przede wszystkim dlatego, iz osoby te autokary organizujace zamieszkuja (lub jak to jest w przypadku deza - zamieszkiwaly) w opolu.

stad tez przy checi organizacji wyjazdu - naturalne bylo zwrocenie sie do opolskich (a nie np. lublinskich ;-) biur podrozy, z ktorych jedno przedstawilo ciekawa oferte i z niej do tej pory korzystalismy.

druga kwestia to naturalnie lokalizacja. jadac do wloch jedzie sie przez czechy, a z opola jest do czech bardzo blisko. jadac autokarem z gdanska czy suwalk i tak jechaloby sie przez (lub obok) opola.

z podobnych przyczyn w przypadku meczu z arsenalem zbiorka byla w katowicach (a nie w opolu), gdyz... stamtad odlatywal samolot :)

to tyle w kwestii tego jak bylo - i do tej pory jest.

a jak moze byc - to kwestia dyskusji. na pewno spory klopot sprawia wyjazdowiczom firma PKP, polaczenia z niektorymi miastami sa tragiczne (stad tez, nawet jak nie moge byc na samym wyjezdzie staram sie sluzyc 'pechowcom' towarzystwem przed czy po) i to duzy problem. mozna zatem miejsce zbiorki przeniesc, ale pytanie: gdzie - i kto to zorganizuje.

zawsze bowiem do zalatwienia sa formalnosci i osoba "na miejscu" - gdziekolwiek by to nie bylo - jest bardzo potrzebna. pytania zatem nie stawialbym: "opole - tak czy nie", ale np. "opole, warszawa, krakow czy olsztyn?" najlepiej wczesniej sondujac czy w danych miejscach jest osoba, ktora dopilnowalaby kwestii organizacyjnych.

bo "samo" to sie, Sonar, niestety nic zrobic sie nie chce i wyjazd tez sie sam nie zorganizuje.

inna opcja mogloby byc zorganizowanie grupowego przejazdu wyjazdowiczow na miejsce zbiorki (czy byloby to opole czy suwalki), najlepiej samochodowego. to juz jednak zalezy od aktywnosci czlonkow MCP w danym regionie i ich organizacji.

PS. bardzo dobry temat, mam nadzieje, ze przeczytamy tutaj sporo komentarzy - i propozycji - aby poznac maksymalnie duzo opinii w tej sprawie.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 20-05-2008, 23:52   

kapi napisał/a:
przede wszystkim warto uscislic dlaczego wyjazdy (autokarowe) byly/sa akurat z opola. przede wszystkim dlatego, iz osoby te autokary organizujace zamieszkuja (lub jak to jest w przypadku deza - zamieszkiwaly) w opolu.


rozumiem, ale w MCP nie po to mamy czlonkow z calej Polski, zeby organizacja wyjazdu spoczywala tylko na tych co mieszkaja w Opolu lub w jego poblizu. Wystarczy odrobina checi i pare osob mogloby posprawdzac oferty biur podrozy w centralnej Polsce.

kapi napisał/a:
druga kwestia to naturalnie lokalizacja. jadac do wloch jedzie sie przez czechy, a z opola jest do czech bardzo blisko. jadac autokarem z gdanska czy suwalk i tak jechaloby sie przez (lub obok) opola.


mi chodzi o to zeby pierwszy etap zbiorki byl w centralnej polsce i zbieral, a przede wszystkim odwiozl przy powrocie ludzi mieszkajacych w gornej czy tez srodkowej czesci kraju. Wtedy na przyklad jedziemy z Lodzi w kierunku Wloch, czyli przejezdzamy blisko Opola i tam zabieramy ludzi ze Slaska i tych co sa blisko Opola.

to dosc wazna kwestia i warto ja przedyskutowac.


dodam tylko ze jesli wylosujemy w Uefa Zalgiris Wilno to ja z checia podejme sie organizacji wyjazdu z Bialegostoku :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 09:02   

na wstepie chce zapewnic, ze w/w temat nie raz, nie dwa byl poruszany na posiedzeniach zarzadu. ja rowniez mam nadzieje, ze przyszla dyskusja wyjasni co nieco i usprawni nasze wspolne wyprawy!!
kapi napisał/a:
inna opcja mogloby byc zorganizowanie grupowego przejazdu wyjazdowiczow na miejsce zbiorki (czy byloby to opole czy suwalki), najlepiej samochodowego. to juz jednak zalezy od aktywnosci czlonkow MCP w danym regionie i ich organizacji.
dokladnie tak
najczesciej odbywalo sie to wlasnie w ten sposob, problem jedynie byl z ów aktywnoscia" lub po prostu z brakiem miejsc w samochodzie :-/
mam nadzieje, ze ta kwestia sie zmieni w momencie gdy powstana (jak kapi wspomnial) koordynatorzy regionalni!!

SonaR napisał/a:
mi chodzi o to zeby pierwszy etap zbiorki byl w centralnej polsce i zbieral, a przede wszystkim odwiozl przy powrocie ludzi mieszkajacych w gornej czy tez srodkowej czesci kraju. Wtedy na przyklad jedziemy z Lodzi w kierunku Wloch, czyli przejezdzamy blisko Opola i tam zabieramy ludzi ze Slaska i tych co sa blisko Opola.
w sumie racja Sonar, pomysl dobry, ale jezeli dobrze pamietam koszt takiego przejazdu z centralnej polski jest sporo wiekszy (ba nawet z krakowa jest nieporownywalny)!
trzeba by sie rowniez zastanowic ile (przy zalozeniu duzego autokaru) osob jechaloby "na pusto" i czy nie minie to sie celem.

mysle, ze na dzien dzisiejszy, najlepszym rozwiazaniem byloby:
1. osoby z wiekszych skupisk domawiaja sie indywidualnie lub organizuja sobie wspolny przejazd (samochody, maly bus, bilet grupowy pkp...) wszystko jak zwykle zalezy od kosztow takiego przejazdu
2. zastanowic sie nad dwoma miejscami zbiorki (oczywiscie wczesniej ustalonymi), jedyne rozsadne wyjscie -> opole + wroclaw, gdzie masz niewspomiernie wiecej poloczen, czy to pkp, czy pks

SonaR napisał/a:
dodam tylko ze jesli wylosujemy w Uefa Zalgiris Wilno to ja z checia podejme sie organizacji wyjazdu z Bialegostoku :)
w tym hipotetetycznym przypadku, wydaje mi sie, ze wyjazd i tak nastapilby z centralnej polski, np. z lodzi (wiadomo, autokar z warszawy moglby sie mieszkancom wilna zle skojarzyc) z racji chodzby lepszej komunikacji, bo dojechac indywidualne do bialego" napewno jest trudniej niz do opola :-)

ps. nie wiem na ile jest to mozliwe, ale ja rowniez bylbym sklonny zmienic pytanie w ankiecie (dwoch na raz nie zaznacze ;-))
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 09:42   

Witam,

Nie byłem jeszcze na wyjeździe ale mam zamiar jechać na pierwszy który będzie organizowany. Oczywiście dojadę do Opola jeśli będzie taka konieczności ale wolałbym wyruszyć i wrócić w okolice miejsca zamieszkania (Warszawa). Nie wiem jakie są koszty autokaru i jaki % ludzi dojeżdża do Opola ale może byłoby opłacalne zamówić autokar z Łodzi, Warszawy lub innego miasta skąd jechałaby już grupa załóżmy 20 osób. Reszta wsiadłaby po drodze. Oczywiście koszt dla 20 osób byłby wyższy ale czy opłacalny? Choć z drugiej strony na wyjazdy nie zawsze jadą te same osoby. Jest prawie 400 członków i nie koniecznie za każdym razem autokar z innego miasta niż Opole będzie dobrym pomysłem.

Pozdrawiam
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21-05-2008, 10:47   

Z Opola do Katowic jest stosunkowo blisko.... A bez porownania jezeli chodzi o liczbe polaczen PKP PKS itd... Skoro i tak 90% wyjazdow to Mediolan to opcja Katowicka wydaje sie lepsza niz Opolska :)
Jasne mozna jechac z Warszawy, Poznania, Bialegostoku tylko w jakim celu ci co mieszkaja w poludniowej czesci kraju maja sie cofac zeby pozniej ta sama trasa jechac do Mediolanu? :P
pzdr
A organizacja w Katowicach zajmie sie Mosci i po problemie ;)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 11:19   

Bubu napisał/a:
Jasne mozna jechac z Warszawy, Poznania, Bialegostoku tylko w jakim celu ci co mieszkaja w poludniowej czesci kraju maja sie cofac zeby pozniej ta sama trasa jechac do Mediolanu?
??
przciez masz wyzej napisane, ze rezta wsiada po drodze!!
forever napisał/a:
Oczywiście koszt dla 20 osób byłby wyższy ale czy opłacalny?
wszystko zalezy oczywiscie od ilosci grupy (przy zalozeniu polnoc-poludnie)
niestety kazdy przypadek nalezaloby liczyc oddzielnie... i nie wykluczone, ze kiedys moze sie tak zdarzyc, ze wyjedziemy z centrum".

osobiscie jestem za trasa: opole -> wroclaw -> mediolan lub katowice -> opole/wroclaw -> mediolan
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21-05-2008, 12:24   

Kiepura napisał/a:
??
przciez masz wyzej napisane, ze rezta wsiada po drodze!!

Nie czytalem wszystkiego dokladnie :) Jezeli tak to ok :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 12:24   

Również uważam, że temat wymaga głębokiego przedyskutowania. Mnie również nie za specjalnie podoba się wyjazd z Opola. Opcja ze zbiórką w centralnej Polsce a później zabranie twarzy ze Śląska wypada chyba tutaj najlepiej przynajmniej moim zdaniem o ile oczywiście tak jak to już wcześniej wspomniał któryś z forumowiczów nie minie sie to z celem i drastycznie nie powiekszy kosztow w stosunku do wyjzadu tylko i wylacznie z Opola. Dlatego bardzo podoba mi sie pomysl koordynatorow regionalnych ktorzy w momencie gdy AIMC okresla ze dostajemy bilety ogarniaja wszystkich jadacych na dany wyjazd ze swojego regionu i stwierdzaja jak to sie przelozy na finanse ogolne. Nastepnie zapada decyzja o miejscu wyjazdu. Mysle ze moze byc to za kazdym razem inne miejsce/a zbiorki najbardziej odpowiednie dla aktualnie jadacej grupy osob.
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-05-2008, 12:30   



Na powyższej mapie wyraźnie widać, że z połączeniami kolejowymi z Opola nie jest najlepiej, bo wyjechać z niego można de facto tylko na południowy-wschód lub północny-zachód. Ale o tym nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Moim zdaniem najlepszym miejscem do wyjazdu na południe (mecze w Mediolanie) jest Górny Śląsk (Katowice). Stąd są dobre połączenia chyba we wszystkich kierunkach. W przypadku wyjazdów z centralnej Polski byłoby to też dobre miejsce na drugą zbiórkę, gdzie dosiedli by się Milaniści z południa Polski.

Organizowanie wyjazdów z centralnej Polski to wg mnie bardzo dobry pomysł i w pełni go popieram. Wracając znów do mapy - wg mnie najlepszymi miejscami na zbiórkę są Warszawa i Poznań. Zaletą tych miast jest także to, że są tam dobrze zorganizowane grupy Milanistów z MCP i na pewno znalazłby się ktoś, kto mógłby wyjazd koordynować.

Pozostaje tylko pytanie, które z tych miast wybrać? Moja propozycja jest taka: organizujmy wyjazdy naprzemiennie z Poznania i Warszawy! Zakładając, że wyjazdy będziemy organizować częściej niż obecnie (a mam nadzieję, że tak będzie), każdy będzie mógł sobie wybrać taki, który będzie dla niego wygodniejszy pod kątem transportu, a ostatecznie można przecież dojechać na drugie miejsce zbiórki do Katowic.

Pozdrawiam!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 13:17   

czado81 napisał/a:
Moja propozycja jest taka: organizujmy wyjazdy naprzemiennie z Poznania i Warszawy! Zakładając, że wyjazdy będziemy organizować częściej niż obecnie (a mam nadzieję, że tak będzie), każdy będzie mógł sobie wybrać taki, który będzie dla niego wygodniejszy pod kątem transportu, a ostatecznie można przecież dojechać na drugie miejsce zbiórki do Katowic.
w jednym akapicie praktycznie wykluczyles pomysl naprzemiennych zbiorek ;-) no chyba, ze zakladasz, ze znajda sie chetne osoby, ktore pojada do katowic z poznania przez warszawe i z warszawy przez poznan.

jak pisalem, przy zalozeniu wyjazdu do mediolanu, za najrozsadniejsze miejsce uwazam poludnie polski (no chyba, ze zdarzy sie kiedys tak, ze 30 na 40 osob bedzie jechalo z ponocnej czesci kraju), nikt przeciez nie narzuca nam, ze dojazd do miejsca zbiorki ma byc czescia oficjalnego wyjazdu MCP (nawet, jezeli bedzie organizowany przez koordynatorow).
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-05-2008, 13:54   

Kiepura napisał/a:
w jednym akapicie praktycznie wykluczyles pomysl naprzemiennych zbiorek ;-) no chyba, ze zakladasz, ze znajda sie chetne osoby, ktore pojada do katowic z poznania przez warszawe i z warszawy przez poznan

Chyba mnie źle zrozumiałeś - zakładam, że miejsce pierwszej zbiórki byłoby naprzemiennie w Warszawie lub w Poznaniu. Miejsce drugiej zbiórki byłoby stałe - Katowice (autobus z Warszawy nie jechałby już do Poznania i odwrotnie). W ten sposób osoby, dla których dojazd jest dużym problemem mogłyby wybierać te wyjazdy, które lepiej by im pasowały ze względu na miejsce zbiórki. Natomiast osoby, dla których obecne wyjazdy z Opola nie stanowią problemu, mogłyby od razu się kierować do Katowic (gdyby dla przykładu Sonar mimo wszystko chciał udać się na wyjazd, który akurat rusza z Poznania, to po prostu musiałby się dostać do Katowic, ale kolejny wyjazd miałby już ze znacznie mu bliższej Warszawy).

Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne ;-)

Pozdrawiam!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 14:45   

dobrze Cie zrozumialem ;-)
poddalem tylko pod watpliwosc Twoje stwierdzenie, ze każdy będzie mógł sobie wybrać... uzanlem, ze jest to raczej oczywiste, ze w przypadku poznanskiego wyjazdu warszawiacy beda czekali w katowicach
zatem, wszystko jasne...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-05-2008, 19:05   

Witam.Ja też się dołącze do dyskusji i stwierdzam że wyjazdy z opola nie są zbyt fortunne.Po powrocie z meczu z Celtikiem już pisałem iż my ze stolicy tego pięknego kraju koczowaliśmy jak nurki na dworcu pkp 5 godzin po czym w Warszawie byliśmy ok.6.00 następnego dnia.Dodam że do Opola z Mediolanu dojechaliśmy ok.19.00.Tak więc opcja wyjazdu z Wrocka lub Katowic o wiele bardziej mi podchodzi.Nie mam też nic przeciw aby wyjazd był na raty czyli część wsiada w jednym mieście a druga część po trasie.Dyskusja jest słuszna a kompromis na pewno do osiągnięcia.
_________________
Per sempre rossoner
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-05-2008, 12:28   

Maciek napisał/a:
o ile oczywiście tak jak to już wcześniej wspomniał któryś z forumowiczów nie minie sie to z celem i drastycznie nie powiekszy kosztow w stosunku do wyjzadu tylko i wylacznie z Opola.


watpie zeby wyjazd z poza Opola az tak drastycznie powiekszyl jego koszty. A nawet jesli koszty sie powieksza to co z tego jak i tak ci ktorzy musza dojechac do Opola musza wydac 1/4 lub nawet 1/3 kosztow calego wyjazdu. Takze nawet jesli caly koszt wyjdzie wtedy 400zl to i tak bedzie to dla mnie mniej niz te 350zl przy wyjezdzie z Opola. I mysle ze tak samo maja ludzie z Pomorza i tamtejszych okolic.


Opcja wyjazdu z Katowic przy meczach rozgrywanych o 20:30 tez za wiele nie zmienia, bo podobnie jak Piotrek, tyle ze po derbach z warszawska ekipa musialem czekac w srodku nocy na dworcu w Katowicach az 4 godziny i do Wawy dojechalismy wlasnie na drugi dzien o 4 lub 5 rano. W wawie uciekl mi pociag do Bialegostoku i musialem czekac nastepne 2 godziny na kolejny pociag. Dlatego jestem za tym zeby byly wyjazdy z centralnej Polski i zeby byly 2 etapy zbiorki. Mysle ze tak by bylo najwygodniej dla wszystkich. Ludzie ze slaska by nic nie stracili, a ci z pólnocy Polski by wiele zyskali.
 
 
 
milancsv 

Nr legitymacji: MCP 011
Wiek: 48
Wysłany: 22-05-2008, 17:36   

Moim zdaniem kwestię zbiórek przed wyjazdowych powinniśmy rozwiązać jak najszybciej, moim skromnym zdaniem powinny być 2 miejsca Warszawa jako zbiórka osób z północy i ze wschodu oraz Katowice jako miejsce odjazdu.
Autokar z Warszawy zawsze będzie dużo droższy (wiadomo Stolica), dlatego osoby z północy i wschodu powinny się same organizować w busy czy samochody osobowe i docierać z Warszawy do Katowic stamtąd odjazd do Włoch.
Pomysł z koordynatorami jak najbardziej na tak oczywiście mając na uwadze Warszawę jak i Katowice.
Jest tylko problem związany z tym czy będzie osoba która podobnie jak kapi w Opolu poświęci tyle czasu na organizację noclegów dla osób np. z Pomorza czy innych rejonów Polski.
Jeżeli chodzi o wyjazd samego autokaru np. z Łodzi to ta kwestia ma sens kiedy ogólna ilość osób jadących z tamtego miejsca na dany wyjazd będzie odpowiednio duża.
Pozostała ostatnia kwestia czasami jest tak, że mamy bardzo krótki czas na decyzję dotyczy to przede wszystkim spotkań LM (jednak te w sezonie 2008/09 nam nie grożą) wtedy mogą być problemy z dograniem wszystkich szczegółów w dwóch miejscach zbiórek.
Na koniec jako uczestnik kliku wyjazdów autokarowych pragnę zwrócić uwagę na fakt podjęcia próby dogadania się z bardziej renomowanym biurem podróży chodzi mi oczywiście o komfort za podobne pieniądze można wynająć bardziej komfortowy wózek(2-3 letnia Setra).
Przede wszystkim mam na myśli wygodne siedzenia ponieważ 18 podróż godzinna w ciasnych siedzeniach nie należy do przyjemności. Problem można bardzo szybko rozwiązać, oczywiście wywołując temat poddaję go do dyskusji wszystkim członkom MCP.
Deklaruję w tym miejscu daleko idącą pomoc w rozmowach z innymi bardziej renomowanymi przewoźnikami.



pozdrawiam
 
 
Pan_Prezes 

Nr legitymacji: MCP 078
Wiek: 39
Skąd: Konin
Wysłany: 23-05-2008, 00:21   

Dla mnie kwestia miejsca wyjazdu jest w zasadzie mało ważna, bo z dojazdem do Opola problemu raczej nie ma. Kłopoty pojawiają się natomiast przy powrocie, bo w nocy ciężko wyhaczyć jakieś połączenie. A gdyby powrót z meczu się opóźnił to pociągu może nawet w ogóle nie być. Dlatego uważam, że powinna zostać rozpatrzona raczej kwestia organizacji jakichś grupowych powrotów np. busami z Opola w jakieś bardziej strategiczne miejsca typu Poznań, Warszawa, żeby stamtąd już dalej możnabyło pojechać na spokojności pociągiem do domu.
_________________
La leggenda del calcio sara sempre Rossonera
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 23-05-2008, 09:17   

milancsv napisał/a:
Jest tylko problem związany z tym czy będzie osoba która podobnie jak kapi w Opolu poświęci tyle czasu na organizację noclegów dla osób np. z Pomorza czy innych rejonów Polski.


witaj bolku na forum MCP :) z tymi noclegami to jednak troche przesadziles. do tej pory nikt sie z taka prosba do mnie nie zwrocil, widac nie bylo az takiej potrzeby. a spedzenie paru godzin z milanistami to sama przyjemnosc.

tak czy inaczej nikt tutaj poki co nie wyrazil jasnej deklaracji: tak, ja jestem z miasta XXX (najczesciej wymieniane to warszawa i katowice) i chetnie pomoge w organizowaniu wyjazdow i powrotow z tego miejsca. a byloby to dosc wazne i pomoglo kierowac sprawe na wlasciwe tory.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 23-05-2008, 09:45   

To może i ja cos od siebie dorzucę ;)
Byłem do tej pory na dwóch wyjazdach, za pierwszym razem tłukłem się pociągiem. Do Opola nie było źle, a z powrotem już kiepsko ze względu na to, że była to noc.
Na drugi wyjazd wybrałem się już autem (w jedną stronę mam 400km) i było elegancko.
W ankiecie zagłosowałem na tak:
- znam już drogę ;-)
- wiem gdzie jest biedronka :-P
- komornik nie przyjechał rozliczyć się za parking :mrgreen:

Oczywiście nie mam nic przeciwko zmianie miejsca wyjazdów ze względu na dobro większości dostosuje się.
pozdrawiam
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-05-2008, 14:21   

jak wspomnial kapi,
wyrazam jasna deklaracje, jesli chodzi o warszawe... a nawet gdyby sie palilo i walilo, zawsze jest kilka osob chetnych do pomocy ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 23-05-2008, 23:03   

Jezeli chodzi o warszawe na tyle na ile tylko bede mogl byc pomocny postaram sie wspierac kiepure w takich dzialaniach wiec mysle ze w warszawie udaloby sie cos takiego zorganizowac. Jezeli udaloby sie raz dobrac dobre rozwiazanie i ustalic reguly moglibysmy sie tym zajmowac naprzemiennie.
 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 24-05-2008, 01:13   

jasne ze z OPOLA! jesli bylo tak zawsze to niech tak zostanie poco mieszac! potem jak da sie propozycje innego mista wsszysy bed aobuzeni czemu Poznan, a nie np. kielce!

POZDRAWIAM OPOLE I MIROSLAWA KLOSE!

[ Dodano: 24-05-2008, 01:26 ]
jednak ja sam namieszalem najbardziej . Zmieniam zdanie! jestem zatym aby bylo wlasie to nasza piekna WARSZAWA,a potem przyjezdzacie po slazakow do katowic i wszyko jest ok ! jestem jak najbardziej zzza ta opcja na dwa baty! 8-) 8-)
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 24-05-2008, 11:12   

drogi Hectorze, dziekujemy za udzial w dyskusji. bedzie nam niezmiernie milo, kiedy kolejnym razem zabierzesz glos po wyrobieniu sobie zdania na dany temat (nie wczesniej). byloby rowniez milo, jesli zaprzestalbys uzywania tutaj rynsztokowych sformulowan. dziekujemy
 
 
fabio 

Nr legitymacji: MCP 584
Wiek: 33
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 24-05-2008, 12:21   

Dla mnie wyjazd z Opola czy z Kielc to żadna różnica. Mieszkam za Poznaniem i z tego co przedstawia mapka wklejona przez czado81 do Kielc dojadę bez problemu, do Opola już trochę gorzej, ale również nie widzę problemu.

Pomysł ze zbiórkami w Poznaniu/Warszawie, a potem główna zbiórką w Opolu czy Kielcach wydaję mi się jednak najlepszy. Członkowie z północnych części naszego kraju mieliby jakieś ułatwienie.
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 26-05-2008, 16:11   

Widze ze glosy za wyjazdem z Opola przebily te przeciwko a to troche niedobrze. Miejmy nadzieje ze pomimo tego i tak uda Nam sie wprowadzic w zycie wyjazdy z Wawy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl