Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na mecz Milanu - prosze o kilka odpowiedzi
Autor Wiadomość
brana 

Skąd: Wawa
Wysłany: 13-01-2011, 17:44   

Dzieki za odpowiedz. Nie spodziewalem sie, ze metro jeszcze bedzie jezdzilo. Stad moje kolejne pytanie. Czy udaloby mi sie dotrzec z San Siro do dworca centralnego od 22,45 do 23, 15 ? Prosilbym o dokladne i potwierdzone wiadomosci, gdyz ostatni autobus do Bergamo odjezdza wlasnie o 23,30.


<edit>

Na poprzedniej stronie dostalem odpowiedz, ze dojade na 23. Moglby mi ktos podac godziny odjazdu metra z poszczegolnych stacji ( szczegolnie Lotto ) i informacje ile idzie sie spod stadionu na owa stacje ? Pilnie potrzebuje tej informacji. Wiem, ze to moze byc meczace czytanie takich wiadomosci dla niektorych, ale licze na kibicowska solidarnosc:)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-01-2011, 14:54   

powiedziałbym, "bez szans" :) ale zobacz moze ten autobus ma trase przez okolice SS.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 16-01-2011, 12:50   

metro w mediolanie jezdzi do 24.

zeby zdazyc na dworzec na 23 30 mysle ze szanse masz o ile wyjdziesz ze stadionu na jakies 5 min przed koncem meczu i bedziesz biegl na stacje metra- lotto. ze stadionu na stacje idzie sie jakies 15 min wiec biegiem kolo 23 powinienes byc juz w metrze. metro jezdzi co chwila wiec na styk powinienes zdazyc na autobus. do odwaznych swiat nalezy ;)
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 16-01-2011, 21:40   

Jak nie zdążysz, to czeka Cię spacer przez Mediolan. Ja 2 miesiące temu zaliczyłem w nocy taką właśnie przyjemność - przejście przez całe miasto w nocy z mapą w łapie przy lejącym deszczu. Niezapomniane wrażenie - gwarantuję.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
arrigo sacchi 

Skąd: czestochowa
Wysłany: 18-01-2011, 17:38   

Ja z kolei mam inny dylemat . Wybieram się z kumplem na mecz z sampdorią 17. 04 i nie wiem jaką opcje kupna biletu wybrać. Z jednej strony wolałbym zakupić online żeby mieć bilet w reku zanim wyląduje w bergamo a z drugiej strony prościej jest kupić na miejcu w kasie ( na marginesie dodam że nie posiadam CR ). Czy ktoś z was korzystał z zakupu przez oficjalną stronę i czy może mi pomóc jeżeli chodzi o takie kwestie :
1. czy kupując online dostanę 2 wejściówki z miejscami obok siebie czy rozsiane po całym sektorze?
2. jak wygląda sprawa z box ofice cxzy długo trzeba się tam wystać?
3. czy wogule jest z tym zakupem związana więkrza biurokracja
A może sie nie motać tylko kupić w kasach , kompletu być nie powinno ( no chyba że pan Zejdorf zawiesi buty na kołku i będzie sie żegnał z SS :) . Dajcie jakąś radę z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
 
electric01 

Nr legitymacji: MCP 265
Wiek: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-01-2011, 13:25   

AD1 Kupujac online bilety dostajesz je obok siebie (pod warunkiem ze sa przynajmniej 2 wolne miejsca na sektorze), bynajmniej jak tak zawsze mialem.
AD2 Odebranie biletow mi zajmowalo jakies 5 minut max
AD3 Nie ma zadnej wiekszej biurokracji. Wybierasz rodzaj biletu, robisz przelew i odbierasz przy stadionie na 2-3h przed meczem
_________________
MKS POGON - AC MILAN - HUSARIA SZ_N - NY GIANTS
 
 
 
arrigo sacchi 

Skąd: czestochowa
Wysłany: 19-01-2011, 15:46   

no to extra o to mi chodziło dzięki wilekie
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 10-04-2011, 19:40   

krotko, zeby nie zakladac nowego topiku.

Jesli ktos bylby zainteresowany wyjazdem na Sampdorie razem z fanami z Czech prosze o pilny kontakt. zapisac mozna sie tylko do jutra.

koszt - rownowartosc 120 € (przejazd i bilet) wyjazd z Pragi.


http://www.acmilan.cz/index.php?w=vyjezd_reg
 
 
 
damsza 

Nr legitymacji: MCP 807
Wiek: 47
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-05-2011, 19:22   

witam! 26 i 27 lipca w Monachium rozgrywany jest AUDI CUP 2011. Grają Bayern,Ac Milan, Barcelona i SC Internacional Porto Alegre. Bilety już sa sprzedawane! ceny najtańsze 18euro. Chcę wybrać sie na jeden dzień żeby obejrzeć dwa mecze! Na chwilę obecną z kolegą chcemy jechać autem z Sosnowca-mamy 3 miejsca wolne! czy ktoś byłby zainteresowany?[/b]
_________________

 
 
michal1302 

Nr legitymacji: MCP 1099
Wiek: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: 12-06-2011, 00:30   

Mam takie małe pytanka dotyczące karty CR. Czy są one jakoś szczególnie potrzebne, czy mogę dostać bilet i wejśc na stadion nie posiadając jej? Mam zamiar zapisać się do MCP i chciałbym wiedzieć czy opłaca mi się wyrabiać tę kartę. Jak u was wygląda sprawa z kartami, czy większość z was ma je wyrobione i czy na zorganizowany przez MCP wyjazd na mecz dużo osób je zabiera?
Byłbym wdzięczny za te informacje :)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-10-2011, 12:40   

tak na szybko, moze kogos zainteresuje: http://www.groupon.pl/ofe...hopping/1114849
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Avia_Świdnik 

Nr legitymacji: MCP 404
Skąd: świdnik
Wysłany: 03-11-2011, 15:20   

http://www.livefootballti....html?cid=clixg

ale jaja haha
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-11-2011, 15:32   

to nie jaja, to prawo popytu i podaży
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 08-11-2011, 19:37   

Witam. Nie będę zakładał nowego tematu. Chciałbym się wybrać do Mediolanu na mecz z Napoli 5 lutego 2012. Czy ten mecz jest klasyfikowany jako mecz podwyższonego ryzyka?
Czy ja jako kibic spoza Włoch mógłbym kupić bilet w przedsprzedaży na stronie Milanu? A jeśli tak, to na ile czasu przed meczem bilety są dostępne? Posiadam Cuore Rossonero jeśli to coś zmienia.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 08-11-2011, 20:12   

mecz z napoli jest meczem podwyzszonego ryzyka(przynajmniej tak bylo ostatnie 2 lata). w tym roku bilety na mecze mozna kupic on-line na stronie milanu i tu wlasnie ma znaczenie twoje cr bo dzieki niemu mozesz sie zalogowac na stronie i mozna kupic bilety.nie moge ci obiecac ze na napoli czegos nie wymysla ale narazie nie ma problemow z biletami na stronce milanu poza meczem z Barcelona.dodam tylko ze niestety ale milan wyznacza pare sektorow przy zakupie on-line.nie wiem czy spowodowane jest to iloscia wykupionych abonamentow czy tak im sie podoba.pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglem
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 08-11-2011, 20:35   

paolo78 napisał/a:
w tym roku bilety na mecze mozna kupic on-line na stronie milanu i tu wlasnie ma znaczenie twoje cr bo dzieki niemu mozesz sie zalogowac na stronie i mozna kupic bilety

w moim przypadku gdy próbuje dodać do mojego profilu informacje że jestem posiadaczem CR ciągle wywala mnie ze strony choć wcześniej normalnie jestem zalogowany a na dodatek jeszcze takie info-Siamo spiacenti, nessun utente associato a questo numero di carta Cuore Rossonero.
więc chyba w tym momencie gdybym chciał kupić bilety on-line niestety tego nie zrobie tak? prosze poprawcie mnie jeśli się myle.
serdecznie pozdrawiam
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 08-11-2011, 21:04   

no w tym momencie nie da rady bo na barcelone musisz miec abonament od 15-20 lat zeby miec 10000 punti stella heheheh zobacz sobie jak bedzie inny mecz i wtedy napisz na pw jak i co.jesli chodzi o jeden bilet na napoli to moze da sie cos zalatwic ale to jeszcze jes troche czasu.pozdrawiam
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 08-11-2011, 21:15   

mi akurat nie chodzi o bilet na FCB czy Neapol po prostu nie moge zrozumieć że w niektórych przypadkach przy zakupie wejściówek CR jest na prawde ważne a ja nie mogę swojej zarejstrować-więc jak mam aplikować w takim razie o bilet on-line?

Cytat:
na barcelone musisz miec abonament od 15-20 lat zeby miec 10000 punti stella

i osobiście uważam że jest to bardzo dobry pomysł a władze klubu tylko pokazują jak bardzo szanują ludzi którzy od wielu lat systematycznie są z drużyną i nabijają klubową kase,a nie jak zreguły to jest że jeden duży mecz i nagle od święta milion chętnych na bilety
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 08-11-2011, 21:16   

ja mam ten sam problem niestety. Też nie mogę zarejestrować swojej karty.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 08-11-2011, 21:22   

Pawko IRL napisał/a:
i osobiście uważam że jest to bardzo dobry pomysł a władze klubu tylko pokazują jak bardzo szanują ludzi którzy od wielu lat systematycznie są z drużyną i nabijają klubową kase,a nie jak zreguły to jest że jeden duży mecz i nagle od święta milion chętnych na bilety


no tak tylko ze to dziala w dwie strany.bo np.ktos mieszka we wloszech 10 lat.ma abonament od 8-9 i ciezko o bilet a ktos sie zapisal w czerwcu dla zabawy do MCP i pojedzie jeden jedyny raz bo go wylosowali.ja mieszkam 5 lat 4 lata mam abonament i jakby nie to ze kupuje tez mini-karnet na fase grupowa to tez bym na mecz nie poszedl .....nie wiem czy to jest uczciwe.ja zmienilem dla milanu swoje zycie.przeprowadzilem sie do italli z rodzina wiec nie wiem co jeszcze mozna zrobic by nie byc posadzanym o niedzielne kibicowanie ...
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 08-11-2011, 21:34   

zawor___ napisał/a:
ja mam ten sam problem niestety. Też nie mogę zarejestrować swojej karty.

z tego co pamiętam to kiedyś TomekW wspominał coś że posiadacze CR z po za terenu Italii nie mogą właśnie uaktywnić karty. Tomasz popraw mnie jeśli mówie coś nie tak ;)ale jeśli to prawda to trochę mija się z celem bo jak dana osoba ma zakupić wejściówke on-line ???
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 08-11-2011, 21:41   

w ostatecznosci zawsze moge sluzyc pomoca i jak bedzie mozliwe kupie bileciki.
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 08-11-2011, 22:07   

Pawko IRL napisał/a:

posiadacze CR z po za terenu Italii nie mogą właśnie uaktywnić karty. jeśli to prawda to trochę mija się z celem bo jak dana osoba ma zakupić wejściówke on-line ???

Ja miałem nadzieję, że główną zaletą tej karty będzie właśnie możliwość zakupu biletu online. Szkoda, że są z tym problemy.

paolo78 Dziękuję za zainteresowanie.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 08-11-2011, 22:27   

zawor___ napisał/a:
Ja miałem nadzieję, że główną zaletą tej karty będzie właśnie możliwość zakupu biletu online. Szkoda, że są z tym problemy.

zawor___, musimy poczekać na odpowiedz kogoś kto wie lepiej na ten temat a np. osoba TomkaW gwarantuje nam sprawdzone i rzetelne informacje więc bądz cierpliwy ;)
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 09-11-2011, 08:47   

paolo78 napisał/a:
zobacz sobie jak bedzie inny mecz i wtedy napisz na pw jak i co.

Taka mała prośba o pisanie jak najwięcej w tym temacie - wszyscy skorzystają z Twojej wiedzyPaolo i doświadczeń kolegów próbujących kupić bilety.
pzdr
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl