Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na mecz Milanu - prosze o kilka odpowiedzi
Autor Wiadomość
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 11-11-2011, 11:16   

Niestety na razie nie można kupować biletów przez stronę, bo do tego potrzebna jest rejestracja na oficjalnej połączona z aktywacją CR. AIMC zapewniało nas, że w przyszłości klub udostępni wszystkim pełne opcje karty, a na razie możemy korzystać z części związanej z biletami. Teraz uruchomili tę bileterię online i okazuje się, że i ta funkcjonalność nie jest dla nas dostępna. Czekamy na wyjaśnienia i będziemy informować, jak dowiemy się więcej.
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 11-11-2011, 17:04   

TomekW, serdeczne dzięki za wyczerpującą odpowiedz ;) mam nadzieje że reszta zainteresowanych forumowiczów po prostu uzbroi się w cierpliwość bo tylko chyba to nam pozostało ;)
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 12-11-2011, 09:02   

dodam tylko ze nawet nasz kochany milan ma organizacje typowo wloska.czyli jej brak.bzdury wypisuja na stronie ze glowa mala ale Galliani mysli ze jest najlepszy na swiecie i sie w wywiadach zawsze napina jacy to nie jestesmy piekni i zoorganizowani.gowno prawda.jak cale wlochy organizacji zero!!!! pisalem kiedys o biletach.w tv jedno na stronie drugie a w banku nic nie wiedza nic nie slysza i tyle w temacie.byla nadzieja ze on-line sie wszystko poprawi i co ????owszem mozna kupic bilety ale tylko na 3 -4 sektory ktore sobie milan wybiera.jak ktos chce na Curve to nie kupi a wiem na 100% ze wszystkie abonamenty na 2 Blu nie zostaly sprzedane !!!! dochodzi jeszcze problem z zakupem tych co daja on-line i tyle !!
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 17-11-2011, 20:58   

Jaka jest opcja kupna biletu na jakikolwiek mecz Milanu? CR nie posiadam, czekam cały czas na zapisy, ale trochę to trwa. Na wiosnę chciałbym się wybrać parę razy na mecze, a nie chcę kupować biletów przez jakies strony posredniczące, gdzie za bilet który kosztuje powiedzmy 30 euro, trzeba zapłacić 130. Przepisy z tego co widzę się pozmieniały na tyle, że zgłupiałem.
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-11-2011, 21:13   

na większość (czytaj te nieszlagierowe) kupisz bezpośrednio przed meczem w kasach przy stadionach.

przy czym zauważyłem ostatnio (może ktoś to potwierdzi), iż klub prowadzi "ciekawą" politykę sprzedażową w kasach, tj. zatrudnieni tam panie i panowie wciskają kit, że na tańsze trybuny (np. curva sud) biletów już nie, oferując w zamian wejściówki na droższe sektory, po czym na samym meczu okazuje się, że te tańsze trybuny są wypełnione nie więcej, niż w 60-70%...
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 17-11-2011, 23:22   

Te wolne miejsca mogą teoretycznie należeć do posiadaczy karnetów, którzy postanowili tego dnia zostać w domu ;)
 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 18-11-2011, 07:21   

dezali napisał/a:
przy czym zauważyłem ostatnio (może ktoś to potwierdzi), iż klub prowadzi "ciekawą" politykę sprzedażową w kasach, tj. zatrudnieni tam panie i panowie wciskają kit, że na tańsze trybuny (np. curva sud) biletów już nie, oferując w zamian wejściówki na droższe sektory, po czym na samym meczu okazuje się, że te tańsze trybuny są wypełnione nie więcej, niż w 60-70%...


masz racje.poza tym 2 lata temu w banku gosciu mi wsickal bajki ze abonamenty zostaly tylko na 2 pomaranczowy. moze tak byc ale nie w lipcu !!!!!!!!!!!!!!

2 Blu 180 euro 2 arancio 350 euro !!!!!
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-11-2011, 11:31   

tomekw - myślę, że to jednak nie to - jakieś 10-20 % miejsc bym zrozumiał, ale nie na taką skalę

3 rząd blu był praktycznie pusty na Bate, a w kasach wciskali kit, że nie ma biletów.
Karnetowców na ten sektor raczej zbyt wielu nie ma

po prostu jest to strategia klubu na maksymalizację przychodów - pojawia się obcokrajowiec w kasie, sprzedaj mu jak najdrożej, przecież i tak kupi. nie po to tłukł się pół świata na mecz...
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 18-11-2011, 14:14   

Myślę, że dezali ma rację. Początkowo taka osoba będzie wkurzona, ale po kolejnych zwycięstwach Milanu jej przejdzie i za pół roku znów pojawi się na meczu Milanu znów kupując bilet na droższy sektor.
Wykorzystują po prostu ślepą miłość kibiców. Przykre.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-11-2011, 20:32   

Wniosek: trzeba się podszkolić we włoskim, żeby nie zorientowali się, że to obcokrajowiec ;)
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 19-11-2011, 01:14   

Tak czy siak się zorientują, bo proszą o dowód tożsamości ;)
 
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 20-11-2011, 21:22   

Gdybym chciał jechać na mecz z Napoli, to:
1 Nie kupię biletu przez internet na stronie Milanu, bo pewnie do lutego nic w tej sprawie się nie zmieni. Dobrze rozumiem ?
2 Tańsze wejściówki, mimo, że ogólnie dostępne, lecz nie dla kibiców z poza Włoch, czy tak?. Pozostają droższe. Jakich cen powinienem się spodziewać?.
3 Czy ceny na SS na mecze Serie A są z góry ustalone, czy zależne od przeciwnika z którym gra Milan?.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-11-2011, 21:45   

cennik znadziesz na oficjalnej:
http://www.acmilan.com/it..._lists/fascia_b

zwróć uwagę, iż np. mecz z barceloną jest kwalifikowany jest kategoria wyżej, tzn. i ceny są wyższe (oznaczenie fascia a)

na mecz z napoli spokojnie powinieneś kupić bilety przed samym spotkaniem, choć na ten najbardziej atrakcyjne miejsca stadionu mogą być już niedostępne. tak czy siak nie ma sensu przepłacać na oczekujących złodziejskich stawek serwisach internetowych
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 20-11-2011, 22:17   

Dzięki za szybką odpowiedź dezali,

Nie zamierzałem kupować biletów na "oczekujących złodziejskich stawek serwisach internetowych", tylko na oficjalnej stronie Milanu, przy pomocy Cuore Rossonero, ale niestety nie mogę jej dodać do mojego profilu na stronie. Jeśli chodzi o miejsce na stadionie, to chciałbym być blisko dopingujących Milan .
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
silesiair 

Skąd: KTW
Wysłany: 13-03-2012, 04:23   

Witam wszystkich.
Może ma ktoś ochotę wybrać się na mecz do Mediolanu w okresie świąt Wielkanocnych.
Chodzi o mecz Ac Milan - Fiorentina.
Przelot samolotem to 39+22e+14e transport Bergamo - Mediolan - Bergamo
Więcej informacji możecie znaleźć tutaj:
http://silesiair.com.pl/l...z-do-mediolanu/

Może komuś się przydadzą tanie informacje.
Pozdrawiam.
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 13-03-2012, 09:45   

Cytat:
Możemy także powłóczyć się do późna wieczór po Mediolanie i na noc zjechać na lotnisko w Bergamo i tam się przespać. Spanie na lotnisku w Bergamo do niebezpiecznych nie należy, także trochę nie wygody można ścierpieć i mieć zaoszczędzone około 10e.

jak czytam takie teksty to aż mnie zgina na sraczu <wrrrrr!!!!>
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 13-03-2012, 13:32   

Oj tam, oj tam.
Ja teraz na Juventusie jak byłem nocowałem na lotnisku i było git. Pełno ludu, porozkładane kocyki, bluzy, kurtki, cokolwiek. Ważne jest zmrużenie oka. Weź Pawko pod uwagę, że nie każdy ma kasę, żeby płacić co wypad do Milano 50 EUR za nocleg. Dla mnie liczy się obecność na meczu, cała reszta jest nieistotna. Ale sępienie 10 EUR, jak w tym tekście napisane, to już lekka przesada :). Jestem też ciekaw o jakich 10 EUR oni piszą, to chyba nawet w hostelach takich tanich noclegów się nie znajdzie.
Abstrahuję już od tego, że Legacalcio do dziś nie podała godzin i dni rozpoczęcia meczów od 29 kolejki włącznie. Numer będą mieli, jak mecz odbędzie się w piątek lub w sobotę rzeczywiście o 15. Przy opcji pierwszej meczu nie zobaczą w ogóle, przy opcji drugiej na mecz dotrą w trakcie pierwszej połowy. Chyba, że z Milano Centrale wezmą taxę pod stadion. Ogólnie - powodzenia :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 13-03-2012, 15:06   

Pepe napisał/a:
Weź Pawko pod uwagę, że nie każdy ma kasę, żeby płacić co wypad do Milano 50 EUR za nocleg.

oczywiście,że tak i to prawda.lecz raczej chodzi mi o coś innego w tym momencie.po pierwsze z reguły o wyjezdzie wiadomo troszke wcześniej i jest okazja by pare groszy odłożyć, po drugie nie wszyscy jeżdżą na wyjazdy tydzień w tydzień,a po trzecie jeśli ktoś żałuje sobie €10 na nocleg/obiad itp a gdy dochodzi do kupna flachy i zajebki to ostro spija tanie wina czy browary.więc o co chodzi???oczywiście każdy ma swoje prawo do wyboru,lecz jeśli pisze takie rzeczy to jest to dla mnie po prostu śmieszne.i tyle ;)
 
 
Damiano_S 


Nr legitymacji: MCP 1119
Wiek: 41
Skąd: Orzesze/Katowice
Wysłany: 06-04-2012, 15:34   

Witam.
Wybieram się na "Weekend Majowy" w okolice Mediolanu. Mam w planie oczywiście zwiedzanie muzeum, stadionu i zaliczenie meczu Milan-Atalanta 02.05, z biletami myślę, że nie powinno być problemu (myślę o zakupie w Banku, ewentualnie w sklepiku lub w najgorszym wypadku w kasach w dniu meczu). Kusi mnie jeszcze meczyk Inter-Milan 06.05 stąd moje pytanie czy jest jakaś szansa na załapanie się na bilet (oczywiście na sektor Interu jedynie) nawet jeśli bym próbował gdzieś kupić 30.04 czyli tydzień przed czy nie ma raczej szans?
A jeśli nie to czy może będzie można zobaczyć sobie jakiś trening w Milanello w tym czasie? Nie znalazłem informacji żadnej na ten temat, wiem że np. w Niemczech taki Bayern ma przynajmniej jeden trening w tygodniu otwarty dla kibiców ale nie wiem jak to jest we Włoszech.
Pozdrawiam
 
 
 
lodzianin 

Skąd: Łódź
Wysłany: 15-08-2012, 22:45   

Czy na mecz z Juventusem w listopadzie mogą być problemy z dostaniem biletów przed meczem ?
 
 
gaikos 

Nr legitymacji: MCP 1374
Wiek: 32
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 20-08-2012, 20:23   

lodzianin napisał/a:
Czy na mecz z Juventusem w listopadzie mogą być problemy z dostaniem biletów przed meczem ?


Hehe patrząc na to jak Milan się osłabia, i 30% kibiców żądała zwrotu pieniędzy za karnety z powodu sprzedaży Silvy i Ibry, myśle, że nie powinno być problemów :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-08-2012, 21:27   

gaikos napisał/a:
30% kibiców żądała zwrotu pieniędzy za karnety z powodu sprzedaży Silvy i Ibry

wow,
to milan ma 216 kibiców??
istny czad...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 20-08-2012, 22:15   

215, jeden ponoc po wczorajszym meczu zaczal kibicowac juve \o/
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 21-08-2012, 19:13   

72 zwrócone karnety (30%), wychodzi, że kibiców 240, nie wiem skąd 216 :P To jeśli chodzi o obliczenia. A kolega napisał "żądała", to nie znaczy, że zwróciła. Chociaż można mieć wątpliwości, że to właśnie miał na myśli ;)
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 21-08-2012, 19:29   

A nawet jeśli miał, to ciekawe po czym wnosił ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl