Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na mecz Milanu - prosze o kilka odpowiedzi
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-08-2012, 23:48   

SeboLZ racja!! sprawdzilem... myslalem, ze oddali 64,8 karnetu :p
od zawsze kiedy "pamietam" mialem klopot z procentami.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 22-08-2012, 11:02   

i promilami ;p
 
 
 
lodzianin 

Skąd: Łódź
Wysłany: 24-08-2012, 13:33   

A jest jakaś szansa na nabycie biletów wcześniej, po normalnej cenie ?
Mam już wykupione loty na weekend w Mediolanie, podczas którego jest Milan - Juve, i nie chciałbym stracić życiowej szansy i spełnić swoje marzenie od dzieciaka :)
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 24-08-2012, 23:25   

Są dwa mecze w sezonie Serie A rozgrywane przez Milan na San Siro, na które nabycie biletów nie mieszkając we Włoszech i nie mając tam znajomych graniczy z cudem. To derby i mecz z Juventusem.
Trzeba było sobie wybrać jakis weekend z meczem Milanu z Lecce, Perugią albo jakimś innym Palermo i miałbyś pewność, że wejdziesz na mecz bezproblemowo.

Nadzieja umiera ostatnia, ale nie nastawiaj się, że uda się z tym biletem. Sporo trudu przed tobą w jego zdobyciu - powodzenia.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 25-08-2012, 15:18   

Jeśli jesteś zapisany do MCP to owszem, jest szansa, możesz zagadać z zarządem (w sumie nie wiem do kogo się z tym trzeba zgłosić, pewnie na kontakt@milanclubpolonia.pl byś się wszystkiego dowiedział) w sprawie wyjazdu prywatnego (o ile nie będzie organizowany na to spotkanie wyjazd, wtedy możesz wziąć w nim udział, wpłacając zaliczkę i podróżując na własną rękę, bilet odebrać na miejscu od koordynatora wyjazdu). Tak mi się przypomniało, że gdzieś ktoś kiedyś informował o takiej możliwości, ale w tej chwili nie mogę tego znaleźć i nie wiem czy to jeszcze aktualne.
 
 
 
melchet 

Wiek: 39
Skąd: Lubawka
Wysłany: 12-04-2013, 14:57   

Witam serdecznie wszystkich Milanistów:)
W niedzielę prywatnie uderzam z kuzynem na mecz z Napoli. Z tego co wyczytałem w tym jak i innych wątkach problemu z biletem nie będzie w niedzielę rano ( przewiduję iż na stadion dotrzemy w okolicach godziny 12 bo lądujemy o 9 w Bergamo lotem z Krakowa? ). Ogólnie to chciałem się tylko upewnic czy plan na ten wyjazd jest dobry i jednoczesnie zapytac o coś na co nie natrafiłem w postach.

Pierwsza sprawa to koszty. W przeliczeniu na jedną osobę i zaokrąglając:

- 20 euro bilet na drugi sektor pomarańczowy nieopodal Curvy Sud na mecz z listy B (Napoli) - miejsce polecił mi Wasz kolega Marek Suski z Kamiennej Góry i chyba ma rację bo z boku widac lepiej, nie ma tej pleksy no i nie jest się w totalnym molochu na Curvie a bardzo dobrze ją za to słychac:)

- 20 euro na bilet autobusowy Bergamo-Milan-Bergamo - bezproblemowo, godzina jazdy z dojazdem na dworzec główny

- 10 euro na dwudniowy bilet na metro, którym jeździmy gdzie chcemy i do oporu

Czy to się mniej więcej zgadza i czy dochodzą do tego jeszcze jakieś pewne opłaty o których nie pomyślałem?

Moje główne pytanie dotyczy jednak wejścia z małym bagażem na stadion. Czy wpuszczą nas bez problemu z małymi plecakami bo tylko takowe ze soba zabieramy? Jeśli nie czy można je gdzieś zostawic w schowkach na stadionie lub w pobliżu? Pytam ponieważ nie jesteśmy pewni czy będziemy brac nocleg, wolimy te pieniądze wydac gdzieś na piwko i po prostu posiedziec w knajpie albo pochodzic po Mediolanie nocą. Zimno już nie jest a nocleg to minimum 40 euro na łeb. Czy z aparatem i lornetką można na spokojnie wbic? Różne już miałem sytuacje na innych stadionach, czasem głupi steward wystarczy...

Marek doradził nam abyśmy po przylocie od razu uderzyli na stadion i załątwili sprawę biletów z czym się zgadzam. Zakładam, że o 12 dotrzemy na stadion. Bilety mamy wiec idziemy pozwiedzac. Na pewno chcemy zaliczyc Duomo. Zamek Sforzów to chyba druga w kolejności lokacja, którą warto zwiedzic? Każde duże miasto ma swoje własne prawa czasowe. Czy damy radę jeszcze coś zaliczyc ciekawego i co jest godne polecenia a nie jest daleko? O godzinie 20 chcemy byc już na stadionie ( chyba, że warto byc jeszcze wcześniej?) więc od tej 12 mamy jakies 5 godzin do 19 ( w godzinę chyba damy radę dojechac na SS z dowolnego miejsca metrem?).
Kolega nie był do końca pewien w kwestii komunikacji po meczu czyli w godzinach 23-1. Czy mamy nastawiac się już na jakiś spacerek?:)

W poniedziałek najprawdopodobniej pójdziemy sobie do muzeum ( w dniu meczu zamknięte wiec niedziela odpada ale z tego co czytam tu to coś ludzie krzywią na te muzeum). Zastanawiałem się też nad Milanello ale nie wiem czy warto bo chłopaków po niedzieli na treningu i tak nie będzie a wpuszczac to tam raczej nie wpuszczają wiec to chyba bez sensu? Wylot mamy o 16 więc od rana jeszcze kilka godzin miec będziemy.

Czy byłby ktoś tak uprzejmy i udzielił potwierdzenia oraz odpowiedzi na powyższe? Będę również wdzięczny za wszelkie wskazówki i pomysły także śmiało pisac bo może coś przeoczyłem. Z góry wielkie dzięki. FORZA!
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 12-04-2013, 20:55   

melchet napisał/a:
nie jesteśmy pewni czy będziemy brac nocleg, wolimy te pieniądze wydac gdzieś na piwko i po prostu posiedziec w knajpie albo pochodzic po Mediolanie nocą.

podziwiam i życze powodzienia.tylko upewnijcie się czy knajpy tam są tak długo do rana otwarte bo jeśli nie to zostaje ławeczka w parku. ;)

melchet napisał/a:
nocleg to minimum 40 euro na łeb

nad tym też bym się zastanowił bo skoro żałujesz €40 na nocleg to pomysl tylko ile wydasz na te "piwko" skoro macie zamiar spędzic w knajpie wiekszą część nocy (średnia cena kufla to €5 )... ;) chyba jednak taniej wyjdzie nocleg,a browar można kupić do pokoju hotelowego ;)
tak czy inaczej życze Wam powodzenia i wielu wrażeń ;)
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 13-04-2013, 10:31   

Z plecakiem na stadion wejdziesz, a Milanello nie jest w Mediolanie ;)
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 30-04-2013, 15:40   

melchet napisał/a:
Zamek Sforzów to chyba druga w kolejności lokacja, którą warto zwiedzic?

Już jestes pewnie po wyjeździe, ale może innym się przyda.
Odnosnie tego punktu, to nie warto. Nic szczególnego, a jedynie będziesz się opędzać od czarnych, próbujących Ci wcisnąć mydło i powidło.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 30-04-2013, 21:40   

Czarnych?! To są afroeuropejczycy.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 02-05-2013, 08:57   

A ich multilangłicz w tym "płynny" polski wymagają pełnego szacunku i dokonania zakupu ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl